Editörler : ayşegül bgm
04 Nisan 2021 18:34

Sağlıkci Alımı Ne zaman

Arkadaşlar sizce bu ay olur mu

ayseberat
Kapalı
04 Nisan 2021 18:41

Atama beklemekten yorulanlar ...

radiologytechnician
Aday Memur
04 Nisan 2021 18:54

Hiç umudum yok hocam. Bakanlığın ağzına bakıyoruz öylece.

Memurini
Aday Memur
04 Nisan 2021 20:09

Olması için yeterli sebep var fazla bile. Mehmet Ali ataman defalarca Nisan dedi. Olur inşallah diyelim

ahmet140
Aday Memur
04 Nisan 2021 20:28

haziran sonrasına kalacak diyorlar

Memurini, 3 yıl önce

Olması için yeterli sebep var fazla bile. Mehmet Ali ataman defalarca Nisan dedi. Olur inşallah diyelim

Onurrrrr.
Memur
04 Nisan 2021 20:51

O adam hep yanılıyor diyolar

Memurini, 3 yıl önce

cetoreis
Aday Memur
04 Nisan 2021 20:56

bir an önce olsa da atanabilecek miyiz atanamayacak mıyız önümüzü görsek.sayılar için de olumsuz bir çok yorum var sadece alımın ne zaman olacağıyla ilgili değil.keşke alım tarihleri belli olsa yıl başında her bakanlık şu tarihlerde alıma çıkacağız ama sayıları alım yapacağımız ay açıklayacağız dese..

Attmetehan
Memur
04 Nisan 2021 21:14

Kamuda tasarrufa gidecek dediler atamalardan kısmazlar inş

agizdis
Kapalı
04 Nisan 2021 21:47

kpssyi de kaldırsınlar o zaman toptan tasarruf yapılsın tövbe yarabbi kusura bakmasınlar kongre yapmasaydılar virüs varsa virüsü çoğaltanlar düşünsün

04 Nisan 2021 21:52

Şu anda yeni bir alım planlanmadı. Daha önce de Forumda yazdım. En erken Mezuniyet sonrası temmuz gibi alım düşünülüyor.

agizdis
Kapalı
04 Nisan 2021 21:56

nisan sonunda senin adına konu açıcam bu dediklerini hatırlatmak için

saglikmevzuat, 3 yıl önce

Şu anda yeni bir alım planlanmadı. Daha önce de Forumda yazdım. En erken Mezuniyet sonrası temmuz gibi alım düşünülüyor.

Cap0ne
Aday Memur
04 Nisan 2021 22:03

Planlanacak bişey yok ihtiyaç var bakanlık isterse 1 hafta içinde alıma çıkar.

04 Nisan 2021 22:07

Kulaktan dolma bilgilerle iş yapmıyorum arkadaşım keşke 60 bin alım olsa. Olayın merkezindeyim. Önce işçi alımı planlanıyor.

agizdis, 3 yıl önce

nisan sonunda senin adına konu açıcam bu dediklerini hatırlatmak için

04 Nisan 2021 22:09

O iş öyle olmuyor kardeş. Kadroyu maliye veriyor sonra bakanlık planlama yapıyor sonra ösym.

Cap0ne, 3 yıl önce
Planlanacak bişey yok ihtiyaç var bakanlık isterse 1 hafta içinde alıma çıkar.

Hemsirehaniim
Aday Memur
04 Nisan 2021 22:15

Siz nereden biliyorsunuz?

Cap0ne
Aday Memur
04 Nisan 2021 22:19

Kardeşim bu vakalar bu kadar artarken ve personel eksikliği çok fazla iken geçen seneki gibi direk onayı alır çıkar.gecen sene olduğu gibi 1 ay aeayla iki alıma çıkıldı ve haziranda etlik şehir hastanesi açılacak deniliyor alımın erken olmaması için bi sebep yok.

O iş öyle olmuyor kardeş. Kadroyu maliye veriyor sonra bakanlık planlama yapıyor sonra ösym.

04 Nisan 2021 22:22

O zaman vizeli kadro vardı ard arda alım yapıldı.

Cap0ne, 3 yıl önce
Kardeşim bu vakalar bu kadar artarken ve personel eksikliği çok fazla iken geçen seneki gibi direk onayı alır çıkar.gecen sene olduğu gibi 1 ay aeayla iki alıma çıkıldı ve haziranda etlik şehir hastanesi açılacak deniliyor alımın erken olmaması için bi sebep yok.

Cap0ne
Aday Memur
04 Nisan 2021 22:27

Peki işçi alımı planlanmış mı?

O zaman vizeli kadro vardı ard arda alım yapıldı.

A.Yavuz9
Aday Memur
04 Nisan 2021 22:34

Temmuzda normal kadrolu alımlar olacak kardeş .. osym nin aynı ay içinde iki alım yapacağını sanmıyorum yinede belli olmaz tabi..sizin dediğinize göre o zaman alımlar eylül ekimi bulur hatta hiç olmaz ...

04 Nisan 2021 22:41

Sizinle tartışmaya girecek değilim. Ocak ayında da aynısını yazmıştım, mart sonu diyen arkadaşlar şimdi ortada yok. Gönül ister ki yarın alım yapılsın. Bakanlıktayım böyle bir alım yok diyorum hala insanlaraumut veriyorlar. Emin olun en ufak bir bilgi olunca burda paylaşacağım.

A.Yavuz9, 3 yıl önce

Temmuzda normal kadrolu alımlar olacak kardeş .. osym nin aynı ay içinde iki alım yapacağını sanmıyorum yinede belli olmaz tabi..sizin dediğinize göre o zaman alımlar eylül ekimi bulur hatta hiç olmaz ...

Memurini
Aday Memur
04 Nisan 2021 22:46

Maliyeden onay almış.

Ayrıca bakan personel sayısının artması ve coğrafi dağılımı için çalışmamız var diye açıklamıştı. 17-18 Mart gibi

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi