Editörler : E.Kayı Han
«208820892090209120922093209420952096209720982099»

karabulutlu
Kapalı
22 Kasım 2017 23:48

Arkadaşlar özelden birçok soru geldi,açıklık getireyim,ihraçların iadesi ile ilgili ohal komisyonu mümkün görünüyor,öyle çaplı bir iade khk sı kimse beklemesin

newalem
Şef
22 Kasım 2017 23:57

Bazı iller ihraç etmek için ellerinden geleni yapıyor galiba.Ama maalesef bir şey bulamıyorlar, bulamayacaklar da..Baksanıza Kocaeli valilik takipsizliklerin iade olmaması için dava açmış. (Burda bir arkadaş paylaşmıştı)

karabulutlu, 6 yıl önce

ihraçlık durumumuz yok ,yoksa şimdiye kadar kaç khk gördüğümüzü sayamıyorum artık

kocaeli fo41
Aday Memur
23 Kasım 2017 00:02

Merhaba arkadaşlar, 2 genel başkana mesaj attım konu ile alakalı, cuma ya kdr çözülmezse Üyesi olduğum Tes den istifa edeceğim, bundan sonra hiç bir sendikaya üye olmayacağım. Bakalım kim dönecek. Biz Üst kademe ile görüşemiyoruz. Kaç kere dile getirdik kimsenin umrunda değiliz..

kocaeli fo41
Aday Memur
23 Kasım 2017 00:09

Ben paylaşmıştım hocam, onuda geçtik. haklarını kullanmışlar süre uzatmak için sorun yok. (Mahkeme masraflarıda maalesef devletimizin kasasından gitti yazık) Mahkeme red etmesine rağmen iade etmiyorlar. Red Kararı verileceği bile bile edilmiş, avukatlarda, teftişte bunun farkında, savcı birşey bulsa zaten dosya hazırlardı. İstedikleri kdr araştırsınlar bulamazlar. Olmayan birşeyi nasıl bulacaklar. Çok şükür onlardan daha az irtibatlı ve masumuz..

newalem, 6 yıl önce

Bazı iller ihraç etmek için ellerinden geleni yapıyor galiba.Ama maalesef bir şey bulamıyorlar, bulamayacaklar da..Baksanıza Kocaeli valilik takipsizliklerin iade olmaması için dava açmış. (Burda bir arkadaş paylaşmıştı)

ilkerkaya
Kapalı
23 Kasım 2017 00:15

hocam ben bugun gittim adliyeye savcılık on buroda takipsizlik kararı harici birsey yoktu. itiraz edilmiş diye ben soyledim ama sizde nasıldı sordugunuzda.

kocaeli fo41, 6 yıl önce

Ben paylaşmıştım hocam, onuda geçtik. haklarını kullanmışlar süre uzatmak için sorun yok. (Mahkeme masraflarıda maalesef devletimizin kasasından gitti yazık) Mahkeme red etmesine rağmen iade etmiyorlar. Red Kararı verileceği bile bile edilmiş, avukatlarda, teftişte bunun farkında, savcı birşey bulsa zaten dosya hazırlardı. İstedikleri kdr araştırsınlar bulamazlar. Olmayan birşeyi nasıl bulacaklar. Çok şükür onlardan daha az irtibatlı ve masumuz..

precaution
Kapalı
23 Kasım 2017 00:16

karabulutlu Hocam senden Allah razı olsun. Çok teşekkür ederiz...

karabulutlu, 6 yıl önce

Arkadaşlar yayınlanacak khk da öğretmen çok azmış ,bana verilen bilgiye göre onlar da suçu kesinleşmiş tutuklular ve bazı kaçak durumunda olanlarmış.Ayrıca şu anda ihraçların dönüşleri için ciddi bir uğraş söz konusu dediler.Bilgiyi verenler şimdiye kadar khk konusunda hiç yanılmadılar inşallah yine yanılmazlar.

Özellikle özelden soranlara da cevaben açıklamamdır,kusura bakmayın herkese mesajla cevaba bazen yetişemiyorum.

23 Kasım 2017 00:35

Mrb Arkadaşlar

Açıkta iken sendikadan istifa edebiliyor muyuz

kocaeli fo41
Aday Memur
23 Kasım 2017 00:39

EVET ÜYEDE OLABİLİR İSTİFADA EDEBİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN BEN P.TESİ BAKACAĞIM CVP BEKLİYORUM. KİMSE KUSURA BAKMASIN... BAŞIMIZA ZATEN NE GELDİYSE HATIR ,HUTURDAN GELDİ BUNDAN SONRA KİMSEYE EYVALLAHIM YOK.

guzelgunleryakindami, 6 yıl önce

Mrb Arkadaşlar

Açıkta iken sendikadan istifa edebiliyor muyuz

karabulutlu
Kapalı
23 Kasım 2017 00:50

Açıklama : vermiş olduğum bilgiler sadece mebe aittir.Diğer bakanlıklıklar hakkında bilgim yok.

İmmoltalturk
Kapalı
23 Kasım 2017 01:01

Egm den bir haber yokmu devrem

karabulutlu, 6 yıl önce

Açıklama : vermiş olduğum bilgiler sadece mebe aittir.Diğer bakanlıklıklar hakkında bilgim yok.

karabulutlu
Kapalı
23 Kasım 2017 01:13

ben sıradan bir öğretmenim nasıl bilgim olsun

İmmoltalturk, 6 yıl önce

Egm den bir haber yokmu devrem

letmego
Aday Memur
23 Kasım 2017 01:55

23.59 a kadar ayin 24'une girmeden yuklu iade khksi ciksa keske. Bide tazminat hakki verilse

SELİMKALP
Genel Müdür
23 Kasım 2017 06:15

Dilimden gayri ihtiyari dökülen bir söz"Bizim de öğretmenler günümüzü yeryüzündeki gökyüzündeki melekler kutlasın"kadere boynumuz kıldan ince Rabbim bundan daha kötüsünü göstermesin..Öğretmenler gününüz kutlu olsun..

SELİMKALP
Genel Müdür
23 Kasım 2017 06:18

Yaklasirken bir öğretmenler günü Allah selametimizi arttirsın..

Liya20
Aday Memur
23 Kasım 2017 11:00

Emniyet formunda nazım yuksel diye biri bu KHK da en fazla ihracın TSK ve milli eğitimden olacağını söylemiş

Güvenilir biri mıdır ki

sosyalci1
Daire Başkanı
23 Kasım 2017 11:16

26 nisan açık polislerin haber getiren kişisidir. Fakat dün 2 kişi fazla ihraç yok dediler mebden başka bir 36 ihraç olacak dedi. Kimse kesin bir şey bilemiyor bekleyip görecegiz.

Liya20, 6 yıl önce

Emniyet formunda nazım yuksel diye biri bu KHK da en fazla ihracın TSK ve milli eğitimden olacağını söylemiş

Güvenilir biri mıdır ki

physics48
Memur
23 Kasım 2017 11:19

4-khk da çok abartılı bir sayı beklemiyorum. Dediğim gibi MAKSİMUM 14 temmuz benzeri olur. Ama maksimum. Ben daha az olacağını düşünüyorum. Duyumlarimda bu yönde.

5-khk nin çoğunluğunu TSK oluşturacak ve MEB. Eskilerden KHK ya takılan olacağını sanmıyorum bakanlık açıklarından. Valilik açıklarinin durumunu bilmiyorum.ama ağır adlisi olanlar takılır khkya. Nedir ağır adli.

Ağır adli= mahrem imamların beyanlarında örgütün yönetim şemasında yeri olanlar. Hts kayıtlarında düzenli görüşmelere takılanlar. Masak raporunda düzenli para akışı sağlamış olanlar. Hakkında 2-3 kişinin TANIK OLARAK beyan verdiği kişiler bunlar ağır adli.

Çerez adli= bir kişinin ifadesinde adı geçmiş başkaca bir delil melil yok buda hafif adli.Nazimyuksel

karabulutlu hocamla dediği örtüşüyor, meb den ihraç az, onlarda içeride ya da kaçak olanlar dedi ya..

Liya20, 6 yıl önce

Güvenilir biri mıdır ki

ahmet316316
Aday Memur
23 Kasım 2017 13:11

Öğretmenler günü bizim neyimize.

Ank-zhr
Kapalı
23 Kasım 2017 13:39

bir kedim bile yok anlıyor musun... demiş sezen aksu

bir mesaj atanım bile yok diyorum bende. (Öğretmenler günününüz kutlu olsun)Hadi gulumse :)

https://youtu.be/YpPBONKevj4

celalabbas
Daire Başkanı
23 Kasım 2017 15:22

niye hocam ya en çok bize öğretmenler günü, memleketin derdini sıkıntısını bizden fazla çeken öğretmen var mı?

ahmet316316, 6 yıl önce

Öğretmenler günü bizim neyimize.

Toplam 52061 mesaj
«208820892090209120922093209420952096209720982099»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi