Editörler : "eskiyara"Pangaea
26 Şubat 2021 21:21

Merkezden ilçeye gel git

Merkezden ilçeye Bi saat git gel yapabilirmiyim kiraya mı çıksam

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
26 Şubat 2021 21:47

Ozel ucakla cok rahat git gel yaparsin.

Kiraya cikmana gerek yok parani tasarruflu kullan.

Jet motora da lpg takmayi unutma

Serkanrl
Aday Memur
26 Şubat 2021 21:52

kiraya ödeyeceğiz parayı yola verirsiniz hocam değmez bence

ayşe4all
Şef
26 Şubat 2021 22:20

Sen kimsin ne oldu tavuğuna kışt mı dedi ler bu kadar öfkelisin

drogba-70, 3 yıl önce

Ozel ucakla cok rahat git gel yaparsin.

Kiraya cikmana gerek yok parani tasarruflu kullan.

Jet motora da lpg takmayi unutma

ayşe4all
Şef
26 Şubat 2021 22:21

Eminmisiniz yola en fazla 300 kiraya 2000 vericem

Serkanrl, 3 yıl önce

kiraya ödeyeceğiz parayı yola verirsiniz hocam değmez bence

drogba-71
Daire Başkanı
26 Şubat 2021 22:56

ofkeli değilim ama sorunuz garip ben de garipce cevap verdim.

sorduğunuz sey kisiden kisiye degisir. oyle insan var ki iller arasi git gel yapıyor oylesi var ki mesela ben yarim saat cok uzun gelir.

madem ciddi bir maddi fark var. ozel araci deneyin belki keyifle rahatca yolculuk yaparsiniz. ozel aracim yok suremem ya da yorucu olur derseniz ev arkadasi bulursaniz ona gore rota çizin

hugo.almeida
Kapalı
26 Şubat 2021 23:03

Ne öğretmenisiniz ki? Branş ise 3 gün gidilecekse ben git gel yaparım. Sınıf öğretmeni iseniz her gün gitmek gerekir o zaman da eve çıkmayı düşünürüm. Bunlardan hariç bir de öğretmenevinde kalabilrsiniz. Aylık olarak kalınca indirim falan yapılabilir.

b3rn4
Müsteşar
27 Şubat 2021 01:41

Hocama ilaveten bence gideceğiniz yol da önemli. Düzgün duble asfalt bir yol mu bi gidiş bi geliş dağ yolu mu?Mesela 100 km yi de 1 saatte gidebilirsiniz yeri gelir 40 km yi de. Bulunduğum şehirde 100 km ilçeye gidiş geliş yapıp 50 kmlik yerden yapamayan öğretmenler var.

hugo.almeida, 3 yıl önce

Ne öğretmenisiniz ki? Branş ise 3 gün gidilecekse ben git gel yaparım. Sınıf öğretmeni iseniz her gün gitmek gerekir o zaman da eve çıkmayı düşünürüm. Bunlardan hariç bir de öğretmenevinde kalabilrsiniz. Aylık olarak kalınca indirim falan yapılabilir.

rodiva
Genel Müdür
27 Şubat 2021 13:03

bende 3 saat gidiyorum hocam yani o değilde yüzyüze eğitim bilmecesi çözülemediğinden ben ...kararsız kaldım.

şimdi ev tutsam açılmazsa boş boş para ödeyecem , tutmasam açılırsa o zaman da açıktayım bi manada.

bulunduğum yerde turistik yer evler pahalı valla napsam bilemiyorum..

ayşe4all
Şef
27 Şubat 2021 13:33

İlçeye mi 3 saat sadece gitmek mi 3 saat sürüyor baya varmış mesafe evet yüz yüze sorun şu pandemide mafolduk insan napcan bilmiyorum ben ev tutmamaya karar verdim benimde turistik deniz kenarında Bi yer kafadan 2000 kira para sı vermek istemiyorum sizde tutmayın bence yani vasıta varsa gerek yok bence ya

rodiva, 3 yıl önce

bende 3 saat gidiyorum hocam yani o değilde yüzyüze eğitim bilmecesi çözülemediğinden ben ...kararsız kaldım.

şimdi ev tutsam açılmazsa boş boş para ödeyecem , tutmasam açılırsa o zaman da açıktayım bi manada.

bulunduğum yerde turistik yer evler pahalı valla napsam bilemiyorum..

rodiva
Genel Müdür
27 Şubat 2021 17:25

hocam evet sadece gitmek aşağı yukarı 3 saati buluyor.

yani yok ben 3 saat git gel yapamam da kararlar pek ergonomik değil aylık haftalık günlük kararlar alınıyor hatta bazen aynı gün içindeki kararlar değişime uğrayabiliyor.

evet ben de ev tutmayı düşünmüyorum ama yani..

şöyle bir kesin kararlar alınabilse...

ayşe4all, 3 yıl önce

İlçeye mi 3 saat sadece gitmek mi 3 saat sürüyor baya varmış mesafe evet yüz yüze sorun şu pandemide mafolduk insan napcan bilmiyorum ben ev tutmamaya karar verdim benimde turistik deniz kenarında Bi yer kafadan 2000 kira para sı vermek istemiyorum sizde tutmayın bence yani vasıta varsa gerek yok bence ya

oguz6177
Aday Memur
28 Şubat 2021 11:58

hocam nası bir yer orası il içe arası 3 saat

b3rn4
Müsteşar
28 Şubat 2021 15:58

Hocam böyle çok yer var. İl merkezine 200 km ilçeler var.

oguz6177, 3 yıl önce

hocam nası bir yer orası il içe arası 3 saat

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi