Editörler : Pangaea
28 Temmuz 2012 17:08

meclis açılınca fahrilere tekrar kadro hakkı......

yahya hocam sınavı kaybeden ve günü yetmeyen fahrilere tekrar kadro gelecekmiş bu bilgi doğru mu acaba acil cevap

Şehadet24
Şef
29 Temmuz 2012 11:51

Doğru Doğru. Evraklarınızı hazırlayın, Ekim Ayını bekleyin

selkon
Kapalı
29 Temmuz 2012 13:37

Bu bir ŞAKA arkadaşlar.BÖYLE bir şey OLMASI artık İMKANSIZ.kADrolar dopdoluymuş biiir! DANIŞTAYA gidilirse KADRO değil HAVA alırlar ikiiiii! Bu kadar saçmalığa DİYANET bile izin vermez üüüüüüüüç!

MAHKEMELİK ve HUKUKSUZ BİR karar olur döööööört!

çokçalışkan
Aday Memur
29 Temmuz 2012 16:55

diyanetin ne yapacağı hiiiiç belli olmaz buda beeeeeeşşşşşşşşş.........

yarkan55
Aday Memur
29 Temmuz 2012 22:47

bedavacılığı bırakın oturun çalışın hakkınızla atanın buda altııııııııııııııı

30 Temmuz 2012 09:46

ye kürküm ye. ha babam ha.

ben bu hükümeti çok ciddi destekledim.

fahri vakası

yunak belediye başkanının tokadı

dörtyolda polislere yapılanlar ve vs vs vs gittikçe artıyor..

punları da düşüyor.

ayrıca birçok yer, kurum ve değişik hükümetin dahlinin olduğu yerlerde sıkıntılar var.

gittikçe kontrolsüz güç oluyorlar malesef.

yoksa iktidar olmak böyle mi yapıyor insanı....

usluer
Daire Başkanı
30 Temmuz 2012 10:37

tabi canım fahrileri unutmamak lazım. onlar bizim gibi mi? onlar ayrıcalıklı. onlar bizim gibi sınava girme ,güncel yeterlilik alma, kpss puanı alma gibi yollara başvurmadılar.onlar en zorunu yaptılar ve fahri oldular.onlar mutlaka atanmalı.bizler mi? eee bizler de bir zahmet, verdiğimiz emeklerin cezasını umutsuzca bekleyerek çekmeliyiz...

aysennur
Şef
30 Temmuz 2012 10:41

"Bu kadar saçmalığa DİYANET bile izin vermez üüüüüüüüç!"

Emin misin selkon? :)

Bu arada "bile" kelimesi trajikomik olmuş :D

ilknur33
Genel Müdür
30 Temmuz 2012 13:57

fahrılerle uğrasmayı bırakıp onlar gıbı koordıne olun,hukumetten alım ısteyın...

acrr
Aday Memur
30 Temmuz 2012 15:28

Fahrilerin koordine olup kadro istemesini normal bir seymis gibi lanse eden sizler,ne demek sizde koordine olun. siz biz mi var bir alim olacaksa hakkaniyetli ve adil olmali ...

yarkan55
Aday Memur
30 Temmuz 2012 15:38

tabi bu işler koordine olmakla olmaya basladı.yoksa liyakata bakan yok artık,sende torpil yaptırıp atan kardesim .nasıl olsa biz bekleme alıstık(lisans+yeterlilik+yeni kpss) biz beklerız sen atan!

çokçalışkan
Aday Memur
30 Temmuz 2012 16:10

bakıyorumda yahya hocadan başka herkes konuşmuş. güncel yeterlilik artı ilahiyat artı kpss var ve ben 4 yıldır fahr görev yapmektayım. siz belgelerinniz varken zahmet edip köy ve ilçelerde fahri olarak çalışacağınıza kadro olmadan asla diyenlerdensiniz sizler beni anlayamazsınız.o yüzden ben hem belgesi olanlardanım hemde fahri çalışanlardanım fahri olarak görev yaptığım için çooook mutluyum kadro nasip olana kadar fahri olarak görev yapacağım sizde bilgisayarın başında oturup bilgilerinizi çürütmeye devam edin .eleştirmeden önce kendinize bakın.

şeker portakalı06
Aday Memur
31 Temmuz 2012 01:44

diyanetir bu daha önce nasıl yaptıysa gene yapar hiç şaşırmam:)

ne buluyo diyanet bu fahrilerde anlamadım.nice lisans mezunları varken.çoğu iki kelimeyi bile bi araya getiremiyor.bu nasıl bi din hizmeti ya:)

ADONİYA002
Aday Memur
31 Temmuz 2012 04:19

bu asparagas haberlere asla itibar etmeyin.ortalığı bulandırıyolar söyleyim habarınız olsun.

ihlas06
Aday Memur
31 Temmuz 2012 17:21

diyanet fahrilerde ne buluyor diyen kardeş ;diyanet fahriliğe tanıdıklarını, torpillileri alıyor . tanıdıkları dururken başkalarını kadroya almak için uğraşmaz.olay bu.bu dünyanın birde ahireti var.

ihlas06
Aday Memur
31 Temmuz 2012 17:30

altı senedir yeterlikler, kpss ,önlisans ilahiyat var ama fahrilik alamadım .fahrilik alanlar var resmen soylüyorlar tanıdık vasıtasıyla fahri olduklarını, hatta tavsiye ediyorlar .bu fahrilerin içinde yeterliği olmayanda var ha.

ysfylcn
Kapalı
31 Temmuz 2012 18:15

kesinliklekatılıyorum. bizim burada da aynen bahsettiğiğniz gibi hocam.

ilknur33
Genel Müdür
31 Temmuz 2012 19:55

nıye sureklı fahrılere camur atmakla mesgulsunuz acaba?

ysfylcn
Kapalı
31 Temmuz 2012 23:46

çamurdan ve bedavadan yerleştiler ve bazıları da pişkinlik yapıyor.

ayrıca nasıl fahri oldukları da ortada da ondan.

hem kimseye çamur da atmıyoruz gerçekleri söylüyoruz.

01 Ağustos 2012 08:13

fahrilere kadro inşallah olur çünkü bütün 8 ay görev yapanlar atandı bu yıl da 8 ay görev yapanlara kadro eşitlik ilkesince olmalı zaten

kardelen_mz
Daire Başkanı
01 Ağustos 2012 09:32

olmalı omalı ...hatta fahri atananların çocukları da oldu o çocukların da hakları saklı ne de olsa fahri çocukları....onlara da beşik fahriliği deriz.....sonra sohbetlerimizde adaletten kul hakkından da dem vururuz olur biter.....yaşasın fahrilik kahrolsun sınavlar.....

Toplam 102 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi