Editörler : swat3410E.Kayı Han
23 Mayıs 2020 15:58

Pomem eğitim ve sağlıkla ilgili aldığım bilgi

Arkadaşlar eşim polisliği kazandığı için ben de forumu takip ediyorum sürekli. Eğitime gideceği okulun müdürü hemşehrim çıktı ve iletişim kurma imkanı buldum kendisiyle.

Haziranın ilk haftası duyuruyu yayımlayacaklarını söyledi. Bir de sağlıkta da artık raporlarınızı bulunduğunuz ilin tam teşekküllü hastanesinden alarak gidecekmişsiniz. Okulda olmayacakmış artık bu işlem

Sizleri de haberdar etmek istedim,kolay gelsin herkese şimdiden

Respect27
Aday Memur
23 Mayıs 2020 16:05

Abi buyük bir bilgi bu yani bulundugu ilden almak haziranda bildiri mildiri

Vaveyla.
Aday Memur
23 Mayıs 2020 16:10

Büyük bi bilgi olduğunu iddia etmedim ki bizim gibi bekleyişte olanlar adına paylaştım. Üstüne alınm

Turkpolicc
Daire Başkanı
23 Mayıs 2020 16:10

Hayat normale dönüyor yavaştan, okullar da böyle giderse yakında açılır bence. Eğer Haziran'da bildiri yayınlarlarsa eğitim başlar. Sağlığın okulda olmaması bence güzel olur bundan sonra da böyle olursa elenen adam hiç okula girmeden elenmiş olur.

Vaveyla.
Aday Memur
23 Mayıs 2020 16:12

Ne zaman eğitim baslar diye de sordum ama bunu cevaplamadı. Bu kadar bile öğrenmiş olmak iyi geldi b

Respect27
Aday Memur
23 Mayıs 2020 16:14

Yani bunu bizle paylaşman cok iyi geldi bi su serptin sanki :))

qwqw1
Memur
23 Mayıs 2020 16:20

herkes bir tarih söylemeye başladı yine hayırlısı :)

Vaveyla.
Aday Memur
23 Mayıs 2020 16:25

Okul müdürünün bana söylediğini ilettim kesin doğrudur diye iddia etmiyorum beni o furyaya katmazsaniz sevinirim

kars2015
Genel Müdür
24 Mayıs 2020 00:46

Paem öğrencileri 1 haziranda staja başlıyor pomem de pmyoda 1 haziranda başlar

warriorss
Aday Memur
24 Mayıs 2020 01:58

Sağlık raporlarının bulunduğu ilden alınması yedeklere nasıl tesir edecek acaba duyuru geldikten 2gün sonra çağırıyorlar hastane işleri 4.5 gün sürer en az

ÖFÇ2221
Aday Memur
24 Mayıs 2020 05:24

hızlı olursan 2 günde de biter
warriorss, 4 yıl önce

Sağlık raporlarının bulunduğu ilden alınması yedeklere nasıl tesir edecek acaba duyuru geldikten 2gün sonra çağırıyorlar hastane işleri 4.5 gün sürer en az

kaptanzen
Memur
24 Mayıs 2020 09:58

Sağlık raporu korona dan dolayı mı bulundumız ilde alınacak

Vaveyla., 4 yıl önce

Okul müdürünün bana söylediğini ilettim kesin doğrudur diye iddia etmiyorum beni o furyaya katmazsaniz sevinirim

destek58
Şef
24 Mayıs 2020 15:10

Doğum yerim sivas

Kütüğüm erzurum

Okuldan sonra sivasa gidebilirmiyim çok önemli eşim sivasta çakılı hemşire

Kesikparmak
Kapalı
24 Mayıs 2020 15:24

Önemli olan kütük. Doğum yeri önemli değil. Zaten ilk atamada eş durumundan eşine tabi olabilirsin. Orada çakılı olduğu için seni gönderirler yanına.

destek58, 4 yıl önce

Doğum yerim sivas

Kütüğüm erzurum

Okuldan sonra sivasa gidebilirmiyim çok önemli eşim sivasta çakılı hemşire

destek58
Şef
24 Mayıs 2020 15:31

Kusıra bakmayın bir sorum daha olacak yalnız pomemi kazanmadan önce sivasta özel bir bankada 6 yıl hizmeyim var bu durum benim ilk atamada sivasa gelmemi etkilermi

Kesikparmak
Kapalı
24 Mayıs 2020 16:41

Etkilemez kardeşim.

destek58, 4 yıl önce

Kusıra bakmayın bir sorum daha olacak yalnız pomemi kazanmadan önce sivasta özel bir bankada 6 yıl hizmeyim var bu durum benim ilk atamada sivasa gelmemi etkilermi

NarKOM
Aday Memur
24 Mayıs 2020 17:02

İlk atamada memleketiniz büyükşehir değilse arkadaşlar okulu derece ile bitirsenizde atanamazsınız. bu bilgiye 22. dönem mezun olan bir polis arkadaşımdan edindim kaynak soracak olursanız. 2 yıl içerisinde çok şey değişti. değişiklikler olduysa bu konu hakında yanlış bilgide vermek istemem. hakkımızıda herşeyin hayırlısı.

HvCt
Şef
24 Mayıs 2020 17:06

Derece ile bitirirlerse rahatlıkla atanırlar. Nokta atamalar çıktıktan sonra, seçtiği şehrin kontenjanı sıra ona gelmeden dolmazsa rahatlıkla istediği şehri seçebilir.

Notları yüksek tutup sıralamada üstlerde olmaya bakın.

NarKOM, 4 yıl önce

İlk atamada memleketiniz büyükşehir değilse arkadaşlar okulu derece ile bitirsenizde atanamazsınız. bu bilgiye 22. dönem mezun olan bir polis arkadaşımdan edindim kaynak soracak olursanız. 2 yıl içerisinde çok şey değişti. değişiklikler olduysa bu konu hakında yanlış bilgide vermek istemem. hakkımızıda herşeyin hayırlısı.

NarKOM
Aday Memur
24 Mayıs 2020 17:20

i̇nşallah di̇yeli̇m . büyükşehi̇r deği̇lse olmuyormuş. bendeki̇ sadece arkadaşimin söylemi̇. i̇ddi̇ali olamam bu konuda. önemli̇ olan mezun olup hayirlisiyla göreve başlamak :)

HvCt, 4 yıl önce

Derece ile bitirirlerse rahatlıkla atanırlar. Nokta atamalar çıktıktan sonra, seçtiği şehrin kontenjanı sıra ona gelmeden dolmazsa rahatlıkla istediği şehri seçebilir.

Notları yüksek tutup sıralamada üstlerde olmaya bakın.

Sagolera0000
Aday Memur
24 Mayıs 2020 17:20

Eğitim hakkında belki haziran içinde başlıcak fakat sağlık raporu kazandığımız okulda alıncak ibaresi var zaten onu neden değiştirsinler ki ?

Kesikparmak
Kapalı
24 Mayıs 2020 19:02

Büyükşehirler hariç kütüğünün olduğu memlekete atanamazsın.Bu bilgi doğrudur.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi