Editörler : swat3410
«145314541455145614571458145914601461146214631464»

Cilekes1004
Genel Müdür
16 Eylül 2019 11:09

ilker ayrım 1,sen 2 ablacım..gaz vermede çok iyisiniz:))hayırlısıyla Şu iade ateşi bu yansın hele de ben en son iade olayım sıkıntı yok..ama yaklaşıyor iade hissediyorum:))
Sinop fatihi5757, 5 yıl önce

Abla ben zaten seni tutuyorum

Ilk olarak sen iade atesini atesliycen hayirlisiyla bizde pesi sira gelcez

ekip06
Yasaklı
16 Eylül 2019 11:22

Abdulkadir selvinin yazısında temel karamologlu ile Cumhurbaşkanına KHK ile ihraç olup mağdur olanlardan ve düşünce suçlarından içeride olanlardan bahsetmiş çalışma olduğunu söylemiş bir kaç hafta içinde bu söylemlerin artması tesadüf mü yoksa gerçekten böyle bir şey var mı
16 Eylül 2019 11:39

İnşallah doğrudur ama benim hiç umudum yok. Komisyonun iade ettiği adamı göreve başlatmayan, khk lılar oy kullanmasın diye YSK ya başvuru yapan, açıkta binlerce personeli yıllarca bekleten bir zihniyet var karşımızda.
ekip06, 5 yıl önce
Abdulkadir selvinin yazısında temel karamologlu ile Cumhurbaşkanına KHK ile ihraç olup mağdur olanlardan ve düşünce suçlarından içeride olanlardan bahsetmiş çalışma olduğunu söylemiş bir kaç hafta içinde bu söylemlerin artması tesadüf mü yoksa gerçekten böyle bir şey var mı

AFİS
Aday Memur
16 Eylül 2019 11:58

abdulkadir selvi nin yazisindan anladigim khk ile ihrac olanlarin ohal inceleme komisyonu karari ile ise iade edilenlerin görevine döneceği; ancak bu dönüşlerin sadece ohal komisyonunca kabul edilenlerden olmayacagi acikta bekleyen bizleride kapsayacagi ve iadelerin kendi kurumunami yoksa arastirma merkezinemi yoksa baska kurumami olacagi konusunda kararsizlar yoksa aciktayiz bir yil oldu berat alali iaede olmadi benim gibi binlerce insan var.
16 Eylül 2019 12:42

4 ekim 2016 bakanlik acigi olarak 36 ayda

Adli yonden iki ayri ilden takipsizlik karari aldik masum oldugumuz kanitlandi hamdolsun

Idari yonden islemedigimiz suctan muebbet aldik sanirim infazini cekiyoruz

Baksaniza yaprak kimildamiyor!!!

Zeybek0609
Şef
16 Eylül 2019 13:23

Bu aralar birşeyler olacak gibi. İlk defa bir hareketlilik var. Eyt olsun af olsun KHK lıların dönüşü olsun. Gerek sosyal medya da gerek haber kanallarında birşeyler olacağı söyleniyor. Bizi de muhtemelen onun için bekletiyorlar. Yıl sonuna kadar her şey belli olur. İnşallah haksızlığa uğrayan tüm masumlar tez zamanda haklarını geri alır. Selametle.
16 Eylül 2019 18:53

Vebali gibi kaldik ortada

Koskoca emniyet teskilatinin%1 i dahi etmiyoruz

Neyi bekliyorsunuz

Neden bekliyorsunuz

Amaciniz ne

Artik yeter!!!

Sabir tasi olsa catlar

Mekmeke
Genel Müdür
16 Eylül 2019 19:05

Arkadaşlar demin memurlar nette okud um bu khk ihraclarindan beraat alanlar için geri iade ye yönelik çalışma olduğuna dair haber yapmışlar . yani olsun diye değilde var olan bir çalışmadan bahsetmisler . Bilmiyorum burda yapılan haberlerin gerçekleşme olasılığı nedir daha önceden gerçekleşti mi ? yoruma açık .

Kader44-44
Memur
16 Eylül 2019 22:47

Bence ateş olmayan yerden duman çıkmaz.inşallah ne masum bir ihraç nede bizim gibi açıklar kalır suçu günahı olmayan dönsün artık.
Mekmeke, 5 yıl önce
Arkadaşlar demin memurlar nette okud um bu khk ihraclarindan beraat alanlar için geri iade ye yönelik çalışma olduğuna dair haber yapmışlar . yani olsun diye değilde var olan bir çalışmadan bahsetmisler . Bilmiyorum burda yapılan haberlerin gerçekleşme olasılığı nedir daha önceden gerçekleşti mi ? yoruma açık .

Beymnn3866
Yasaklı
17 Eylül 2019 00:54

Hayırlı geceler habertürk tv de türkiyenin nabzı programında nevzat çiçek adli takipsizlik ve kyok ,beraat alanların görevlerine iade edilmesiyle ilgili cumhurbaşkanliginin bır çalışma yaptığını ama yapilan duzenlemenin cumhurbaşkanınin hoşuna gitmediği ile ilgili bir açıklama yaptı sanırım günlerdir dillendiriliyor birşeyler olacak hayırlısıyla tüm masumlar görevlerinize iade olursunuz inşallah

Beymnn3866
Yasaklı
17 Eylül 2019 01:03

Eksik oldu temel karamollaoğluyla,cumhurbaşkanınin görüşmesinde yukarıda yazdığım konu ele alınmış ve cumhurbaşkanınin çalışma yapılması talimatı verdiğini söyledi..

17 Eylül 2019 11:38

G u n c e l l l

E n g u n c e l l l

S o n g u n c e l l l

golge0607
Genel Müdür
17 Eylül 2019 11:53

Selamlar devrelerim epeydir tel sorunu nedeniyle giremiyorum.buralardayim güzel başlangıcı beklemeye devam ediyorum...hepinize en güncel selam olsun

Karaaslan18
Memur
17 Eylül 2019 13:02

Her saat başı forma girip bir haber varmı diye bakmaktan yoruldum. Bizimde bir bilgi duyumumuz yok ki paylaşım sabır Yarabbi. Ne kötüymüş belirsizlik ve beklemek neyi bekledigini bilmeden. Gereksiz yere de formu isgal etmeyelim. Ne diyelim Hayırlısı. Tüm masumların islerine guclerine en kısa sürede dönmeleri dileğiyle.

golge0607
Genel Müdür
17 Eylül 2019 14:20

Karaslan18 devrem ve tüm içini karartmis devrelerime tavsiyem şudur...üç yıldır aynı durumdayız değişik badireler atlattık tabi ki kolay olmadı ama artık karamsarlıği üzerinizden atın rahat olun ve iadeye odaklanın göreve başlamanın hayalini kurun icininizi ferah tutun

..hepinize gönül ferahlığı ve mutlu iade haberleri diliyorum...

17 Eylül 2019 14:58

https://www.memurlar.net/haber/855587/2-bin-komiser-yardimcisi-alimi-basvurular-kilavuzu-yayimlandi.html#.

Soyle bir komiser alim kilavuzu inceledim de 2004 senesinde polis olmak vallahi daha zormus

Simdi komiser olmak cok daha kolay

Ne gunlere kaldik

Justice20
Şube Müdürü
17 Eylül 2019 15:05

2004 de polis okuluna 980. yedek olarak girdim...ve okula başlamam asillerden sonra 4 ekim 2004...açığa alınma 4 ekim 2016 ne tesadüf ama...

Justice20
Şube Müdürü
17 Eylül 2019 15:14

Demem o ki o yıllar daha zordu kazanmak..ama zirda olsa yedekten girdik..kısmet hayırlı bol iadeler dilerim.

17 Eylül 2019 15:35

O zaman buradan 4. Donem mezun pmyo masum devrelere ve tum masumlara selam olsun

Hayirli bol iadeli gunler inşaAllah

Justice20, 5 yıl önce

Demem o ki o yıllar daha zordu kazanmak..ama zirda olsa yedekten girdik..kısmet hayırlı bol iadeler dilerim.

Artos6534
Memur
17 Eylül 2019 18:57

arkadaşlar merhaba iyisiniz inşallah hani herşeyi bir tarafa bırakayım diyorum arkadaş polis olmak için 3 senemi verdim Allah'tan 3 yılımda sınavı ÖSYM yaptida son senemde Allah nasip etti polis oldum sonuç okula gittik çoğu üst devrem ve devrelerim olan bilseydik bu kadar polis olmak istiyorsun sorular bizde vardı verirdik sana diye dalga geçti sonuç haksız kazanan o şerefsizler görevde Resisci suçu bucu ben ise 30 aydır sebebini bilmeden aciktayim insanın zoruna giden aslında bu neyse paydos ettim iş bitti İstanbul'da eve gidiyorum Allah'a emanet olun ailenize çocuklarınıza sahip çıkın
Toplam 39532 mesaj
«145314541455145614571458145914601461146214631464»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi