Editörler : Pangaea
11 Temmuz 2011 15:23

İstanbul'da tam teşekküllü devlet hastanesinden rapor almak isteyenlere tavsiye..

Arkadaşlar, çapa,cerrahpaşa,bayrampaşa devlet hastanesi, bakırköy devlet hastanesi 10 günden önce vermiyor,

tavsiyem istinye devlet hastanesinden almanızdır,2 gün içinde halloluyor, bilginize..

musam79
Aday Memur
11 Temmuz 2011 17:57

eyüp devlet hastanesinden dahiliye doktoru ciğer tomografisi istemeseydi,(ki hiç bakmadı bile) 2 saatte alıyordum ( çünkü alanları gördüm ) fakat tomografinin öğlenden sonraya sarkması,2 saati 6 saate çıkardı...

gawfuls
Şube Müdürü
11 Temmuz 2011 21:29

Daha bi ay olmadı Bakırköyden alalı. Aynı gün içinde yaklaşık 6 saatte aldım raporumu. 120 lira civarı bi ücreti var. Ancak yapmanız gereken en önemli şey, bi gece önceden saat 00.00'da internetten veya telefondan randevu almanız. İşleminiz bittikten sonra da istediğiniz takdirde bi adet fotokopisinide ücretsiz olarak 'aslı gibidir' yaptırabilirsiniz.

umut2380
Memur
11 Temmuz 2011 21:42

arkadaşlar ben ptt istanbul a atandım özel ataköy hastanesinde tam teşekküllü sağlık raporu 45 tl imiş 6 adet doktor bakıyor heyet raporu yine aynı şekilde fiyatı çok uygun kurumu aradım burdan alsam olurmu dedim biz zaten hep oraya yönlendiriyoruz dedi fiyatı çok uygunmuş dedi ben de şaşrdım valla yarın sabah gidip alacam saat 2 de de veriyorlarmış

retar
Şef
11 Temmuz 2011 22:15

umut bende bugün 3 hastene gezdim dedikleri gibi uzatıyolar süreyi, yarın amcamı ziyaret için Ankaraya gidiyorum. Senden isteğim bana yarın gidersen orda olanları anlatır mısın. yani süre, doktor nasıl oluyo vs, Sana zahmet

Chavundur
Kapalı
11 Temmuz 2011 22:26

bu sabah önce hasekiye gittim, baktım 20 güne kadar randevu vermekten bahsediyorlar, abarttıkları kesin, yada memurun savmasımıydı , 50lerden kalma kısmında hastanenin, oradan çapa'ya geçtim, ne sağlık kurulu ne raporu aman burası üni hastanesi devlete git dediler, calious arkadaştan aldığım bilgiyle atladım tram'e ve biraz yürü bağcılar devlet hastanesi, saat 9:38 gibi gösteriyordu, işlemlere başladım ve 2 saatte zar zor yetişti, orada bazı muayeneci arkdaşlarlada tanıştım ama onlar öğleye yetiştiremediler psikoloji sağolsun 20 dk alıyor, ben sıralarda beklerken arkamdaki teyzeye yada ablaya bir kaç dk geliyorum deyip sıra olmayan işleri halletim, tek negatif tarafı raporu vermeleri cumayı bulabilir, ama çarşamba'da olabilir arayn demeleri oldu, istinye devlet hastanesini burada duydum.

umut2380
Memur
11 Temmuz 2011 22:28

yaarın gider de halledersem 45 tl ye süper olcak anlatırım

inşallah sorun olmaz fiyat farkı çok hala soru işaret,i var

atlant
Aday Memur
11 Temmuz 2011 22:43

ya arkadaşlar sağlık raporu almaya giderken vesikalık resim falan lazım olurmu ben şimdi memlekette değilim ona göre resim çektireyim

cosmonot
Kapalı
11 Temmuz 2011 22:52

atlant 3 adet resim istiyorlar kardeş

ayrıca devlette 120 lira diyen hangis hastanede o arkadaşım?

Chavundur
Kapalı
11 Temmuz 2011 22:53

3 vesikalık, hasekide 2 vesikalık, kimlik fotokopisi

gawfuls
Şube Müdürü
12 Temmuz 2011 00:56

cosmonot Bakırköy Devlet Hastanesinde 120 lira. Bunun yanısıra 1 adet vesikalık, 1 adet nüfus fotokopisi istiyolar. Fotoğrafı tarayıcıyla bilgisayara aktardıktan sonra geri veriyolar zaten. Burada önemli olan bi gece önce randevu almanız. Bakırköyde P.tesi, Salı, Perşembe ve Cuma heyet var.

Yalnız özel Ataköy hastanesine gidecek arkadaşa ithafen söylüyorum, her kurum kabul etmeyebilir o raporu buna dikkat edin. ( Arkadaş PTT nin kabul ettiğini belirtmiş ama Tapu kabul etmiyordu) Çünkü sizden rapor isteyenler 'Tam teşekküllü "DEVLET" hastanesinden' olarak istiyolar. Bu konuda kurumunuzu mutlaka arayın.

atlant
Aday Memur
12 Temmuz 2011 13:45

iyi günler arkadaşlar benden sağlık raporu için valilikten sevk yazısı gibi birşey istediler başka bu yazıdan istenilen varmı

seerra
Memur
12 Temmuz 2011 21:05

arkadaşlar ben istinye devlet hastanesinden 2 günde aldım daha doğrusu dün tetkiklerden geçtim bugünde raporumu aldım ben 126 lira ödedim, ama 45 tl diyen arkadaş bencede çok uygun, ben hasekiyi bayrampaşayı cerrahpaşayı ve bakırköyü araştırmıştım

sait çiftçinin 1 günde verdiğini söylediler onda fiyat 80-110 arasıydı sanırım ama 2 dr eksik olduğundan veremiyor beni istinye devlet hastanesine yönlendirdi, içinizde istinye devlet hastanesine gidecek olan varsa sabah engeç 9 da orada olmalarını tavsiye ediyorum kan ve idrar sonuçları için öğleden sonraya kalmayın çünkü 3 fotoğraf ve nufus kağıdı fotokopisi gerekiyor ertesi gün saat 3 gibi alıyorsunuz raporu,ben bugün aldım :)

zeytin2506
Daire Başkanı
12 Temmuz 2011 21:22

bende dün gitmiştim işlemlerimi başlattım bugünde işlemlerim bitti raporu aldım paşabahçe devlet hastanesi(beykozda)180e yakın para ödedim salı perşembe heyet var.kan,idrar tahlili akciğer filmi bide ekg çektirdim.

eldes42
Aday Memur
01 Eylül 2014 01:56

heyet raporu için ne randevu alacaz bilen varmı

salih can
Aday Memur
25 Mart 2015 11:19

günceldir. bilgisi olanlar paylaşabilir mi

07 Ağustos 2018 14:00

istanbulda en çabuk Sağlık Kurulu Raporu hangi hastaneden alınır sizce arkadaşlar?

07 Ağustos 2018 23:27

istanbulda hangi devlet hastanelerini tavsiye edersiniz arkadaşlar?bu raporu alanlar bilgi verirse çok makbule geçer.

08 Ağustos 2018 11:44

+

09 Ağustos 2018 23:25

cevap verecek bir arkadaşımız yok mu?

istanbulda tam teşekküllü hastaneden Sağlık Kurulu Raporu alanlar hangi devlet hastanesini tavsiye ediyor?

10 Ağustos 2018 12:07

*

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi