Editörler : ayşegül bgm

assever
Aday Memur
05 Ekim 2019 19:53

evet arkadaşlar diğer listeyi buldum. bu liste aras abinin kastettiği liste değil. Aras abinin kastettiği listeyi yukarıdaki yorumlarımda bulabilirsiniz. resimag.com/p1/4e044aca396.jpeg
21tekniker, 5 yıl önce

Diğer listeyi atabilecek olan var mı?

Radyoterapisttt
Aday Memur
05 Ekim 2019 20:22

Bu yüzde 80 doğru denilen listede değişiklik olurumu sayılara yoksa aynı şekildemi gelicek

21tekniker
Aday Memur
05 Ekim 2019 20:31

Hangi listeye inanacağımızı şaşırdık.

21tekniker
Aday Memur
05 Ekim 2019 20:33

Ama Aras Alinin dediği çıkıyor, bakalım bu sefer ne olacak.

112Genc
Kapalı
05 Ekim 2019 21:02

Seve seve bu fikrini kabul ediyorum. o günüde sabırsızlıkla çekiyorum ve burda olmanı diliyorum muhakkak.

Hemşire501, 5 yıl önce
sayılar açıklansın kimin boş yaptığını beraber değerlendirelim kuzum..

assever
Aday Memur
05 Ekim 2019 21:29

Aras abi genel olarak bu şekilde ama küçük değişiklikler yapılabilir dedi. zaten şu anda kafalar allak bullak önüne gelen liste paylaşıyor şaşırdık kaldik. birde üstüne hiç bir resmi açıklama yapılmayınca sağlıkçılar olarak birbirimize girdik. bi ara suna bile denk geldim biri birine arasçı digeride gülerci diyor. daha resmiyeti bile olamayan sayılardan dolayı birbirimize düşmanlık etmeye gerek yok. ikiside sonuçta söylediği çoğu şey doğru çıkan insanlar. ama şu var ki böyle konularda genel olarak ilk açıklama aras abi den gelir.
Radyoterapisttt, 5 yıl önce

Bu yüzde 80 doğru denilen listede değişiklik olurumu sayılara yoksa aynı şekildemi gelicek

orthemsire55
Memur
06 Ekim 2019 07:49

bu listeyle diğerinin farkı nedir aynı sayılar gıbı geldı bana
assever, 5 yıl önce
evet arkadaşlar diğer listeyi buldum. bu liste aras abinin kastettiği liste değil. Aras abinin kastettiği listeyi yukarıdaki yorumlarımda bulabilirsiniz. resimag.com/p1/4e044aca396.jpeg

Hemşire501
Memur
06 Ekim 2019 11:29

şuan iki farklı listeden bahsediyorsunuz ama atılan iki liste de aynı liste. size göre hangisi Aras Alinin %80'i doğru dediği liste. Çünkü ben her iki listeyi de aynı gördüm
assever, 5 yıl önce

Radyoterapisttt
Aday Memur
06 Ekim 2019 12:08

Sayıların hepsi az farkda olsa farklı aynı liste degil yani

Hemşire501, 5 yıl önce
şuan iki farklı listeden bahsediyorsunuz ama atılan iki liste de aynı liste. size göre hangisi Aras Alinin %80'i doğru dediği liste. Çünkü ben her iki listeyi de aynı gördüm

hemşirepınar
Aday Memur
06 Ekim 2019 12:09

Her iki liste de sayılar aynı arkadaşlar bi tek gözüme çarpan paramedik sayıları farklı

Yenihemşir0202
Aday Memur
06 Ekim 2019 12:24

Kim yaw bu Güler

assever
Aday Memur
06 Ekim 2019 13:07

yav kardeşim benim derdim listedeki sayılar değil. Hemsire501 adlı kişi diyorki liste sahte bende diyorumki iki liste vardi biri 29 eylül gibi atıldı ve aras abi o listedeki sayılara yakın gelecek küçük değişiklikler yapılabilir dedi aradan 8-9 gün geçtikten sonra bir liste daha atıldı ve bu listeyi bir kişinin uydurduğu söylendi ve o kişide ben yapmadim biri bana atti bende paylastim dedi. hemsire501 adlı ksiide bu ikinci olaydan yola çıkarak iki listeninde uydurma olduğunu söylüyor. bende diyorumki zaten aras abi bu dediklerini 2.liste için degil 1.liste için söyledi. velhasıl kelam diyorumki derdim sayılar değil bende farkindayim sayilarda fazla bir degisiklik olamdiginin ama yaşanan olaydan dolayı iki listede uydurmaymış gibi söyleniyor tepkim ona. benden bu kadar aklına birşey takılan varsa onceki cevaplara bakabilir. Sayılar açıklandığında görüşmek üzere.

orthemsire55
Memur
06 Ekim 2019 13:33

1.listede ort.hemşire kaçtı
assever, 5 yıl önce
yav kardeşim benim derdim listedeki sayılar değil. Hemsire501 adlı kişi diyorki liste sahte bende diyorumki iki liste vardi biri 29 eylül gibi atıldı ve aras abi o listedeki sayılara yakın gelecek küçük değişiklikler yapılabilir dedi aradan 8-9 gün geçtikten sonra bir liste daha atıldı ve bu listeyi bir kişinin uydurduğu söylendi ve o kişide ben yapmadim biri bana atti bende paylastim dedi. hemsire501 adlı ksiide bu ikinci olaydan yola çıkarak iki listeninde uydurma olduğunu söylüyor. bende diyorumki zaten aras abi bu dediklerini 2.liste için degil 1.liste için söyledi. velhasıl kelam diyorumki derdim sayılar değil bende farkindayim sayilarda fazla bir degisiklik olamdiginin ama yaşanan olaydan dolayı iki listede uydurmaymış gibi söyleniyor tepkim ona. benden bu kadar aklına birşey takılan varsa onceki cevaplara bakabilir. Sayılar açıklandığında görüşmek üzere.

meiners,,
Şef
07 Ekim 2019 14:12

%80 doğru nedir yahu :D

Resmen oyalama cevap olmuş Aras bey kusura bakmasın da.

Bu listenin doğru olduğunu biliyorsan %100 doğru ama revize olabilir dersin.

Bu listenin yalan olduğunu biliyorsan yalan dersin, kapatırsın.

%80 doğru ama %20 yanlış filan matematik sorusu mu bu :)))

O ilk listenin sahte olduğu bariz belli zaten, ikinci liste daha mantıklıydı.

Hemşirbey61
Aday Memur
10 Ekim 2019 12:42

Arkadaşlar 10 dkdir yorumları okuyorum ama hiç bir şey anlamad kesin ve net bilginiz yok yani hiç birinizin

gurbetnurse
Şube Müdürü
10 Ekim 2019 14:54

net olan tek şey daha bekleyecek olamamız :/
Hemşirbey61, 5 yıl önce

Arkadaşlar 10 dkdir yorumları okuyorum ama hiç bir şey anlamad kesin ve net bilginiz yok yani hiç birinizin

gurbetnurse
Şube Müdürü
10 Ekim 2019 14:58

inşallah en kısa zamanda kılavuz gelirde bizde aydınlığa çıkarız hayırlısıyla

mike posner
Aday Memur
10 Ekim 2019 17:19

Noldu hani liste gerçekti aras abiniz açıklama yaptı okuyun bi boşlar

kıdemlisaglikci
Aday Memur
10 Ekim 2019 18:55

reis haklisin sen ne diyorsun peki alim tarihi sayılar hakkinda
mike posner, 5 yıl önce

Noldu hani liste gerçekti aras abiniz açıklama yaptı okuyun bi boşlar

Sedaerzz
Memur
10 Ekim 2019 23:39

Saygıdeğer devlet büyüklerimiz ve sayın sağlık bakanımız,Öncelikle belirtelim amacımız sağlık camiasının bir parçası olan sağlık bakanlığına bizleri derinden etkileyen sorunumuzu iletmek ve çözüm arz etmektir. Biz sağlıkçılar olarak şuan çok mağduruz. Önümüzü göremiyoruz ve ne yapacağımızı bilmiyoruz. Çünkü yaklaşık bir buçuk yıldır atama konusunda hep belirsizlik yaşandı. Belli bir çizelge olsa ona göre plan program yapılacak ama olmadığı için ne yapacağımızı şaşırdık. Kpss'ye hazırlanmak mı yoksa tekrar kpss hazırlığın gerekmediği için atama olana kadar çalışmamız gerektiği mi? Hiçbir fikir sahibi değiliz. Çoğumuz dar gelirli olduğu için bu belirsizlik ve uzayan süreç bizleri derinden etkiliyor ve her geçen bir saniye üzüntüye sokuyor. Eylül - Ekim'de yapacağınızı söylediğiniz atama konusunda da hala bir belirsizlik yaşanması ayrı bir üzüntü yaşattı. Bizim sizden ricamızdır. Ülkesine gönül vermiş sağlıkçılar olarak sağlık bakanlığımızdan ricamızdır. Lütfen artık bizleri bu belirsiz
Toplam 92 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi