Editörler : ayşegül bgm
08 Mart 2018 10:47

Att paramedik

Arakadaşlar ben acil tıp teknisyeniğim paramediği okumam doğru olur mu ? Çünkü şöyle bir düşüncedeyim att kapatıldı paramediğin de mezunu fazla herkes okuyo bölümü yani bir süre sonra att den farkı kalmayacak atamalarda, sizce ne dersiniz fikrinizi almak isterim şimdiden teşekkürler

asliorthemşire
Daire Başkanı
08 Mart 2018 11:17

att den yüksek puan alip atanirim diyorsan okuma ama att nin atamalarda 0 çektiği yıllar bile oldu . risk almak gerekiyor

Dizzy79
Aday Memur
08 Mart 2018 12:13

Değil mi yazdığımız için sağolun ben kendi kendime dedim ki att kapatıldığı için illaki atanır sonuçta kapanmış bölüm diye düşündüm

asliorthemşire, 6 yıl önce

att den yüksek puan alip atanirim diyorsan okuma ama att nin atamalarda 0 çektiği yıllar bile oldu . risk almak gerekiyor

asliorthemşire
Daire Başkanı
08 Mart 2018 12:22

rica ederim . att kapanmadigi yillarda bile sıfır cektigi oldu ama ebelik 5 sene once kapanmasina rağmen 40 50 gibi rakamlar veriliyor . paramedik de 80 puana çıkacak diye tahmin ediyorum 2018de bu puani alirim diyebiliyorsaniz okuyun yoksa baska bir bölüme yönelin derim . att de kalmak da bir tercih . cidden zor bir karar

Dizzy79, 6 yıl önce

Değil mi yazdığımız için sağolun ben kendi kendime dedim ki att kapatıldığı için illaki atanır sonuçta kapanmış bölüm diye düşündüm

kayseri204
Genel Müdür
08 Mart 2018 12:49

Bence Paramedik için geçen sene gitmen gerekiyordu .

2018'e 35Bin Paramedik girecek sen 2020'de gireceksin 70Bin'e yakın paramedik olacak.

Bu saatten sonra okumak mantıklı değil ama ben 90-95 alırım diyorsan zaten o puana her bölümde atanırsın .

Muhu
Kapalı
08 Mart 2018 13:55

Bu sene paramediğe başlayabilirsen kpss ye ön lisans olarak kaydol okul bittikten sonra kötü ihtimal bir atama daha olur 80 puan alsan ki son atama olacağı için puanlar da düşmüş olur

Dizzy79
Aday Memur
08 Mart 2018 16:54

Teşekkürler ben de böyle düşünmüştüm

kayseri204, 6 yıl önce

Bence Paramedik için geçen sene gitmen gerekiyordu .

2018'e 35Bin Paramedik girecek sen 2020'de gireceksin 70Bin'e yakın paramedik olacak.

Bu saatten sonra okumak mantıklı değil ama ben 90-95 alırım diyorsan zaten o puana her bölümde atanırsın .

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi