Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Haziran 2022 14:24

Cevap Kağıdı Poşeti

Arkadaşlar bugün sınavda salon başkanıydım. Sınav bittiğinde yanlışlıkla cevap kağıdı poşetinin yapışkan yüzeyinde bulunan ÖSYM yazan kırmızı şeriti söküldü. Poşeti normal ve düzgün bir şekilde kapattık ama şerit işe yaramaz olduğu için poşete tekrar koymadım herhangi bir sorun olur mu?

tplink
Aday Memur
18 Haziran 2022 14:26

Bence ülkeden sürerler :) hocam poşette açık yer kalmıyorsa hicbirsey olmaz

murat_operant
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2022 14:30

Sağ olun hocam, poşeti normal ve açık kalmayacak şekilde kapattık ama insan ister istemez kafasına takıyor ne diyim :)

tplink, 2 yıl önce

Bence ülkeden sürerler :) hocam poşette açık yer kalmıyorsa hicbirsey olmaz

Mahmutt Kaya
Daire Başkanı
18 Haziran 2022 14:31

sizin hata ve ihmalinizden olmadıgı ıcın sorun olmaz

merve00000
Daire Başkanı
18 Haziran 2022 14:34

devlet bir de şu sınav görevlileri nin hatalarına çözüm bulamadı bence ayrı bir seminer olarak ders vermeli kimi masada unutur kimi poşeti yırtar kimi kitapçık türü işaretlemez bin bir hata yapan var bu konular hakkında eğitim verilebilir

imparator007
Aday Memur
18 Haziran 2022 14:36

Daha ne bombalar gelecek cevap kağıdını dışarda unutanmı dersin sınav tutanağını cevap kağıdı poşedine koymayanmı dersin. Bakalım bekleyelim.

murat_operant
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2022 14:39

İnsanın olduğu yerde hata olur elbette. Önemli olan kasıt olmaması. Sınav evrakı olarak doğru düzgün materyal gönderseler bizler de bu duruma düşmeyiz. Yok cevap kağıdı poşeti, yok soru kitapçığı torbası, iki mukavva arası, sınav genel torbası vb. Koy bir tane büyük poşet zarf hepsini de içine yerleştir olsun bitsin.

merve00000, 2 yıl önce

devlet bir de şu sınav görevlileri nin hatalarına çözüm bulamadı bence ayrı bir seminer olarak ders vermeli kimi masada unutur kimi poşeti yırtar kimi kitapçık türü işaretlemez bin bir hata yapan var bu konular hakkında eğitim verilebilir

defneogretmen
Kapalı
18 Haziran 2022 14:44

Siz aşçı değil miydiniz, ne alaka şimdi buna yorum yapıyorsunuz, insalık hali dikkatsizlik olabilir, kasıtlı yapılmadıktan sonra herkesin başına gelebilir

merve00000
Daire Başkanı
18 Haziran 2022 14:44

hepsi bir poşette olursa o zaman ayırması zahmetli olur milyon tane öğrenci giriyor ama sınav görevlilerininde kafa bir milyon oluyor evet hata olur da masada unutanını gördüm. o kadar dalgın biriysen görev alma zorla mi veriliyor sonrada hata yaptım olabilir diye üstte çıkıyorlar sonuçta çocugun geleceği söz konusu.

murat_operant, 2 yıl önce

İnsanın olduğu yerde hata olur elbette. Önemli olan kasıt olmaması. Sınav evrakı olarak doğru düzgün materyal gönderseler bizler de bu duruma düşmeyiz. Yok cevap kağıdı poşeti, yok soru kitapçığı torbası, iki mukavva arası, sınav genel torbası vb. Koy bir tane büyük poşet zarf hepsini de içine yerleştir olsun bitsin.

cotanjantx
Aday Memur
18 Haziran 2022 14:46

Hocam benim cok cok daha buyuk bir problemim be ihmalim olustu birazdan konu olarak paylasacagim

defneogretmen
Kapalı
18 Haziran 2022 14:48

Siz kendi işinize bakın, yemeğinizi yapın
merve00000, 2 yıl önce

hepsi bir poşette olursa o zaman ayırması zahmetli olur milyon tane öğrenci giriyor ama sınav görevlilerininde kafa bir milyon oluyor evet hata olur da masada unutanını gördüm. o kadar dalgın biriysen görev alma zorla mi veriliyor sonrada hata yaptım olabilir diye üstte çıkıyorlar sonuçta çocugun geleceği söz konusu.

tplink
Aday Memur
18 Haziran 2022 15:26

:D senle mutlaka tanışmalıyız ahahshahha

defneogretmen, 2 yıl önce

merve00000
Daire Başkanı
18 Haziran 2022 15:57

neden sinirlendin abla o kadar kötü bir şey demedim sakin ol.

defneogretmen, 2 yıl önce

murat_operant
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2022 16:19

Arkadaşlar ÖSYM sınav bürosunu aradım. Aynı şekilde bilgi verdim bir sorun olmayacağını önemli olan kısmın poşetin düzgün kapatılıp cevap kağıtlarının kırmızı kutuya teslim edilmesi gerektiğini söyledi.

defneogretmen
Kapalı
18 Haziran 2022 17:09

Görevinizi hatırlattım, neden kendinizi öğretmen sanıyorsunuz?
merve00000, 2 yıl önce

neden sinirlendin abla o kadar kötü bir şey demedim sakin ol.

vesezemeo
Aday Memur
18 Haziran 2022 21:04

Zamanında şekilsiz sukulsuz delik posetleri teslim alarak gorevi yaptim bir sıkıntı olmadi bu zamana kadar.
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi