Editörler : E.Kayı Han
«484950515253545556575859»

gazimkaskeri
Aday Memur
15 Mayıs 2019 15:23

listeyi atabilir misiniz lütfen
tavsanfindik123, 5 yıl önce
Ben listeye ulaştım. 55 kisi hvkk ihraç.

goong
Aday Memur
15 Mayıs 2019 15:31

Merhaba ,Listeyi bana da atabilir misiniz acaba?

justice1206
Aday Memur
15 Mayıs 2019 18:41

Listeyi banada gonderebilirmisiniz?

EBUELENSARİ
Aday Memur
16 Mayıs 2019 18:11

listeye ulaşan var mı acaba? varsa banada gönderebilir mi?

Koyunyemez
Memur
16 Mayıs 2019 19:31

ebulelensari siz ihraç mısınız?
EBUELENSARİ, 5 yıl önce

goong
Aday Memur
16 Mayıs 2019 19:31

Malesef ulasamadik.

EBUELENSARİ, 5 yıl önce

Civilengineer10
Aday Memur
16 Mayıs 2019 21:24

Arayan olmadıysa listede yoksunuzudur, listeye ulaşmanın bir anlamı yok o yüzden.
goong, 5 yıl önce

Malesef ulasamadik.

goong
Aday Memur
16 Mayıs 2019 21:48

Evet haklısınız, 14 hazirana kadar pek bir değişiklik olmaz muhtemelen.

Civilengineer10, 5 yıl önce
Arayan olmadıysa listede yoksunuzudur, listeye ulaşmanın bir anlamı yok o yüzden.

EBUELENSARİ
Aday Memur
17 Mayıs 2019 16:48

aynen kardeşim ben ihraç oldum
Koyunyemez, 5 yıl önce
ebulelensari siz ihraç mısınız?

red1977
Kapalı
18 Mayıs 2019 14:04

HvKK den Ohal komisyonuna kurum kanaati dosyası, görüşü falan gidiyor mu duyan bilen var mı veya bu yolla, yani kurum talebi ile göreve dönen var mı?

Kuvvetle irtibat kuranlar hangi birimi arıyor?

red1977
Kapalı
20 Mayıs 2019 23:06

Bu sayfa terk mi edildi?

Civilengineer10
Aday Memur
24 Mayıs 2019 17:25

Merhaba, Memurlar.Net in arada yayınladığı ohal komisyonu kararlarında kurumlardan kişi hakkında görüş aldığı açıkça görülmekte, fakat hava kuvvetlerinden olan bir personelin kararına hiç rastlamadım. Hvkk' yı aradığımda santralden ggu ile ilgilenen kısım dediğimde bağlıyorlar siz de o şekilde iletişime geçebilirsiniz fakat sorularınıza çok cevap vereceklerini sanmam.
red1977, 5 yıl önce

HvKK den Ohal komisyonuna kurum kanaati dosyası, görüşü falan gidiyor mu duyan bilen var mı veya bu yolla, yani kurum talebi ile göreve dönen var mı?

Kuvvetle irtibat kuranlar hangi birimi arıyor?

ultrAsker
Aday Memur
24 Mayıs 2019 18:26

Herkese geçmiş olsun. 23 Mart GGU, 10 Mayısgözaltı. Buluntu flaş bellek isim benzerliği olduğu anlaşıldığı için hakim karşısına dahi çıkarılmadan serbest kaldım. Ocak ayında birliğe savunma verdim. Beklemedeyim. Keşke liste istemeden ziyade herkes bilgi paylaşsa. Çünkü herkes durumu ile ilgili bir ışık arıyor. At izi it izine karıştığı aşikar. İtlerin canı cehenneme, mağdurların Allah yardımcısı olsun.

goong
Aday Memur
24 Mayıs 2019 18:58

Merhaba ,esimle ayni anda ggu olup ayni suclamayla gozaltina alinmissiniz, siz de izmirde mi gozaltina alindiniz?izmir yetkisizlikle son calistigi yere dosyayi gönderdi, 18 nisanda ilk mahkemesi oldu esimin ama yetkisizlik verildi ama adli ooarak islem basladigi icin 1 ay once aciga alindi.13 haziranda yeniden durusmasi olacak.

ultrAsker, 5 yıl önce

Herkese geçmiş olsun. 23 Mart GGU, 10 Mayısgözaltı. Buluntu flaş bellek isim benzerliği olduğu anlaşıldığı için hakim karşısına dahi çıkarılmadan serbest kaldım. Ocak ayında birliğe savunma verdim. Beklemedeyim. Keşke liste istemeden ziyade herkes bilgi paylaşsa. Çünkü herkes durumu ile ilgili bir ışık arıyor. At izi it izine karıştığı aşikar. İtlerin canı cehenneme, mağdurların Allah yardımcısı olsun.

goong
Aday Memur
24 Mayıs 2019 21:18

Ayrica suan mahkemeye cikacagi yer , dosyanin gittiği 3.il.Burasi da ilk mahkeme sonunda yetkisizlik verir mi bilemiyoruz.

ultrAsker
Aday Memur
24 Mayıs 2019 22:32

Evet aynı soruşturma kapsamında işlem görmüşüz. Benim mahkeme sürecim de olmadı. Çok geçmiş olsun size de inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız.

goong
Aday Memur
24 Mayıs 2019 22:43

Cok teşekkür ederim inşallah beraat aliriz.siz takipsizlik de alabilirsiniz bence sonuçta sadece isim benzerliği varmış.siz dijitallerinizi aldiniz mi acaba

ultrAsker, 5 yıl önce

Evet aynı soruşturma kapsamında işlem görmüşüz. Benim mahkeme sürecim de olmadı. Çok geçmiş olsun size de inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız.

ultrAsker
Aday Memur
24 Mayıs 2019 23:07

Yok maalesef alamadım. 1 yılı geçti. Ne arayanvar ne soran. Ne iddianame var ne mahkeme ne de göreve iade. Üstüne bir de savunma verdik. Hayırlısı bakalım hakkımızda...

Civilengineer10
Aday Memur
24 Mayıs 2019 23:19

Öncelikle geçmiş olsun. Bende isim benzerliği nedeniyle gözaltı yaşadım size tavsiyem savcılığa devamlı uğrayıp takipsizlik almaya çalışın bu konuda yavaş davranabiliyorlar sizin çabalamanız lazım almak için. Bunun dışında takipsizlik kararı olmasına rağmen ocak ayının ilk günlerinde benim de savunmam istendi hvkkya sorduğumda adli süreçten geçen herkesten istediklerini söylemişlerdi.
ultrAsker, 5 yıl önce

Yok maalesef alamadım. 1 yılı geçti. Ne arayanvar ne soran. Ne iddianame var ne mahkeme ne de göreve iade. Üstüne bir de savunma verdik. Hayırlısı bakalım hakkımızda...

ultrAsker
Aday Memur
25 Mayıs 2019 00:00

Çok geçmiş olsun civilengeneer. Farklı illerde olduğumuz için savcıya pek gidemiyorum. Hakkımda yapılan soruşturmada 12 yıl evvel bayramın birinci günü hiç bulunmadığım ancak akrabalarımın yoğun olarak yaşandığı ilde 1 adet ardışık olmayan ankesörlü araması çıkmış. Savcı dosyamı o ile göndermiş. O ilde yetkisizlik verip tekrar izmire göndermiş. Adli yönden hiçbir çekincem Yok kendimden emimin çok şükür ancak savunma işi canımı sıkıyor açıkcası. Savunma metnimde ?hakkınızda adli işlem olduğu tarafımıza bildirilmiştir. Bu konu hakkında savunmanızıyapınız? yazıyordu. Kimilerinde farklı şeyler yazıyormuş. Sizin hakkınızda da hayırlısı olsun.

Toplam 1204 mesaj
«484950515253545556575859»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi