Editörler : F16 Gökçen
04 Şubat 2019 12:49

Thy take-off 2019

Tk take-off nedir?

havacılık sektörünün rekabetçi, hızlı gelişen, eğlenceli dünyasının kapılarını aralayacak,türk hava yollarında yeni işine ilk adımı atabilmeni sağlayacak bir yetenek programı!

kimler başvurabilir ?

üniversitelerin lisans son sınıf, yeni mezun* veya yüksek lisans öğrencileri** ,

* mezuniyet tarihi üzerinden 2 yıl geçmemesi gereklidir.

**mezuniyet tarihi üzerinden 3 yıl geçmemesi gereklidir.

çalışma alanları nelerdir ?

i̇nsan kaynaklari ve destek üni̇teleri̇

kali̇te & tekni̇k

mali̇

operasyon

planlama

pazarlama & satiş

turki̇sh cargo

yatirim & anlaşmalar

slm08
Daire Başkanı
04 Şubat 2019 13:14

bu mezuniyet tarihine çok mu dikkat ediyorlar acaba 2.5 yıl geçti başvurum direk olumsuz mu olur

ogrenci06
Kapalı
04 Şubat 2019 16:16

Burayı geçen yıl kazanan var mı ? maaşları ve sosyal imkanları nasıl? Görev yeri İstanbul 'mu sadece

konutekrarı
Aday Memur
04 Şubat 2019 23:29

arkadaşlar insan kaynakları departmanı'nda tam zamanlı olarak iş deneyimleri olan ve lisans ve yüksek lisans mezuniyetlerinin üzerinden 2-3 sene geçmiş ancak ingilizce bilgisi olmayan birisi sizce değerlendirilir mi bu programda?

oozen59
Aday Memur
05 Şubat 2019 21:41

bu yaz başvuru yaptım, sancılı süreçti. çok torbil dönüyor deniyor. ama kaybedicek bi şey yok gene başvurucam bakalım. takip

menefreghista
Aday Memur
05 Şubat 2019 22:06

İdealist olan gelmesin işin ucu bok gibi bir yere çıkıyor benden uyarması :)

Ssoy
Aday Memur
05 Şubat 2019 23:55

Üniversitelerin bütün bölümleri dahil mi başvurmaya? Yoksa sadece işletme, uluslararası ilişkiler vs. gibi bölümleri mi kapsıyo, bununla ilgili hiç bişey yazmıyoda merak ettim

yorgunoglan
Aday Memur
06 Şubat 2019 14:11

Arkadaşlar süreç nasıl işliyor bu sınavlar online mi yoksa hepsi İstanbulda mı olacak?

slm08
Daire Başkanı
06 Şubat 2019 14:27

nerde çalıştığının ne pozisyonda hangi görevi yaptığının hiç bir önemi yok buraya yetiştirelecek adam arıyorlar onun için böyle şartlar var yeni mezun son sınıf öğrencisi gibi

dil bilmiyorsan zaten sen mülakat aşamasına kalamazsın dil sınavını geçemezsin,mezuniyet olayına da çok dikkat ediyorlarmış bugün öğrendiğim kadarıyla kesinlikle 2 yılı geçenleri almıyorlar aşamalara

konutekrarı, 5 yıl önce

arkadaşlar insan kaynakları departmanı'nda tam zamanlı olarak iş deneyimleri olan ve lisans ve yüksek lisans mezuniyetlerinin üzerinden 2-3 sene geçmiş ancak ingilizce bilgisi olmayan birisi sizce değerlendirilir mi bu programda?

Csgnbl
Aday Memur
06 Şubat 2019 23:57

Merhaba arkadaşlar, online genel yetenek ve ingilizce sınavı için elinde kaynak olan var mı?

Baysevgilicanavar
Aday Memur
07 Şubat 2019 08:58

Sınavları bilmece bulmaca gibi çok zordur. 9 yıl öncegirmiştim. 60 soru 20 dakika ve 30 net istemişlerdi. Yetiştiremiyorsunuz

ozzzzz94
Aday Memur
09 Şubat 2019 13:34

merhaba arkadaşlar bu programla alınacak çalışanlar memur/uzman pozisyonunda mı olacaklar

25 Şubat 2019 16:35

Genel yetenek sınavında ne tür konular soruyorlar bilgisi olan var mı ?

LaVenus
Aday Memur
26 Şubat 2019 15:44

Merhaba arkadaşlar, bende sizin gibi Take Off 2019 sürecine dahil oldum. Umarım her şeyin hayırlısı olur.

Online sınav bir tane 12-14 Nisan arasında online ingilizce ve genel yetenek sınavı adı altında evinizde bilgisayarınızdan yapılıyor. Diğer bütün sınav ve mülakatlar İstanbul'da yapılıyor.

yorgunoglan, 5 yıl önce
Arkadaşlar süreç nasıl işliyor bu sınavlar online mi yoksa hepsi İstanbulda mı olacak?

hayatzor06
Memur
04 Mart 2019 23:55

Merhaba arkadaşlar, daha önceki deneyimlerimden bahsetmek istedim sizlere. Online yetenek sınavı var sonra online ingilizce sınavı sonra 2 adet istanbulda birebir ingilizce ve yetenek sınavları yapılıyor. Daha sonra grup mülakatı ve en son da birebir mülakat. Öncelikle birebir yetenek ve ingilizce sınavlarının daha zorlu olduğunu belirtmek isterim. Ben alnımın akıyla birebire kadar gelmiştim. Fakat yukarda bir arkadaşın da dediği gibi çok büyük torpiller dönüyormuş. Süreç uzun sürüyor mail bekliyorsun baya sabrediyorsun falan ama birebirde elendim ben. Bu yıl denemek gibi bir düşüncem yok. Sizler için hayırlısı olsun kolaylıklar diliyorum. Selametle.

Kartal.P
Aday Memur
07 Mart 2019 05:42

Benim Haziran'da 3 yol dolmakmğzere benim başvurabileceğim bir alan var mı

7059t
Kapalı
07 Mart 2019 16:12

merhaba, ingilizce sınavları hangi düzeyde oluyor?
hayatzor06, 5 yıl önce
Merhaba arkadaşlar, daha önceki deneyimlerimden bahsetmek istedim sizlere. Online yetenek sınavı var sonra online ingilizce sınavı sonra 2 adet istanbulda birebir ingilizce ve yetenek sınavları yapılıyor. Daha sonra grup mülakatı ve en son da birebir mülakat. Öncelikle birebir yetenek ve ingilizce sınavlarının daha zorlu olduğunu belirtmek isterim. Ben alnımın akıyla birebire kadar gelmiştim. Fakat yukarda bir arkadaşın da dediği gibi çok büyük torpiller dönüyormuş. Süreç uzun sürüyor mail bekliyorsun baya sabrediyorsun falan ama birebirde elendim ben. Bu yıl denemek gibi bir düşüncem yok. Sizler için hayırlısı olsun kolaylıklar diliyorum. Selametle.

hayatzor06
Memur
07 Mart 2019 19:45

Bu biraz göreceli bir soru benim temelim sağlamdı hiç çalışamadan girmiştim ve geçtim her iki ingilizce sınavını da fakat temeli sağlam olmayan birisi için daha zor olabilir. Bence iş mülakatta. Grup mülakatı değişik güzel bi ortam oluyor aslında ama Mülakat işinin torpil işi olduğunu düşünüyorum tabii herkesin de hakkını yemeyeyim hakkıyla girende olmuştur.
7059t, 5 yıl önce
merhaba, ingilizce sınavları hangi düzeyde oluyor?

7059t
Kapalı
07 Mart 2019 20:43

benim de temelim sağlam da o yüzden sordum. yani yds gibi değildir diye umuyorum. daha önce grup mülakatında bulunmadım ama evet birebir de torpili olanlar da vardır. olmayanlar da vardır tabiki.
hayatzor06, 5 yıl önce
Bu biraz göreceli bir soru benim temelim sağlamdı hiç çalışamadan girmiştim ve geçtim her iki ingilizce sınavını da fakat temeli sağlam olmayan birisi için daha zor olabilir. Bence iş mülakatta. Grup mülakatı değişik güzel bi ortam oluyor aslında ama Mülakat işinin torpil işi olduğunu düşünüyorum tabii herkesin de hakkını yemeyeyim hakkıyla girende olmuştur.

atanamayn
Aday Memur
08 Mart 2019 17:46

Ben kabin memurluğu için girdiğimde online ingilizce sınavı baya baya yds formatındaydı ama bu sınav nasıl olur bir fikrim yok.

12 Mart 2019 21:36

İngilizce sözlü mülakat yapılıyor mu?

Toplam 214 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi