Editörler : cihan27E.Kayı Han
10 Mayıs 2019 19:04

Amirden izin almadan yurtdışına çıkılabilir mi?

sınır ilinde çalışan bir memur amirinin izni olmadan yurtdışına çıkabilir mi haftasonu

Eses.26.
Şef
11 Mayıs 2019 00:28

İzin alması gerekmektedir aksi halde yurt dışında başınıza iş gelmesinden dolayı sorumlu siz olursunuz meslek hayatınızda sıkıntı yaşarsınız

ser_guem
Aday Memur
12 Mayıs 2019 08:45

15 temmuzdan sonra ek bir izin belgesi isteniyordu artık oda 2 yıl önce kaldırıldı ... yeşil pasaportunuz varsa biletinizi alıp gidebilirsiniz(tabi ABD, İngiltere gibi bazı ülkelerde yeşilede vize isteniyor) ...

https://www.memurlar.net/haber/704267/memurlardan-yurt-disina-cikista-artik-izin-belgesi-istenmeyecek.html

balarest
Genel Müdür
12 Mayıs 2019 09:05

mevzuat gereği izin almak zorundasınız. bazıları 15 temmuza ilave getirilen ve kaldırılan ek izinle karıştırıyor. Khk ile gekken ek izin kaldırıldı. Normal olan duruyor
ser_guem, 5 yıl önce

15 temmuzdan sonra ek bir izin belgesi isteniyordu artık oda 2 yıl önce kaldırıldı ... yeşil pasaportunuz varsa biletinizi alıp gidebilirsiniz(tabi ABD, İngiltere gibi bazı ülkelerde yeşilede vize isteniyor) ...

https://www.memurlar.net/haber/704267/memurlardan-yurt-disina-cikista-artik-izin-belgesi-istenmeyecek.html

ser_guem
Aday Memur
12 Mayıs 2019 11:54

ben geçen yaz hiçbir izin almadan iki kez yurt dışına çıktım geldim niye beni havaalanında durdurmadılar o zaman

ser_guem
Aday Memur
12 Mayıs 2019 11:56

normal olan duruyor dediğinizde zaten 15 temmuzdan önce kaldırılmıştı

balarest
Genel Müdür
12 Mayıs 2019 13:30

kimse sizi durdurmuyor. şöyle düşünün başınıza bir iş gelmedigi sürece ehliyetsiz araç kullanabilirsiniz
ser_guem, 5 yıl önce

ben geçen yaz hiçbir izin almadan iki kez yurt dışına çıktım geldim niye beni havaalanında durdurmadılar o zaman

Alemdar11
Şef
13 Mayıs 2019 10:29

konu için teşekkürler peki raporlu iken yurt dışına çıkılırmı pasaport vize vs varken ?

14 Mayıs 2019 13:49

hayır çıkamazsınız

Alemdar11, 5 yıl önce

konu için teşekkürler peki raporlu iken yurt dışına çıkılırmı pasaport vize vs varken ?

Alemdar11
Şef
14 Mayıs 2019 14:18

yani havaalanında soruyorlarmı ki ben hep yıllık izindeyken çıktım sormadılar izin belgesi vs

Guiliano Terraneo, 5 yıl önce

hayır çıkamazsınız

ser_guem
Aday Memur
14 Mayıs 2019 15:39

kurumunuzdan izinliyseniz yurt dışına çıkamayacağınıza dair mahkeme kararı yoksa elinizi kolunuz sallaya salllaya yurt dışına çıkarsınız hiç bir yere ek başvuru ya da izin talebinde bulunmanıza gerek yok ...

Alemdar11, 5 yıl önce

Alemdar11
Şef
14 Mayıs 2019 16:36

aynen bende öyle düşünüyorum

ser_guem, 5 yıl önce

kurumunuzdan izinliyseniz yurt dışına çıkamayacağınıza dair mahkeme kararı yoksa elinizi kolunuz sallaya salllaya yurt dışına çıkarsınız hiç bir yere ek başvuru ya da izin talebinde bulunmanıza gerek yok ...

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi