Editörler : swat3410

brkklgs
Şef
07 Ekim 2019 14:53

Bilmiyorum biriyle görüşeceğim
rmzan, 5 yıl önce
Dilekçelerine ne yazdılar acaba

rmzan
Şef
07 Ekim 2019 16:25

Haber verebilir misin bize de
brkklgs, 5 yıl önce
Bilmiyorum biriyle görüşeceğim

brkklgs
Şef
07 Ekim 2019 20:33

Ulaşırsam tabi ki veririm inşallah
rmzan, 5 yıl önce
Haber verebilir misin bize de

rmzan
Şef
07 Ekim 2019 23:48

Teşekkürler
brkklgs, 5 yıl önce
Ulaşırsam tabi ki veririm inşallah

Olddays
Aday Memur
08 Ekim 2019 01:02

Umut kırmak gibi olmasın ama tekrar tekrar söylüyorum bu meslekte istifa edipte geri dönen emniyetin tarihinde bir tane bile yok.İstifa eden biri olarak söylüyorum.Bosuna zaman kaybetmeyin.Madem ki bir hata yaptık sonucuna katlanacağız yok öyle yağma

Smokinli
Memur
08 Ekim 2019 06:34

bilmedigin konu hakkinda kesin konusup milleti yaniltmayin, benim 50 tane tanidigim var
Olddays, 5 yıl önce

Umut kırmak gibi olmasın ama tekrar tekrar söylüyorum bu meslekte istifa edipte geri dönen emniyetin tarihinde bir tane bile yok.İstifa eden biri olarak söylüyorum.Bosuna zaman kaybetmeyin.Madem ki bir hata yaptık sonucuna katlanacağız yok öyle yağma

rmzan
Şef
08 Ekim 2019 09:13

Bence de dönen vardır hiç mi torpilli yok bu kadar insanın için de bir tane bile dönen yok diyorsun
Olddays, 5 yıl önce

brkklgs
Şef
08 Ekim 2019 12:28

Ben bir hafta kafa yordum 5 kişi buldum nasıl yokmuş nerden biliyorsun
Olddays, 5 yıl önce

rmzan
Şef
09 Ekim 2019 12:08

Bence de ya sallıyor o
brkklgs, 5 yıl önce
Ben bir hafta kafa yordum 5 kişi buldum nasıl yokmuş nerden biliyorsun

Mahoviz
Aday Memur
09 Ekim 2019 13:07

Arkadaşlar birşey olacağı yok.Anca bulandırıyorlar.İstifa sonrası dönen hiçkimse nasıl döndüğüyle ilgili konuşamaz zaten.Kpss, özel güvenlik vs birşeyler düşünün.3 yıl polislik veya askerlik yapmış kimselere özel güvenlik kursuna gerek kalmadan özel güvenlik kartı verilebiliyor.Devletten ümidi kesin.Allah herkesin gönlüne göre versin.

brkklgs
Şef
09 Ekim 2019 17:33

Ben mi sallıyorum ??
rmzan, 5 yıl önce
Bence de ya sallıyor o

Zamansız107
Aday Memur
09 Ekim 2019 21:24

Bende dilekçe vermeyi düşünüyorum geri dönüş için

rmzan
Şef
10 Ekim 2019 09:27

Hayır sen değil.ben kimseyi görmedim diyen çocuğa dedim
brkklgs, 5 yıl önce
Ben mi sallıyorum ??

Zamansız107
Aday Memur
12 Ekim 2019 20:02

Diletçe vermeyi düşünüyorum böyle dönen tanıdıgı olan varmı öneriniz varmı

Olddays
Aday Memur
12 Ekim 2019 22:45

1 hafta araştırmışta 5 tane dönen varmış nerden araştırdın personel dairesinin evrak arşivine mi girdin ? Bende araştırdım geçen de dünya yuvarlak değilmiş düzmüş.Ben de istifa ettim ve geri dönüşü yok ben kabullendim.Bence siz de kabullenin.Geri dönüşü kabul etmemekte de sonuna kadar haklı egm

rmzan
Şef
13 Ekim 2019 14:10

Arkadaşlar bence geri dönüş kişiye göre değişir.olayların zirvesinde hiçbir gerekçesi olmadan bırakan adamı neden geri alsınlar ki???ya da usulüne uygun bırakmayan insanlar var onları da almazlar bence.önemli olan usulüne uygun bir sekılde ve geçerli bir sebeple bırakmak.bu durumda değerlendirilip alınabilir

brkklgs
Şef
14 Ekim 2019 00:10

O zaman o dönenler yalan söylüyor sosyal medyadan ve arkadaşlar aracılığıyla ulaştım onu diyen benim adam döndüm diyor demek ki yalan söylüyor
Olddays, 5 yıl önce

1 hafta araştırmışta 5 tane dönen varmış nerden araştırdın personel dairesinin evrak arşivine mi girdin ? Bende araştırdım geçen de dünya yuvarlak değilmiş düzmüş.Ben de istifa ettim ve geri dönüşü yok ben kabullendim.Bence siz de kabullenin.Geri dönüşü kabul etmemekte de sonuna kadar haklı egm

Olddays
Aday Memur
14 Ekim 2019 22:19

Yalan kardeşim yalan inanmayın böyle şeylere.Kural belli geri dönüşler egm nin insiyatifindedir.Egm de 91 de çıkardığı prensip karar gereği geri dönüş kabul etmiyor

brkklgs, 5 yıl önce
O zaman o dönenler yalan söylüyor sosyal medyadan ve arkadaşlar aracılığıyla ulaştım onu diyen benim adam döndüm diyor demek ki yalan söylüyor

brkklgs
Şef
14 Ekim 2019 23:56

Peki neden yalan söyleme ihtiyacı hissetsin ?? Prensip kararı vermiş emniyet kanında yazmıyor neticede adam bulmak lazım dedi zaten
Olddays, 5 yıl önce

Yalan kardeşim yalan inanmayın böyle şeylere.Kural belli geri dönüşler egm nin insiyatifindedir.Egm de 91 de çıkardığı prensip karar gereği geri dönüş kabul etmiyor

Diagne38
Şef
17 Ekim 2019 20:23

devrem sen yeniden dönüş yapmak için müracaat ettin mi? ettinse ne aşamadasın
rmzan, 5 yıl önce
Arkadaşlar bence geri dönüş kişiye göre değişir.olayların zirvesinde hiçbir gerekçesi olmadan bırakan adamı neden geri alsınlar ki???ya da usulüne uygun bırakmayan insanlar var onları da almazlar bence.önemli olan usulüne uygun bir sekılde ve geçerli bir sebeple bırakmak.bu durumda değerlendirilip alınabilir
Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi