Editörler : Pangaea
20 Aralık 2019 22:43

2019/2 istanbul sgk atananlar
atanan arkadaslarıma hayırlı olsun bundan sonraki süreç hakkında bilgisi olan varmı acaba, istenilen belgeler sgk nın kendi sitesınden mi duyurulacak?
21 Aralık 2019 00:58

Kadikoy sgk oldu sureci bende merak ediyorum

esa01esa
Aday Memur
21 Aralık 2019 01:08

hayırlı olsun hocam burdan haberleşelim inşallah sürec hakkında pazartesi kurumu arayıp bilgi almaya çalısacam paylasırım burda da
erennergiz, 4 yıl önce

esa01esa
Aday Memur
21 Aralık 2019 01:10

benim de arnavutköy sgk
erennergiz, 4 yıl önce

esa01esa
Aday Memur
21 Aralık 2019 10:18

cevaplarımı eksileyen arkadas bi sıkıntın varsa özelden yaz hayırdır derdin ne senin ya insan surda sevincinş paylasıyır cıddı mesele konusuyoz cocuk gibi eksilemekle mesgulsunuz işiniz gücünüz yok baska belli
esa01esa, 4 yıl önce
benim de arnavutköy sgk

esa01esa
Aday Memur
21 Aralık 2019 10:19

cevaplarımı eksileyen arkadas belliki işin gücün yok biz burda sevincimizi paylasıyoz ciddi bişey yazıyoz sen eksilemekle mesgulsun cocuk gibi hayırdır bi sıkıntın varsa özelden yaz kardeşim
esa01esa, 4 yıl önce
benim de arnavutköy sgk

Kamucu5454
Memur
21 Aralık 2019 10:20

Ben Sakaryada ilçe SGK'ya atandım. SGK'nın sitesini takip edin evraklar ve başvuru süreci bilgisi verilecek dediler. Sonra evraklarınızı merkez SGK İnsan Kaynaklarına teslim edip beklemeye başlayacaksınız dendi. Kuruma sorcağınız soru sitede duyuru yayınlanınca evrakları nereye teslim edelim olmalı en başta.

esa01esa
Aday Memur
21 Aralık 2019 10:23

teşekkürler hocam peki güvenlik sorusturması ne kadar sürüyor bir fikriniz varmı
Kamucu5454, 4 yıl önce

Ben Sakaryada ilçe SGK'ya atandım. SGK'nın sitesini takip edin evraklar ve başvuru süreci bilgisi verilecek dediler. Sonra evraklarınızı merkez SGK İnsan Kaynaklarına teslim edip beklemeye başlayacaksınız dendi. Kuruma sorcağınız soru sitede duyuru yayınlanınca evrakları nereye teslim edelim olmalı en başta.

Kamucu5454
Memur
21 Aralık 2019 10:25

Kişi bazlı değişiyormuş süre çevremden aldığım bilgiye göre. SGK'nın dediği geçen yıl çok uzadı süreç 1 ayda olabilir 10 ayda bu konuda hiç fikrimiz yok maalesef dediler. Bende hiç kestiremiyorum normalde max. 2 ay sürer diye düşünürken şuan hiç bilmiyorum. Evrakları bir verelimde hayırlısıyla süreç başlasın takip edeceğiz artık.

esa01esa, 4 yıl önce
teşekkürler hocam peki güvenlik sorusturması ne kadar sürüyor bir fikriniz varmı

esa01esa
Aday Memur
21 Aralık 2019 10:38

inşallah kısa sürer hocam hakkımızda hayırlısı teşekkür ederim cevapladıgnz için
Kamucu5454, 4 yıl önce

Kişi bazlı değişiyormuş süre çevremden aldığım bilgiye göre. SGK'nın dediği geçen yıl çok uzadı süreç 1 ayda olabilir 10 ayda bu konuda hiç fikrimiz yok maalesef dediler. Bende hiç kestiremiyorum normalde max. 2 ay sürer diye düşünürken şuan hiç bilmiyorum. Evrakları bir verelimde hayırlısıyla süreç başlasın takip edeceğiz artık.

Merveicn
Aday Memur
21 Aralık 2019 20:27

Arkadaşlar öncelikle hepinizi tebrik ederim cuma günü sgk insan kaynaklarını aradm siteyi takip etmemizi duyurularda paylaşılan evrakları göndermemiz gerektiğini ve güvenlik soruşturmasından cevap beklememizi söylediler eğer bir işte çalışıyprsanız işi brıakmayın süreç çok uzun sürebilir dediler bilginiz olsun bu aradaa gaziosmanpaşa sgk :))

Zey006
Memur
21 Aralık 2019 20:44

Soruşturma yapılacak mı ki

esa01esa
Aday Memur
21 Aralık 2019 20:56

sizin atamanız da hayırlı olsun hocam inşallah mumkun oldugunca kısa tutarlar sorusturmaları da atanma sevıncımız kursagımızda kalmaz simdide ne zaman iş bası dıye beklıcez mecbur
Merveicn, 4 yıl önce

Arkadaşlar öncelikle hepinizi tebrik ederim cuma günü sgk insan kaynaklarını aradm siteyi takip etmemizi duyurularda paylaşılan evrakları göndermemiz gerektiğini ve güvenlik soruşturmasından cevap beklememizi söylediler eğer bir işte çalışıyprsanız işi brıakmayın süreç çok uzun sürebilir dediler bilginiz olsun bu aradaa gaziosmanpaşa sgk :))

esa01esa
Aday Memur
21 Aralık 2019 20:57

yapılacaktır hocam sorusturmalar kalkmadı cunku henuz kurumlara göre suresı farklılık gösterebılıyor sadece onu bılıyorum
Zey006, 4 yıl önce

Soruşturma yapılacak mı ki

Merveicn
Aday Memur
21 Aralık 2019 21:03

çok çok çok teşekkür ederim ,insan kaynkalrını aradığımda sorusturma kalkma durumu var ancak henüz onaylanmadı net birşey diyemiyorum sitemizi takip edin dedi anlaşılan bir süre daha bekliccez :)

esa01esa, 4 yıl önce
sizin atamanız da hayırlı olsun hocam inşallah mumkun oldugunca kısa tutarlar sorusturmaları da atanma sevıncımız kursagımızda kalmaz simdide ne zaman iş bası dıye beklıcez mecbur

horoznuri20
Aday Memur
22 Aralık 2019 11:07

Değerli mesai arkadaşlarım, her birinizi tebrik ederim, SGK ailesine hoşgeldiniz.

horoznuri20
Aday Memur
22 Aralık 2019 11:09

Değerli mesai arkadaşlarım, her birinizi tebrik ederim, SGK ailesine hoşgeldiniz.

Geçen sene ben de sizle aynı heyecan içindeydim. Herhangi bir sorunuz varsa imkanım oldukça cevaplayabilirim.

esa01esa
Aday Memur
22 Aralık 2019 11:09

tesekkürler hocam siz de sgk personelisiniz sanırım bikac konuda size danısmamız mümkün mü acaba
horoznuri20, 4 yıl önce

esa01esa
Aday Memur
22 Aralık 2019 11:10

cok teşekkürler hocam öncelikli sorum guvenlik sorusturmasının süresi hakkında fikriniz varmı sizinki ne kadar sürmüştü sizde mi istanbul sgkdansınız bu arada
horoznuri20, 4 yıl önce

Geçen sene ben de sizle aynı heyecan içindeydim. Herhangi bir sorunuz varsa imkanım oldukça cevaplayabilirim.

esa01esa
Aday Memur
22 Aralık 2019 21:41

+

pelikula
Aday Memur
23 Aralık 2019 10:16

Temmuz 2018 de yerleştik biz, Ağustos ayının ilk haftası Ankara'ya belgeleri (internet sitelerinde yayınlayacaklar) gönderdik. Şubat 2019 da toplu olarak göreve başladık.
esa01esa, 4 yıl önce
cok teşekkürler hocam öncelikli sorum guvenlik sorusturmasının süresi hakkında fikriniz varmı sizinki ne kadar sürmüştü sizde mi istanbul sgkdansınız bu arada
Toplam 97 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi