Editörler : Pangaea
23 Haziran 2020 23:44

Yeni başlayanlar için kaynak önerisi
Finallerim yeni bitti mezun oldum sayılır kpss çalışmaya başlayacağım önceden de çok sordum net cevap alamadım tecrübeli arkadaşlar ders ders konu anlatım soru bankası deneme önerebilir mi acaba yeni başlayanlar için

ihtimaller.perisi
Aday Memur
24 Haziran 2020 00:13

Sorularıma niye cevap alamıyorum bu forumda acaba

lee chandler
Kapalı
24 Haziran 2020 00:17

hocam konu anlatımlı kitap konusu hariç biraz kaynakları özet geçeyim.

bunlar kişiden kişiye göre değişebilir tabii ama yargı en zor kaynak gibi duruyor. pegem yediiklim nispeten ortalama soru bankaları.

türkçe paragraf gelişimi için pegem ezberbozan paragraf kitabı bayağı güzel.

tarihten aşina soru bankası yorum ağırlıklı güzel bi soru bankası

matematik için youtubeda ilyas hocanın anlatımı muhteşem

coğrafya için youtubedaki hocaların hepsi iyi

tarihe youtubedan çalışırsan yine çok iyi tarihçiler var hangisinin uslubu hoşuna giderse seçebilirsin

henüz almadım ama tarihin pusulası soru bankasına alışılmışın dışında güzel kitap diyorlar aynı şekilde konu anlatımı için de geçerli.

tarihi yetiştirebilirsin, matematik altyapın varsa yine sınava kadar yetiştirebilirsin.

kolay gelsin

ihtimaller.perisi
Aday Memur
24 Haziran 2020 00:27

İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim matematik geometri ve coğrafyadan korkuyorum sizin bu derslerle ilgili önerebileceğiniz net kaynaklar var mı
lee chandler, 4 yıl önce

hocam konu anlatımlı kitap konusu hariç biraz kaynakları özet geçeyim.

bunlar kişiden kişiye göre değişebilir tabii ama yargı en zor kaynak gibi duruyor. pegem yediiklim nispeten ortalama soru bankaları.

türkçe paragraf gelişimi için pegem ezberbozan paragraf kitabı bayağı güzel.

tarihten aşina soru bankası yorum ağırlıklı güzel bi soru bankası

matematik için youtubeda ilyas hocanın anlatımı muhteşem

coğrafya için youtubedaki hocaların hepsi iyi

tarihe youtubedan çalışırsan yine çok iyi tarihçiler var hangisinin uslubu hoşuna giderse seçebilirsin

henüz almadım ama tarihin pusulası soru bankasına alışılmışın dışında güzel kitap diyorlar aynı şekilde konu anlatımı için de geçerli.

tarihi yetiştirebilirsin, matematik altyapın varsa yine sınava kadar yetiştirebilirsin.

kolay gelsin

lee chandler
Kapalı
24 Haziran 2020 00:36

coğrafya için şöyle söyleyebilirim, kpssye başlarken en korktuğum dersti ezber olması ve üniversiteye hazırlıkta hiç çalışmamış olmamdan dolayı vb. önce biraz dersleri dinledim, dersler hakkında fikrim oldu daha sonra konuları bitirip pegemin soru bankasını çözdüm ve şu anda iyi durumda sayılır. öyle korkunç şekilde ezber gerektiren bi derste değil eğer anatilik düşünme ya da yorum yeteneğin varsa hocam

matematik için pegem soru bankası çözüyodum herhangi bir eksiğini görmedim, tamamı çözümlü olduğu için yapamadığım sorularda oraya bakmak faydalı oluyordu

geometri maalesef benim de derdim bu ders. her denemede boş kalıyo

ihtimaller.perisi, 4 yıl önce
İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim matematik geometri ve coğrafyadan korkuyorum sizin bu derslerle ilgili önerebileceğiniz net kaynaklar var mı

ihtimaller.perisi
Aday Memur
24 Haziran 2020 00:38

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için derslerde durumumuz benzer sanıyorum. geometri için karekök sıfır mı alsam diyorum ama zaman azaldı
lee chandler, 4 yıl önce

coğrafya için şöyle söyleyebilirim, kpssye başlarken en korktuğum dersti ezber olması ve üniversiteye hazırlıkta hiç çalışmamış olmamdan dolayı vb. önce biraz dersleri dinledim, dersler hakkında fikrim oldu daha sonra konuları bitirip pegemin soru bankasını çözdüm ve şu anda iyi durumda sayılır. öyle korkunç şekilde ezber gerektiren bi derste değil eğer anatilik düşünme ya da yorum yeteneğin varsa hocam

matematik için pegem soru bankası çözüyodum herhangi bir eksiğini görmedim, tamamı çözümlü olduğu için yapamadığım sorularda oraya bakmak faydalı oluyordu

ihtimaller.perisi
Aday Memur
24 Haziran 2020 00:39

Bir de pegemin iki tane soru bankası setini gördüm siz hangisini kullanıyorsunuz acaba
lee chandler, 4 yıl önce

lee chandler
Kapalı
24 Haziran 2020 00:41

hocam başlayın çalışmaya hem kaynaklarla ilgili hem de derslerle ilgili fikriniz oluşur

planınızı da daha sağlıklı yaparsınız

ihtimaller.perisi, 4 yıl önce
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için derslerde durumumuz benzer sanıyorum. geometri için karekök sıfır mı alsam diyorum ama zaman azaldı

ihtimaller.perisi
Aday Memur
24 Haziran 2020 00:41

Haklısınız tekrardan teşekkür ederim
lee chandler, 4 yıl önce

hocam başlayın çalışmaya hem kaynaklarla ilgili hem de derslerle ilgili fikriniz oluşur

planınızı da daha sağlıklı yaparsınız

ihtimaller.perisi
Aday Memur
24 Haziran 2020 21:44

Başka önerisi olan arkadaşların da yorumlarını bekliyorum ona göre kaynak alacağım tecrübelerinizi esirgemezseniz sevinirim

tuugbiss
Şef
25 Haziran 2020 09:47

hocam pegem ,yediiklim,aşina soru bankası,tarihin pusulası,benim hocam coğrafya Bayram Meral çok iyi anlatıyor soruları da güzel.anayasa için Emrah Özkaraca yı öneriririm çok beğendim ve onun soru bankasını aldım.matematik ve türkçe için ales soru bankalarına bakıyorum.mantık için de aker hoca işin ehli :) şimdilik bunlar Allah yardımcımız olsun

Ziraat04
Aday Memur
25 Haziran 2020 21:45

+++

ihtimaller.perisi
Aday Memur
25 Haziran 2020 23:26

Çok teşekkür ederim yorumunu için
tuugbiss, 4 yıl önce

hocam pegem ,yediiklim,aşina soru bankası,tarihin pusulası,benim hocam coğrafya Bayram Meral çok iyi anlatıyor soruları da güzel.anayasa için Emrah Özkaraca yı öneriririm çok beğendim ve onun soru bankasını aldım.matematik ve türkçe için ales soru bankalarına bakıyorum.mantık için de aker hoca işin ehli :) şimdilik bunlar Allah yardımcımız olsun

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi