Editörler : Lanet

Yasaklı
22 Ağustos 2022 14:12

29 Kurumdan Nakil/Tayin Talebim Oldu, Ancak Hepsi Redetti

Merhaba arkadaşlar, bir kamu kurumunda memur olarak 7 yıldır görev yapmaktayım. Kurumun hali içler acısı, kendi çıkardığı nakil yönergesine dahi uymuyorlar.

Referans diğer adıyla torpilim yok, ailemi çok özledim, artık canıma kıyacak noktaya geldim. Burada her şey bomboş benim için artık. Burada yaşamak anlamsız geliyor. İstifa etsem mesleğim yok böyle marjinal kararlarda alamıyorum.

Tamı tamına 29 kuruma nakil dilekçesi yazdım ancak hepsi ret verdi. Sanırım beni buraya gömecekler. Bir tane memura ihtiyacı olan kurum olmaz mı ya... Torpilimiz yok diye ölelim mi burada. 7 yıl sonunda gidemeyeceksem ne zaman gideceğim. Allah böyle sistemi kuranların belasını versin Allah sizi kahretsin. Lanetler üstünüze olsun. İnsanlık dışı yaratıklar.

b1313
Aday Memur
22 Ağustos 2022 15:02

yök ü kapatma vaatleri yıllardır var seçimden sonrayı beklicez yine yılalr geçiyor benim de 10 yıl o

michaelowen
Aday Memur
22 Ağustos 2022 15:24

Kurum hangisi acaba

Berzeee
Yasaklı
22 Ağustos 2022 15:46

Üniversite

Teknisyen026
Aday Memur
23 Ağustos 2022 07:56

11 yildır ünideyim basvurmadigim kurum kalmadi benimde olmuyor karsi taraf kabul etse uni birakmiyor uni biraksa kadro bulamiyorum yani bi çare bulunmali tüm kamunun tayin hakki varken bizde şartlıda olsa yok

Dünya gezegeni
Aday Memur
23 Ağustos 2022 08:52

Kardeş ögretmen sendikalarin konuya eğilmesi lazım ama malesef kimsenin umrunda degiliz . Ne sikintilar çektigimizden haberleri bile yok ilgilenmiyorlar bile. Benimde 12 yıl oldu.

burdurspor
Memur
23 Ağustos 2022 13:47

tayin hakkı gelmedi mi hala ?

Kvothe1907
Aday Memur
23 Ağustos 2022 17:19

Nakil belediyede mi yoksa üniversitede mi daha kolay

DipsizKuyuu
Yasaklı
23 Ağustos 2022 17:40

Adamın olduğu yerde kolay

Kvothe1907, 2 yıl önce

eskidenberiburdayim
Şube Müdürü
23 Ağustos 2022 19:08

aynen kendi çıkardıkları yönetmeliklere çoğu üniversite uymuyor şaka gibi takmıyorlar umursamıyorlar, üniversiteler resmen yönetimlerin çiftliği olmuş sizin tek çözüm ise mahkemeyle gitmek dava açın her türlü

cevherdudayev1
Daire Başkanı
25 Ağustos 2022 12:54

dün geceki resmi gazetede yayınlandı görmedinmi

Berzeee, 2 yıl önce

Üniversite

Berzeee
Yasaklı
25 Ağustos 2022 13:56

gördüm

cevherdudayev1, 2 yıl önce

Teknisyen026
Aday Memur
25 Ağustos 2022 15:33

Ne yayinlanmis

cevherdudayev1
Daire Başkanı
25 Ağustos 2022 21:50

ben burdurspora takılmak için öyle yazmıştım size değil arkadaşlar

burdurspor, 2 yıl önce

tayin hakkı gelmedi mi hala ?

burdurspor
Memur
22 Mart 2023 11:59

dalga geçilecek bir mevzu değil. ciddi bir konu.

ben burdurspora takılmak için öyle yazmıştım size değil arkadaşlar

cevherdudayev1
Daire Başkanı
22 Mart 2023 14:17

canını yerim burdurspor bi sene olmuş yazalı niye böyle bene geç cevap veriyon küsecem gali

burdurspor, 1 yıl önce

dalga geçilecek bir mevzu değil. ciddi bir konu.

24 Mart 2023 08:14

ikisinde de çok zor

Kvothe1907, 2 yıl önce

burdurspor
Memur
25 Mart 2023 23:58

Belediyede
afadtekniker, 1 yıl önce

ikisinde de çok zor

cevherdudayev1
Daire Başkanı
26 Mart 2023 01:15

uyumadınmı gı ne ediyon bu saatte burlarda

burdurspor, 1 yıl önce
Belediyede

ayberk33
Daire Başkanı
26 Mart 2023 08:23

Bu intihar edecek noktaya gelme olayı nedir kurumda ne yapıyorlar sana teneke bağlayıp meydandamı gezdiriyorlar, bir kamu kurumunda hele üniversitede bir memura en fazla ne yapılabilir, ha polis asker desen neyse adamlar ömürleri boyunca stresli canlarını ortaykoydukları bir işte çalışıyorlar bazıları bunu kaldıramayip istifa ediyor sen ailemden ayrıyım diyorsun eşinden çocuğundan falan mı ayrısın o zaman mahkeme yoluna git veya eşini yanına getir. Yok aileden kastın onlarda değilse psikiyatrik tedavi gör.

burdurspor
Memur
27 Mart 2023 10:42

İçindekilere hiç tat vermeyen, onları rahatsız eden kimi işler vardır ki işin içinde olmayanlara, o iş basit, kolay ya da kârlı gelir. Ne zaman ki işin içine girerler, işte o zaman gerçeği görüp yanıldıklarını anlarlar. İşin içine girip ayrıntılı bir inceleme yaptıkları zaman hiç de özenilecek bir nitelik taşımadığını görürler.

ayberk33, 1 yıl önce

Bu intihar edecek noktaya gelme olayı nedir kurumda ne yapıyorlar sana teneke bağlayıp meydandamı gezdiriyorlar, bir kamu kurumunda hele üniversitede bir memura en fazla ne yapılabilir, ha polis asker desen neyse adamlar ömürleri boyunca stresli canlarını ortaykoydukları bir işte çalışıyorlar bazıları bunu kaldıramayip istifa ediyor sen ailemden ayrıyım diyorsun eşinden çocuğundan falan mı ayrısın o zaman mahkeme yoluna git veya eşini yanına getir. Yok aileden kastın onlarda değilse psikiyatrik tedavi gör.

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi