Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Ekim 2020 11:51

Ekim Ayı Ekders Hesaplaması

Bu ayki ekdersleri okuldaki programa göre mi hesaplayacaklar, canlı derse göre mi?

suskun80
Memur
20 Ekim 2020 12:03

Ben de merak esiyorum. Doldurduğumuz deftere göre mi, canlı ders planına göre mi olacak?

balarest
Genel Müdür
20 Ekim 2020 13:50

Okul idaresin8n yaptığı canlı ders +haftalık ders programına göre. Maaş karşılığı sonrası

Adalarr
Aday Memur
20 Ekim 2020 21:03

Normal de 24 saat dersim var, ancak 6 saat canlı dersim olduğu için ek ders ödemesi yapılmıyor, bu mağduriyetin düzeltilmesi lazım.

naz.öğrt
Memur
20 Ekim 2020 22:15

Bizim okulda kimin normalde kaç saati varsa o kadar Canli ders planlandı. Normal olarak herkes ek dersininalacak yani

ömer42
Daire Başkanı
21 Ekim 2020 11:28

Tüm derslere canlı ders ataması yapılabiliyor hocam. Ebada en fazla 3 sınıf birleştirilebiliyor. Sizin niye 6 saat canlı dersiniz var? Zoom üzerinden 4 sınıf mı birleştiriyorsunuz?

Adalarr, 3 yıl önce

Normal de 24 saat dersim var, ancak 6 saat canlı dersim olduğu için ek ders ödemesi yapılmıyor, bu mağduriyetin düzeltilmesi lazım.

T R O N
Müsteşar Yardımcısı
21 Ekim 2020 23:50

Defteri ister canlı ister uzaktan dolduruyorsunuz.Ücretler ödeniyor.

coskunelt
Memur
22 Ekim 2020 09:33

öğrenci katılımı olmadığı için yapılamayan canlı dersler için nasıl bir yol izlenmelidir acaba? yönetmelik bu konuda net tabi ama...

Adalarr
Aday Memur
23 Ekim 2020 19:47

Hocam 2 saat dersi canlı derste 1 saat olarak işliyoruz.bu ay da mağduriyet devam edecek anlaşılan.

ömer42, 3 yıl önce

Tüm derslere canlı ders ataması yapılabiliyor hocam. Ebada en fazla 3 sınıf birleştirilebiliyor. Sizin niye 6 saat canlı dersiniz var? Zoom üzerinden 4 sınıf mı birleştiriyorsunuz?

newzat00
Aday Memur
26 Ekim 2020 19:44

Bu ay da geçen olduğu gibi eba ve zoom canlı derse göre ekders alacğız. 15 saati maaş karşılığı .

Ozanevren
Aday Memur
27 Ekim 2020 11:58

Eba destek noktasında görevlendirilen öğretmen nöbet ücreti alacakmi

lpdeniz
Memur
27 Ekim 2020 16:45

Birleştirilmiş şekilde degil de tek tek se ek ders ödemesi yapilmasi gerekir
Adalarr, 3 yıl önce

ogretmennbey
Kapalı
27 Ekim 2020 17:55

Bizim okulda 29 Ekim Perşembe günü Eba ve Zoom'dan canlı dersin olacağı söylendi. Acaba sizin okullarda da mı böyle?

Ilkmatci33
Kapalı
27 Ekim 2020 20:37

diğer ay göreceğiz nekadar alacağımızı.en iyi çözüm komple okulları acmak

hugo.almeida
Kapalı
27 Ekim 2020 21:31

Ortada bir yanlışlık var. Ya siz yapıyorsunuz ya idareniz. 2 saatlik ders sayınızı 1 saat canlı ders olarak yapamazsınız. Eğer 2 saat dersiniz varsa 2 saat canlı der yaparsınız. Siz iki dersi birleştiriyorsanız ancak toplamda tek oturumda 60 dakika ders yapıyorsanız yine talep edebilirsiniz ek dersinizi. Canlı ders saati 30 dakikayı geçemez. Bu şekilde zaten birleştiremezsiniz de yaptığınızı varsayarak söylüyorum. Haftalık ders çizlegesinde tarafınıza verilen ders sayısı kadar yüzyüze ya da canlı ders yapmalısınız. Herhangi bir birleştirme olmadan.

Adalarr, 3 yıl önce

Hocam 2 saat dersi canlı derste 1 saat olarak işliyoruz.bu ay da mağduriyet devam edecek anlaşılan.

Adalarr
Aday Memur
28 Ekim 2020 19:44

Hocam canlı ders programı günlük öğrencilere 4 saat canlı ders şeklinde, o yüzden 2 saat dersi olan öğretmenler 1 saat canlı ders ataması oluyor, 3 sınıfın birleştiği oluyor, malum böyle olunca 6 saat dersim oluyor.

hugo.almeida, 3 yıl önce

Ortada bir yanlışlık var. Ya siz yapıyorsunuz ya idareniz. 2 saatlik ders sayınızı 1 saat canlı ders olarak yapamazsınız. Eğer 2 saat dersiniz varsa 2 saat canlı der yaparsınız. Siz iki dersi birleştiriyorsanız ancak toplamda tek oturumda 60 dakika ders yapıyorsanız yine talep edebilirsiniz ek dersinizi. Canlı ders saati 30 dakikayı geçemez. Bu şekilde zaten birleştiremezsiniz de yaptığınızı varsayarak söylüyorum. Haftalık ders çizlegesinde tarafınıza verilen ders sayısı kadar yüzyüze ya da canlı ders yapmalısınız. Herhangi bir birleştirme olmadan.

hugo.almeida
Kapalı
28 Ekim 2020 21:43

Hocam ben anlamadım. 3 sınıfı neden birleştiriyorsunuz? Hepsine ayrı ders yapabilirsiniz. Kaldı ki haftalık çizelgeyi tamamlamak zorundasınız. Bilmiyorum hangi kademedesiniz ama neden günlük 4 saat gibi bir sınır var?

Adalarr, 3 yıl önce

Hocam canlı ders programı günlük öğrencilere 4 saat canlı ders şeklinde, o yüzden 2 saat dersi olan öğretmenler 1 saat canlı ders ataması oluyor, 3 sınıfın birleştiği oluyor, malum böyle olunca 6 saat dersim oluyor.

Adalarr
Aday Memur
28 Ekim 2020 22:44

Lisede çalışıyorum hocam, neden 4 saat olduğuna dair bir fikrim yoktur, görsel sanatlar, müzik, beden eğitimi derslerinin hepsi birer saat şeklinde,yani 2 saat olan derslerde 1 saat canlı ders ataması yapılıyor, okullar açılsaydı okulların kendi uydurdukları şu düzenden kurtulurduk.

hugo.almeida, 3 yıl önce

Hocam ben anlamadım. 3 sınıfı neden birleştiriyorsunuz? Hepsine ayrı ders yapabilirsiniz. Kaldı ki haftalık çizelgeyi tamamlamak zorundasınız. Bilmiyorum hangi kademedesiniz ama neden günlük 4 saat gibi bir sınır var?

goksu_gzl
Daire Başkanı
05 Kasım 2020 16:00

Arkadaşlar sınıf öğretmeni Ekim ayı ekders saati 12 saat nöbet ve 66 saat ek ders olmadı gerekmiyor mu

goksu_gzl
Daire Başkanı
05 Kasım 2020 18:47

Memurlar nete yorum yazmak işkence,telefonundan bir türlü karaktere uymuyor saçma sapan bir yorum oluyor

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi