Editörler : E.Kayı Han
«439440441442443444445446447448449450»

hakhukuk29
Memur
19 Mayıs 2019 00:43

Bir de twiterda grup kuralım ordan da haberleşelim hadi arkadaşlar hep birlikte birşeyler yapalım deniz ile konuştuk bakın zaten başımıza gelen en kötü şey geldi artık sesimizi duyurma zamanı..eşlerimiz kardeşlerimiz içerde eli kolu bağlı ama biz dışarıdayız sadece inanıp bir yola başvuralım..

Serem2
Memur
19 Mayıs 2019 00:52

gerekçeli karar da nereye ve neden gönderildiği yazıyordur. benim eşimin en uzun süre çalıştığı yere gönderildi. bazılarının, en son çalıştığı yere gönderilmiş
Merialive, 5 yıl önce

Evet gördüm şimdi dosya yetkisizlik kararı ile kapatıldı diyor smdi bu yani çalıştığı yere gönderildi demek mi oluyor orası kabul ederse duruşma günü mü açılacak ?

Deniz050605
Kapalı
19 Mayıs 2019 00:55

#tskankesörmağdurları #ardışıkaramalariçinADALET #bizfetöcüdeğiliz #fetömağduriyetleribirgerçektir ve yukarıdaki arkadaşın açtığı tag ile lütfen paylaşımlarımızı yapıp sesimizi duyuralım...

Yapılan ne kadar haber varsa paylaşalım....

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 00:59

Hocam ozelin kapali bana twitter adresininyollarsan ekliyim seni
Deniz050605, 5 yıl önce

#tskankesörmağdurları #ardışıkaramalariçinADALET #bizfetöcüdeğiliz #fetömağduriyetleribirgerçektir ve yukarıdaki arkadaşın açtığı tag ile lütfen paylaşımlarımızı yapıp sesimizi duyuralım...

Yapılan ne kadar haber varsa paylaşalım....

Merialive
Kapalı
19 Mayıs 2019 00:59

Gerekçeli karar çıkmıyor dosya kapatıldığı gün başka birine gönderildi diyor dizi pusulası kesinlesme şerhi kapalı tebligat çıkıyor aynı güne ait başka yok bir şey

Serem2, 5 yıl önce
gerekçeli karar da nereye ve neden gönderildiği yazıyordur. benim eşimin en uzun süre çalıştığı yere gönderildi. bazılarının, en son çalıştığı yere gönderilmiş

hakhukuk29
Memur
19 Mayıs 2019 01:17

arkadaşlar @bayanmuhalefet2 takip ederseniz grup kurduk ekliyim sizi ordan da haberleşelim

Deniz050605
Kapalı
19 Mayıs 2019 02:27

Bir şeyler yapmalıyız bu analarımız için. Bu insanlar bizim insanlarımız. Bu çocuklar eşler bizlerin. Lütfen duyarsız kalmayın ve tweet hesaplarınızdan bizleri takip edin... Deniz Güngör / @Deniz05060506 hesabım. Rica ediyorum tanıdıklarınızı tweete yönlendirin bir şekilde. Taglerimize sahi çıkalım:

#tskankesörmağdurları #bizfetöcüdeğiliz #ardışıkaramalariçinADALET #bizfetöcüdeğiliz #fetömağduriyetleribirgerçektir

Bu video beni ağlatmıştı. Çok mağdur var arkadaşlar be :(

https://www.youtube.com/watch?v=_WRrEmROoq8&t=3s

GönülHasan07
Aday Memur
19 Mayıs 2019 02:47

Allahtan reva mı bu ya gözyaşları ile izledim bitsin artık bu mağduriyet
Deniz050605, 5 yıl önce

Bir şeyler yapmalıyız bu analarımız için. Bu insanlar bizim insanlarımız. Bu çocuklar eşler bizlerin. Lütfen duyarsız kalmayın ve tweet hesaplarınızdan bizleri takip edin... Deniz Güngör / @Deniz05060506 hesabım. Rica ediyorum tanıdıklarınızı tweete yönlendirin bir şekilde. Taglerimize sahi çıkalım:

#tskankesörmağdurları #bizfetöcüdeğiliz #ardışıkaramalariçinADALET #bizfetöcüdeğiliz #fetömağduriyetleribirgerçektir

Bu video beni ağlatmıştı. Çok mağdur var arkadaşlar be :(

https://www.youtube.com/watch?v=_WRrEmROoq8&t=3s

Deniz050605
Kapalı
19 Mayıs 2019 03:44

#TskAnkesörMağdurları

#tskankesörmağdurları

#bizfetöcüdeğiliz

#ardışıkaramalariçinADALET

#fetömağduriyetleribirgerçektir

#khk

@caglarcilara @aliturksen @MuyesserYildiz

@slymnoz @mahirunal @HasmetBABA @nibenka vs. vs. vs.

şeklinde LÜTFEN mağduriyetlerimizi tweet ve retweet edip duyuralım. ADALET için.

Tweet hesabım:

Deniz Güngör

@Deniz05060506

ARKADAŞLAR KORKMANIN SİNMENİN SIRASI DEĞİL, SESİMİZİ DUYURMAMIZ LAZIM. RİCA EDİYORUM ÇEVRENİZE BU TAGLERİ DUYURUN YAYIN, DESTEK İSTEYİN.

gsemo78
Aday Memur
19 Mayıs 2019 10:24

arkadaşlar tutukluluk halinde kurum direk ihraç mı ediyor nasıl işliyor süreç

hakhukuk29
Memur
19 Mayıs 2019 10:53

savunması isteniyor önce sonra kurum görüşüyor umarım yargilama bitmeden başımıza gelmez..ama bunu yaşayanlar var.diger taraftan 2.5 yıldır bylocdan yargılanan ama davası devam ettiği için hala açıkta olan insanlar da var..
gsemo78, 5 yıl önce

hakhukuk29
Memur
19 Mayıs 2019 10:59

Arkadaşlar sesimizi dikkat çekmeliyiz bakın biz askeriz asker eşiyiz biz kimse gibi değiliz...biz bu devlet için alnimizin akıyla dağda taşta yaşadık eslerimiz dağlarda kim için savaştı.. bu ülkede şehit olan 2 tane üsteğmene ankesörden soruşturma açıldı..biz hep gurbette birbirimize sahip çıkmadık mi..şimdi de bu davada sahip çıkıp sesimizi duyurmalıyız..burda birbirimizi dertlerini dinleyip dava hakkında bilgilendiriyoruz ama daha fazlasını yapio burda yazacağımiza taglarda birleşelim...kaç mesaj olur düşünseniz 440 küsür sayfa illaki duyan olacak bu konuyu mv komutanlar bu konularla ilgili gazeteci yazar herkesi duysun diye etiketleyip yazalım.. başımıza daha fazla ne gelecek ki geldi gelen..

Alpinestars
Şube Müdürü
19 Mayıs 2019 11:39

Facebook'ta TSK Ankesörlü Mağdurları sayfamız var. Bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Hiçbir sosyal mecrada olmaktan korkmayın. Korkacak neyimiz var ki; örgütle uzaktan yakından alakası olmayan insanlar olarak bu masumluğumuzu her yerde belirtmeliyiz.

Adalet1016
Aday Memur
19 Mayıs 2019 12:27

Eşim ggu idi, 2.5 aydır tutuklu açık ve ihraç olmadı henüz hatta sözleşmesi yenileneckti işlemleri için kurumdan cezaevi ile de gerekli sağlık kontrolü, yazışma vs yapmak için irtibata geçiyorlar daha, ağustosta bitiyor sözleşmesi bakalım bu durumda yenilemezler sanırım ama ihraç bari olmadan bitse ilişiği.

gsemo78, 5 yıl önce

Berrihum
Aday Memur
19 Mayıs 2019 13:00

nedim sener tarafından yapilan "fetocu aileler yine magdur edebiyati yapiyor" gibi bir ithamla karsilasinca dagildi o grup. Hatta daha burda yazamayacagim bazi seyler yasandi arkadaslar. o yuzden twitter etkinligi falan bir işe yaramiyor. Hukuk un duzelmesini beklemekten baska care yok. artik gercekler kac senede anlasilir bilemiyorum.
hakhukuk29, 5 yıl önce
kesinlikle haklisiniz..aslında twitter da birleşmeye ne dersiniz orda ankesorle ilgili bakıyorum çoğunda hep eski paylasimlar..belki sesimizi duyururuz.

hakhukuk29
Memur
19 Mayıs 2019 13:04

arkadaşım ordaki arkadaşları twitera yönlendiren...bilgi paylaşımı dışında birbirimize anlatmak dışında ses duyuralım..bu arada bu kadar kişiyiz henüz çok azız
Alpinestars, 5 yıl önce
Facebook'ta TSK Ankesörlü Mağdurları sayfamız var. Bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Hiçbir sosyal mecrada olmaktan korkmayın. Korkacak neyimiz var ki; örgütle uzaktan yakından alakası olmayan insanlar olarak bu masumluğumuzu her yerde belirtmeliyiz.

hakhukuk29
Memur
19 Mayıs 2019 13:06

bekliyoruz arkadaslar .. burda paylaşım yapacağımıza orda yapalım yaşadıklarımızi herkes duysun biz bizi biliyoruz ama elimizden birşey gelmiyor...
hakhukuk29, 5 yıl önce
arkadaşlar @bayanmuhalefet2 takip ederseniz grup kurduk ekliyim sizi ordan da haberleşelim

feygezz
Aday Memur
19 Mayıs 2019 13:27

susacak neyimiz kaldı ki artık? serefimizi ayaklar altına aldılar. dost dediğimiz insanlar selam vermez oldu. arkadaşlar bu grupta bir çok insan var. ankesör mağduru 12 bin insan var. susmadan yazalım artık biri bizi duysun. hep birlikte olursak sesimizi belki duyarlar
hakhukuk29, 5 yıl önce
bekliyoruz arkadaslar .. burda paylaşım yapacağımıza orda yapalım yaşadıklarımızi herkes duysun biz bizi biliyoruz ama elimizden birşey gelmiyor...

hakhukuk29
Memur
19 Mayıs 2019 14:10

kimseye hakaret etmiyoruz biz fetocu değiliz haksizligimizi duyurmaya çalışıyoruz...

Koyunyemez
Memur
19 Mayıs 2019 14:59

valla facebook takı magdur sayfasına baktim çoğu insan kendi ismini bile kullanmıyor nedenini anlamadim korku mu çekince mi gizlenmek mi bilemedim. o yüzden gruptan ayrıldım. ..
Toplam 20070 mesaj
«439440441442443444445446447448449450»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi