Editörler : Pangaea
26 Ekim 2021 22:04

Katiplikten Gümrük Muhafazaya
Merhabalar. Sözleşmeli zabıt katipliği görevine devam eden birisi sözleşmeli gümrük muhafaza memurluğunu kazansa gidebiliyor mu?

Dramaturji
Şef
26 Ekim 2021 22:11

Hayır 1 yıl ceza

Karabudak60
Aday Memur
26 Ekim 2021 22:15

Hakkı yanar mı peki
Dramaturji, 2 yıl önce
Hayır 1 yıl ceza

Dramaturji
Şef
26 Ekim 2021 23:48

Yanar
Karabudak60, 2 yıl önce
Hakkı yanar mı peki

rickkandmortyy
Aday Memur
27 Ekim 2021 11:26

ben de gidilemiyor sanıyordum ancak bir arkadaş gidilebildiğini kendisinin geçtiğini söylemişti .Şöyleki: katiplik herhangi bölüm mezunıyeti şartı taşımıyor muhafaza memurluğu ise belli bölümlerden aldığı için geçilebiliyor , mesela katiplikten ikmye geçemezsin çünkü ikm de belirli bir lisans bölümü istemiyor ..

Karabudak60
Aday Memur
27 Ekim 2021 14:08

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar ek madde4 te yazıyor bu ama emin olamadım cetvel4te gümrük muhafaza da mevcut
rickkandmortyy, 2 yıl önce

ben de gidilemiyor sanıyordum ancak bir arkadaş gidilebildiğini kendisinin geçtiğini söylemişti .Şöyleki: katiplik herhangi bölüm mezunıyeti şartı taşımıyor muhafaza memurluğu ise belli bölümlerden aldığı için geçilebiliyor , mesela katiplikten ikmye geçemezsin çünkü ikm de belirli bir lisans bölümü istemiyor ..

Karabudak60
Aday Memur
27 Ekim 2021 18:38

Düzeltme: ek madde2
Karabudak60, 2 yıl önce
Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar ek madde4 te yazıyor bu ama emin olamadım cetvel4te gümrük muhafaza da mevcut

rickkandmortyy
Aday Memur
28 Ekim 2021 13:36

başka bir konuda arkadaş kendisinin geçtiğini söylemişti o kişiye ulaşırsan daha temiz bilgiye erişebilirsin dostum

Karabudak60, 2 yıl önce
Düzeltme: ek madde2

Karabudak60
Aday Memur
28 Ekim 2021 13:39

Teşekkürler
rickkandmortyy, 2 yıl önce

başka bir konuda arkadaş kendisinin geçtiğini söylemişti o kişiye ulaşırsan daha temiz bilgiye erişebilirsin dostum

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi