Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
14 Nisan 2021 18:56

Nöbet Ek Ders
Merhaba sayın meslektaşlarım. Yarın normalde nöbetçiydim. Fakat bakanlar kurulu kararıyla uzaktan eğitime yarın itibariyle başlanacağı söylendi. Nöbet Ek dersimi alabilir miyim?

bulaşıkkk
Yasaklı
14 Nisan 2021 19:01

Alamazsın.

adakızı
Genel Müdür
14 Nisan 2021 19:32

Hayır

ashil13
Genel Müdür
14 Nisan 2021 19:33

evde nöbet mi tutacaksın?

bir öğretmen şöyle bir başlık açmamalı yahu

1Alyaedebiyat3
Aday Memur
14 Nisan 2021 19:33

Neden ödenmesin 12. Sınıflar var 8. Sınıflar var

usakli64tr
Kapalı
14 Nisan 2021 20:46

Evet evde tutacağım. Haftada 2 nöbet tutarken neden hakkımı vermediler o zaman. Ben mi istedim hafta ortasında uzaktan eğitimi. Saçma olan senin beynindeki düşünce
ashil13, 3 yıl önce

adakızı
Genel Müdür
14 Nisan 2021 20:58

Haftada iki nöbetten bahsetmemişsiniz soruyu sorarken. Eğer pazartesi ya da salı nöbet tuttuysanız elbette alırsınız...

usakli64tr, 3 yıl önce
Evet evde tutacağım. Haftada 2 nöbet tutarken neden hakkımı vermediler o zaman. Ben mi istedim hafta ortasında uzaktan eğitimi. Saçma olan senin beynindeki düşünce

adakızı
Genel Müdür
14 Nisan 2021 21:01

Hocam 1. sınıflar ilk başlamıştı anımsarsanız, biz o dönem kendi sınıfımızla canlı ders yaptık, haftada 1 gün de okula gidip nöbet tuttuk ve nöbet ücreti ödenmedi. Nöbet tuttuğumuz halde "Bu nöbet değil, haftada bir gün okula gelmek zorundasınız." dendi ve dediğim gibi alamadık. Mantıklı olan alınması tabi...

1Alyaedebiyat3, 3 yıl önce

Neden ödenmesin 12. Sınıflar var 8. Sınıflar var

usakli64tr
Kapalı
14 Nisan 2021 21:31

Biz uzaktan eğitim zamanında da okula gittik haftada bir gün. Nöbet ücreti falan almadım almak da hakkımız değildi. Ama şimdi 2 hafta arka arkaya haftada 2 gün nöbet tuttum önceki haftalarda. Ayrıca hafta sonu kursunda bile ücret almaksızın nöbet tutuyorken şimdi bakanlık hafta ortasında bu kararı alınca hakkımı istediğim için ben mi suçlu oluyorum. Eminim benim gibi olan binlercesi vardır. Haftaya 8ler olarak yine gideceğiz.
adakızı, 3 yıl önce

Hocam 1. sınıflar ilk başlamıştı anımsarsanız, biz o dönem kendi sınıfımızla canlı ders yaptık, haftada 1 gün de okula gidip nöbet tuttuk ve nöbet ücreti ödenmedi. Nöbet tuttuğumuz halde "Bu nöbet değil, haftada bir gün okula gelmek zorundasınız." dendi ve dediğim gibi alamadık. Mantıklı olan alınması tabi...

adakızı
Genel Müdür
14 Nisan 2021 21:42

Hocam ek ders yönetmeliğini ben hazırlamıyorum. Ek derslerinizi ben yazmıyorum, size almamalısınız ya da istediğiniz için suçlusunuz da demedim. Bana neden kızdığınızı da anlamadım. Soru sormuşsunuz ben de bilgim ve yaşantılarım dahilinde cevap verdim. Mevcut koşullarda alamazsınız. Benim nöbet günüm de cuma, ben de alamayacağım. Üzgünüm

usakli64tr, 3 yıl önce
Biz uzaktan eğitim zamanında da okula gittik haftada bir gün. Nöbet ücreti falan almadım almak da hakkımız değildi. Ama şimdi 2 hafta arka arkaya haftada 2 gün nöbet tuttum önceki haftalarda. Ayrıca hafta sonu kursunda bile ücret almaksızın nöbet tutuyorken şimdi bakanlık hafta ortasında bu kararı alınca hakkımı istediğim için ben mi suçlu oluyorum. Eminim benim gibi olan binlercesi vardır. Haftaya 8ler olarak yine gideceğiz.

adakızı
Genel Müdür
14 Nisan 2021 21:47

Ayrıca uzaktan eğitim döneminde okula bir gün gittik ek ders verilmedi demedim dikkatli okursanız. 1. sınıflar ders yaparken 6 ders saati boyunca omulda kalıp, katlarda teneffüslerde nöbet tutup okuldan eve dönüp canlı ders yaptık ve nöbet ücreti ödenmedi dedim. Tam ifade edemedim sanırım. Bir de o cevabı sizin ek ders almayı hak etmediğinizi ispatlamak için değil, 8 ve 12ler okulda, nöbet ücreti alırız diyen öğretmenime cevap olarak yazdım. Okulda yüz yüze eğitim sürerken eğer derse giriyor ve nöbet tutuyorsanız nöbet ücreti ödüyorlar, dersiniz yoksa bütün gün okulda kalıp nöbet tutsanız da ödemiyorlar. Ve yineliyorum BUNUN KARARINI BEN VERMİYORUM!

usakli64tr, 3 yıl önce

usakli64tr
Kapalı
14 Nisan 2021 21:53

Peki hocam teşekkürler
adakızı, 3 yıl önce

Hocam ek ders yönetmeliğini ben hazırlamıyorum. Ek derslerinizi ben yazmıyorum, size almamalısınız ya da istediğiniz için suçlusunuz da demedim. Bana neden kızdığınızı da anlamadım. Soru sormuşsunuz ben de bilgim ve yaşantılarım dahilinde cevap verdim. Mevcut koşullarda alamazsınız. Benim nöbet günüm de cuma, ben de alamayacağım. Üzgünüm

bendenizdeniz
Aday Memur
15 Nisan 2021 23:29

ya senin öğretmenlerle alıp veremediğin ne ? isteyen istediği başlığı açar. seni rahatsız eden ne ? evet ya da hayır dersin olur biter. bi moderatöre yakışıyor mu hiç

ashil13, 3 yıl önce

savcıı
Şube Müdürü
16 Nisan 2021 22:37

Fiili olarak nöbet görevi yerine getirilmemişse ödenmez.

ashil13
Genel Müdür
24 Nisan 2021 17:44

ne moderatörü yahu?

bendenizdeniz, 3 yıl önce

ya senin öğretmenlerle alıp veremediğin ne ? isteyen istediği başlığı açar. seni rahatsız eden ne ? evet ya da hayır dersin olur biter. bi moderatöre yakışıyor mu hiç

bendenizdeniz
Aday Memur
25 Nisan 2021 23:50

sana laf söyledikten sonra (hakaret bile içermeyen ) herkes uyarı alıyorsa vardır bir şeyler be aspil hocam ha ne dersin?

hem konuya dönelim isteyen istediği başlığı açar sizi neden ilgilendiriyor ben buna cevap istiyorum? düşünce ve fikir özgürlüğünü de mi engelleyeceksiniz?

ashil13, 3 yıl önce

ne moderatörü yahu?

okuryazar3
Müsteşar
26 Nisan 2021 00:05

10 yıldır yasaklanmayan 3 uyarılı son üyeliğim,ben bu konuyu teğet geçem:)))

ashil13
Genel Müdür
26 Nisan 2021 21:23

kamuran yine mi türedin yahu. oğlum ben mod falan değilim. vaktiyle istedim yapmadılar. bir daha da sormadım. açıkçası çok da meraklı değilim bu siteye mod olmaya. olup ne yapacam yahu :)

bendenizdeniz, 3 yıl önce

sana laf söyledikten sonra (hakaret bile içermeyen ) herkes uyarı alıyorsa vardır bir şeyler be aspil hocam ha ne dersin?

hem konuya dönelim isteyen istediği başlığı açar sizi neden ilgilendiriyor ben buna cevap istiyorum? düşünce ve fikir özgürlüğünü de mi engelleyeceksiniz?

Çankaya 11
Aday Memur
27 Nisan 2021 01:10

Uzaktan eğitime Perşembe başlanacak.

bendenizdeniz
Aday Memur
30 Nisan 2021 18:16

oğlum sensin.kadınlarla nasıl konuşacağını öğren önce.bir de mod yapmışlar bunu başımıza.ne hallere düştük.

ashil13, 3 yıl önce

kamuran yine mi türedin yahu. oğlum ben mod falan değilim. vaktiyle istedim yapmadılar. bir daha da sormadım. açıkçası çok da meraklı değilim bu siteye mod olmaya. olup ne yapacam yahu :)

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi