Editörler : Pangaea
29 Ekim 2017 15:58

Elektrik elektronik 3. sınıf ögrencisi

Merhaba mühendislik fakültesi mezunları.Belirttigim gibi 3. sınıf eem ögrencisiyim. Sizce hangi alana yönelmeliyim(acıkcası hangi alanda para var.)Ve yönelmemi tavsiye ettiginiz alanda kendimi nasıl geliştirebilirim. (bu arada bölümüm 100 de 100 ingilizce.)

Anti-Zelzele
Aday Memur
29 Ekim 2017 16:02

Kpss ye kas 95 civarı puan al , atan ve kurtul .Bu kadar .

aspendos67
Aday Memur
29 Ekim 2017 16:31

o kadar türev integralden sonrada türkçe çözmek saçma geliyo. Yorumun için teşekkürler.

Anti-Zelzele, 6 yıl önce

Kpss ye kas 95 civarı puan al , atan ve kurtul .Bu kadar .

C1H22O11
Şef
29 Ekim 2017 17:48

memurlar ve memurluk hedefleyenlerin forumunda saçma bir soru olmuş. bilseler(varsa tabi) para olan alanları burada takılmazlardı heralde.

aspendos67
Aday Memur
29 Ekim 2017 18:40

Eem mezunu bir memur king den başka birsey bilmez diyorsun yani

C1H22O11, 6 yıl önce

memurlar ve memurluk hedefleyenlerin forumunda saçma bir soru olmuş. bilseler(varsa tabi) para olan alanları burada takılmazlardı heralde.

capacitorrrrr
Aday Memur
29 Ekim 2017 18:49

Elektrik iyidir + plc olabilir

aspendos67
Aday Memur
29 Ekim 2017 18:56

Teşekkürler

capacitorrrrr, 6 yıl önce

Elektrik iyidir + plc olabilir

30 Ekim 2017 11:12

Plc ,c#,c+ ve bunlari kullandigin projeler yapmaya calis.En onemlisi de iyi yerlerde staj yapabilmek.Hatta ogrenciyken yari zamanli staj icin bulundugun sehirdeki sirketlerin kapisini asindir..

blackeagle1278
Aday Memur
30 Ekim 2017 11:24

türkiyede çalışacaksan power elektrik ve plc yurt dışında çalışırım ve çevrem var kolay iş bulurum diyosan elektronik telekominikasyon seç tabi bütün bunların yanında ingilizceni mükemmelleştirip belgele ve elektrik elektronik mühendisliği için gerekli bütün programları öğren türkiyede iş bulmak hele ilk işi bulmak referans(torpille olur) yada kpss düşünüyosan 95 alman lazım artı mülakat var yani gene torpil kamuda maaşlar özel sektörde yeni başlayana göre çok daha iyidir ama 5-6 yıldan sonra özel söktör kamuya duman attırır. bn kamuda çalışıyorum 2005 Çukurova Elektrik elektronik ingilizce girişliyim

30 Ekim 2017 12:04

+ingilizcen iyi seviyedeyse udemy diye bir site var ordan profesyonel hocalardan ilgi duydugun alanla ilgili dersler satin alabilirsin 30-40 liraya.

ErenErbatur
Yasaklı
30 Ekim 2017 12:17

İngilizcesi iyi olan bir kişinin yeri özel sektördür. Bu arada yüksek lisans yapmak da düşünülmelidir. ASELSAN veya TAI gibi yarı kamusal şirketler de olabilir.

Anti-Zelzele
Aday Memur
30 Ekim 2017 12:23

Lise yıllarının idealistliği hayatın gerçeklerine toslayınca genelde geç oluyor .Yurt dılı tecrübesi de olan bir an olarak diyorumki devlete atanmaya bak .Düzgün düzenli bir hayatın olur . Ayrıca mesain belli maaşın belli .. Biz bunları yazarken haybeye yazmıyoruz .Gerçekten özel sektör içler acısı .Heee illa ben piyasada yardıracam diyorsan yurtdışını düşünmelisin ..

aspendos67, 6 yıl önce

o kadar türev integralden sonrada türkçe çözmek saçma geliyo. Yorumun için teşekkürler.

AkınAkınal
Yasaklı
30 Ekim 2017 12:31

Özel sektörde tutunamayan ve iş bulmayanlar; devlet dairelerinde sıradan memur oluyorlar. Başlık sahibi boşuna mı, o yabancı dili öğreniyor?

AkınAkınal
Yasaklı
30 Ekim 2017 12:45

Başlık sahibini takdir ettim. Daha şimdiden istikbaldeki yaşantısını sağlam temeller üzerine oturtmak istiyor. Aferin... Kendini geliştirmek, bilgi ile donatmak istiyor. Akıllı ve zeki insanlar başka oluyor.

Anti-Zelzele
Aday Memur
30 Ekim 2017 17:39

Bu dandirik 'adamı' ciddiye alma

AkınAkınal, 6 yıl önce

Başlık sahibini takdir ettim. Daha şimdiden istikbaldeki yaşantısını sağlam temeller üzerine oturtmak istiyor. Aferin... Kendini geliştirmek, bilgi ile donatmak istiyor. Akıllı ve zeki insanlar başka oluyor.

OnurEgecan
Yasaklı
30 Ekim 2017 18:00

ANTİ;

Negatif.. Hep negatif olmaya mecbur musun?

Konu hakkında yazsaydın, akıl ve zeka sahibi olduğunu düşünürdüm. Ama yok! Ondan eser yok!

Yılların işsizi ve küfürbazı değil misin?

Konu her neyse, onun hakkında yazarak, akıllı olmaya gayret etmelisin? Anan bile senden usanıp bıkmıştır.. İş aramanı bekliyordur... Forumu bozma! İş arasaydın, belki bulurdun?

Anti-Zelzele
Aday Memur
30 Ekim 2017 18:11

MEhmet denilen SIĞIR ,ZINDIK yine iş başında

OnurEgecan, 6 yıl önce

ANTİ;

Negatif.. Hep negatif olmaya mecbur musun?

Konu hakkında yazsaydın, akıl ve zeka sahibi olduğunu düşünürdüm. Ama yok! Ondan eser yok!

Yılların işsizi ve küfürbazı değil misin?

Konu her neyse, onun hakkında yazarak, akıllı olmaya gayret etmelisin? Anan bile senden usanıp bıkmıştır.. İş aramanı bekliyordur... Forumu bozma! İş arasaydın, belki bulurdun?

aspendos67
Aday Memur
30 Ekim 2017 18:20

Herkese yorumlari için teşekkürler. Yeni yeni şeyler ögrendim

Portofinom
Şef
30 Ekim 2017 20:09

Ne öğrendin Allah aşkına..?

aspendos67, 6 yıl önce

Herkese yorumlari için teşekkürler. Yeni yeni şeyler ögrendim

aspendos67
Aday Memur
30 Ekim 2017 20:28

Udemy, plc(ne oldugunu bile bilmiyodum.Benden kaynakli degil uni de hic bir danisman insan yerine koyupta sunu sunu ogren demez.) Ve en onemliside iş işten gecmeden yani mezun olmadan herseyden tam olmasada taban oluşturarak mezun olundugunda ozel sektorde isim yaplilabilecegi.(zor degil gibi)

Portofinom, 6 yıl önce

Ne öğrendin Allah aşkına..?

Anti-Zelzele
Aday Memur
30 Ekim 2017 21:28

:) O zaman şantiyeler fabrikalar ve ülkemizin lokomotifi seni bekler .Başarılar dileriz .

aspendos67, 6 yıl önce

Udemy, plc(ne oldugunu bile bilmiyodum.Benden kaynakli degil uni de hic bir danisman insan yerine koyupta sunu sunu ogren demez.) Ve en onemliside iş işten gecmeden yani mezun olmadan herseyden tam olmasada taban oluşturarak mezun olundugunda ozel sektorde isim yaplilabilecegi.(zor degil gibi)

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi