Editörler : crops35

iceu
Aday Memur
18 Şubat 2019 16:22

Hocam büro personeli maaşı için statü veya bitirdiği okul değişken oluyor mu ?

Genel Müdürlükte Personel işlerindeki beyfendi 3.200 - 3.400 TL net demişti maaşı için. Brüt 2900 TL ise net daha düşük olur kanımca ama en düşük devlet memuru maaşı net 3.200. bilmediğim için soruyorum sözleşmeli kadrolu illakı farklı ücretler alıyor ama bu ücret konusu birimden birime göre değişken mi ? Sözleşmeli memurun normal memurdan ne farkı var, sözleşme her yıl otomatik mi yenileniyor. Birde sözleşmede böyle yazıp artış mı yapılıyor ? Nasıl oluyor bilgilendirebilir misiniz beni .

smrclk, 5 yıl önce

Teşekkür ederim darısı bekleyen herkese :) . Brüt ücret 2933,38 olarak imzaladım hocam ve sözleşme bir yıllık imzalandı.

ecemigo
Aday Memur
15 Mart 2019 15:22

Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirlerse çok iyi olur.

Şu an başlayan-başlayacak olan büro personeli arkadaşlar öğrenim durumlarına göre

ne kadar alıyorlar.

iceu, 5 yıl önce

Hocam büro personeli maaşı için statü veya bitirdiği okul değişken oluyor mu ?

Genel Müdürlükte Personel işlerindeki beyfendi 3.200 - 3.400 TL net demişti maaşı için. Brüt 2900 TL ise net daha düşük olur kanımca ama en düşük devlet memuru maaşı net 3.200. bilmediğim için soruyorum sözleşmeli kadrolu illakı farklı ücretler alıyor ama bu ücret konusu birimden birime göre değişken mi ? Sözleşmeli memurun normal memurdan ne farkı var, sözleşme her yıl otomatik mi yenileniyor. Birde sözleşmede böyle yazıp artış mı yapılıyor ? Nasıl oluyor bilgilendirebilir misiniz beni .

seninlleyimben.msn
Şube Müdürü
15 Mart 2019 15:25

ben önlisans olarak başladım hocam 3360 lira alıyorum büro personli olarak..

ecemigo, 5 yıl önce

Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirlerse çok iyi olur.

Şu an başlayan-başlayacak olan büro personeli arkadaşlar öğrenim durumlarına göre

ne kadar alıyorlar.

seninlleyimben.msn
Şube Müdürü
15 Mart 2019 15:26

net elime geçen para..

seninlleyimben.msn, 5 yıl önce

ben önlisans olarak başladım hocam 3360 lira alıyorum büro personli olarak..

schindler2011
Aday Memur
15 Mart 2019 16:40

Arkadaşlar genel müdürlükten az önce arandım. Göreve başlayabileceğimi belirttiler. Çok mutluyum. Darısı atama bekleyenlerin başına, umarım onlar da bir an önce atanırlar.

kpsskamu
Şef
15 Mart 2019 17:08

sizi adınıza çok sevindim hangi ilde başlayacaksınız ve soruşturmanız ne kadar sürdü.

schindler2011, 5 yıl önce

Arkadaşlar genel müdürlükten az önce arandım. Göreve başlayabileceğimi belirttiler. Çok mutluyum. Darısı atama bekleyenlerin başına, umarım onlar da bir an önce atanırlar.

schindler2011
Aday Memur
15 Mart 2019 17:18

Teşekkürler, Ankara Genel Müdürlükte başlayacağım. Soruşturma 4 ay oldu sanırım.

kpsskamu, 5 yıl önce

sizi adınıza çok sevindim hangi ilde başlayacaksınız ve soruşturmanız ne kadar sürdü.

ecemigo
Aday Memur
23 Nisan 2019 18:27

Arkadaşlar son haftalarda aranan çağırılanlar yazabilir mi?

Portakal07
Aday Memur
22 Mayıs 2019 07:34

Başlayan arkadaşlar, ne iş yapıyorsunuz tam olarak? Büro personeli deyince akla ilk evrak geliyor, kimsenin detaylı bilgi verdiğini görmedim. Nelerle karşılaşacağımız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.

kpsskamu
Şef
22 Mayıs 2019 17:59

bunlar niye hala işe başlatmıyor ya asil adayım 7 aydır bekliyorum neyi beklediğimi bir bilsem

kpssss1245
Aday Memur
23 Mayıs 2019 17:00

Yapılan iş genelde evrak işi. verilen birime göre değişiyor. genel müdürlükte birim çok fazla herkesin yaptığı iş farklı. ben muhasebedeyim firma ödemeleri ,memur maaşları ödemeleri, vergiler.... muhasebe işlemleri yani. Genel müdürlük için konuşuyorum yeni başlayan arkadaşlar genelde halinden memnun bende dahil. Taşrada durum nedir bilmiyorum ama genel müdürlüğe gelecekseniz içiniz rahat olsun.

Yaşamsahası
Aday Memur
11 Haziran 2019 15:57

Güncel...Sabır,sabır...

smrclk
Kapalı
12 Haziran 2019 16:23

Merhaba, bölümlere göre birimlere ayrılıyoruz. Biz iki kişi başladık ben büro yönetimi mezunu olduğum için idari işlere verildim. Diğer arkadaş işletme mezunu kurs servisine verildi. Personel ihtiyacına göre birimlere veriliyor.İki kişi bekliyoruz hala bitmedi soruşturmaları. İdari işlerde kurumun postaları, personelin yıllık izin,sıhhi izin işlemleri,kurumun evrak kayıt işlemleri yapılıyor. İl müdürlüğü ile hizmet merkezi arasındaki yazışmalar üst yazı işlemleri yapılıyor. Genel olarak dösyalama, arşivleme ve mesleki yazışmalar diyebiliriz ders isimleri olarak.

Portakal07, 5 yıl önce

Başlayan arkadaşlar, ne iş yapıyorsunuz tam olarak? Büro personeli deyince akla ilk evrak geliyor, kimsenin detaylı bilgi verdiğini görmedim. Nelerle karşılaşacağımız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.

Pederank
Aday Memur
12 Haziran 2019 17:38

Banka promosyonları yattımı hocam
smrclk, 5 yıl önce

Merhaba, bölümlere göre birimlere ayrılıyoruz. Biz iki kişi başladık ben büro yönetimi mezunu olduğum için idari işlere verildim. Diğer arkadaş işletme mezunu kurs servisine verildi. Personel ihtiyacına göre birimlere veriliyor.İki kişi bekliyoruz hala bitmedi soruşturmaları. İdari işlerde kurumun postaları, personelin yıllık izin,sıhhi izin işlemleri,kurumun evrak kayıt işlemleri yapılıyor. İl müdürlüğü ile hizmet merkezi arasındaki yazışmalar üst yazı işlemleri yapılıyor. Genel olarak dösyalama, arşivleme ve mesleki yazışmalar diyebiliriz ders isimleri olarak.

Pederank
Aday Memur
13 Haziran 2019 10:04

Hocam msjınızı aldım ama cvp yazamıyorum profılınız kapalı gösterıyor :)
smrclk, 5 yıl önce

kpsskamu
Şef
13 Haziran 2019 12:21

sabır ki nasıl bır sabır

smrclk
Kapalı
13 Haziran 2019 14:15

Hala mı olmuyor hocam, evet promosyonlar yattı bu arada.

Pederank, 5 yıl önce
Hocam msjınızı aldım ama cvp yazamıyorum profılınız kapalı gösterıyor :)

cakmak_fener
Aday Memur
15 Haziran 2019 19:52

Kadıköy işkur merkezinde 1haftadir çalışıyorum bayramdan onceki hafta sali çağırdılar. 1.grup 3.yedek listeden girdim. ilk maaş evli 1cocuklu 3680 tldir

İlef3510
Şube Müdürü
17 Haziran 2019 22:44

Allah'ım bize de göster bugünleri Yarabbi her gün tukeniyoruz.:(
cakmak_fener, 5 yıl önce
Kadıköy işkur merkezinde 1haftadir çalışıyorum bayramdan onceki hafta sali çağırdılar. 1.grup 3.yedek listeden girdim. ilk maaş evli 1cocuklu 3680 tldir

kpsskamu
Şef
18 Haziran 2019 11:54

bende kadıköye atandım asil adayım ama hala cağrılmadım. sizin herhangi bir bilginiz var mı başlamayan adaylar için

cakmak_fener, 5 yıl önce
Toplam 173 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi