Editörler : swat3410

Diego de Leite
Genel Müdür
04 Temmuz 2020 15:36

izmirli olup izmire atanan var mı bu sene ?

Ospina34
Şef
04 Temmuz 2020 16:49

peki diyelim bucadan ev tuttunuz çiğliye verirlerse uzak olur
354550, 4 yıl önce
başlama yaptigimizda belli olacak

354550
Aday Memur
04 Temmuz 2020 16:50

Valla onu bilemem ama adrese yakin yere veriliyor diye duydum. Benim ev var ciglide cigli istedim bakalim nereye verecekler 4 agustosta baslama yapacam goruruz
Ospina34, 4 yıl önce
peki diyelim bucadan ev tuttunuz çiğliye verirlerse uzak olur

özlemsin
Müsteşar
04 Temmuz 2020 18:32

Polisle alakalı her yoruma koşuyorsunuz.Özellikle maaş konusunda...Sizin 75 m lik evinize kalmadı kimse...Zaten böyle birinin evin de oturulmaz...Elinizde ki telefon daha akıllı yazmayı da çözerseniz görürsünüz.Hala ısrara devam alemin tek uyanığı...

EL CHAPO, 4 yıl önce

yazdigim bolgede 750 ye kira yok . 900 e var o da bodrum gibi yer . tasinacaksan ben verecem kirasini

EL CHAPO
Genel Müdür
05 Temmuz 2020 01:46

hocam adam maasini begenmiyor eskiyi biliyoruz yeni donem gayat iyi yeterli mi tabiki deil.oturan oturuyor.hersey yasal. elden kira alan kacakcilardan deiliz cok sukur. ayni yerin en ust kati sadece merdiven ile ulasim 1350 tl ye tutuldu. sizde varyemezlerden olmayinda paraya kiyin.

özlemsin, 4 yıl önce

Polisle alakalı her yoruma koşuyorsunuz.Özellikle maaş konusunda...Sizin 75 m lik evinize kalmadı kimse...Zaten böyle birinin evin de oturulmaz...Elinizde ki telefon daha akıllı yazmayı da çözerseniz görürsünüz.Hala ısrara devam alemin tek uyanığı...

EL CHAPO
Genel Müdür
05 Temmuz 2020 01:51

ooooo kral izmire donuyosun demek haa :D

Diego de Leite, 4 yıl önce

özlemsin
Müsteşar
05 Temmuz 2020 04:41

Bu konu sizi aşar...Yanlış gördüğü birşeyi dile getirmek için sizden icazet isteyecek hali yok kimsenin...Online yaşadığımız bir devir de apartman aidatının bile otomatik ödemelerde olduğu..kirayı isteseniz de kimse elden vermez eh bu durum da zaten...127/5 gerçekten de yani öyle böyle değilmiş...Orada zaten bedavada olsa oturmam...Neyse herkesin yaşam standartları farklıdır...

EL CHAPO, 4 yıl önce

hocam adam maasini begenmiyor eskiyi biliyoruz yeni donem gayat iyi yeterli mi tabiki deil.oturan oturuyor.hersey yasal. elden kira alan kacakcilardan deiliz cok sukur. ayni yerin en ust kati sadece merdiven ile ulasim 1350 tl ye tutuldu. sizde varyemezlerden olmayinda paraya kiyin.

EL CHAPO
Genel Müdür
06 Temmuz 2020 02:35

hocam mekani bulmussun iste o bolgede 1000 liraya versem havada kaparlar. arka taraf mis gibi orman sessiz sakin yer . orada olsam zaten ben otururdum orda . 1200 le eski kiraci cikti. pencere cam gaz lavabo musluk hepsini degistirttim. 1500 e.. en kotu zaten okul baslangic donemi illaki gelen olur. bir ust sokaktaki 3+1 110 m2 ev 1800 den kiraya verildi. mekan biraz sosyetikte deil ama nezih sayilir hanzolarin sorun cikaranlarin oldugu bir bolge degil.

özlemsin, 4 yıl önce

Bu konu sizi aşar...Yanlış gördüğü birşeyi dile getirmek için sizden icazet isteyecek hali yok kimsenin...Online yaşadığımız bir devir de apartman aidatının bile otomatik ödemelerde olduğu..kirayı isteseniz de kimse elden vermez eh bu durum da zaten...127/5 gerçekten de yani öyle böyle değilmiş...Orada zaten bedavada olsa oturmam...Neyse herkesin yaşam standartları farklıdır...

EL CHAPO
Genel Müdür
06 Temmuz 2020 02:45

aidatta 20 lira cogu takiyormus . odeme elden :D boyle garip bi yer iste

özlemsin, 4 yıl önce

özlemsin
Müsteşar
07 Temmuz 2020 23:45

Doğrudur da biraz da evim gerçekten bu fiyat eder mi diye de düşünmek gerekir...Sonuçta ev sizin 3000 de istersiniz fakat eliniz de kalır...Evet o kadar övdünüz ki bakayım dedim...Orda aidatın 20 lira olması gayet normal...Dediğim gibi herkesin yaşam standartları farklı...Az çok piyasayı da biliyorum...Hanzoların olduğu yerlere takmışsınız da yorum yazıp kiracı aradığınız yerin neresi olduğunun da farkındasınızdır umarım...

EL CHAPO, 4 yıl önce

hocam mekani bulmussun iste o bolgede 1000 liraya versem havada kaparlar. arka taraf mis gibi orman sessiz sakin yer . orada olsam zaten ben otururdum orda . 1200 le eski kiraci cikti. pencere cam gaz lavabo musluk hepsini degistirttim. 1500 e.. en kotu zaten okul baslangic donemi illaki gelen olur. bir ust sokaktaki 3+1 110 m2 ev 1800 den kiraya verildi. mekan biraz sosyetikte deil ama nezih sayilir hanzolarin sorun cikaranlarin oldugu bir bolge degil.

EL CHAPO
Genel Müdür
09 Temmuz 2020 01:28

o bolgede piyasa oyle 1200 uzeri. bos dursun

illaki gelen olacak :))

özlemsin, 4 yıl önce

Doğrudur da biraz da evim gerçekten bu fiyat eder mi diye de düşünmek gerekir...Sonuçta ev sizin 3000 de istersiniz fakat eliniz de kalır...Evet o kadar övdünüz ki bakayım dedim...Orda aidatın 20 lira olması gayet normal...Dediğim gibi herkesin yaşam standartları farklı...Az çok piyasayı da biliyorum...Hanzoların olduğu yerlere takmışsınız da yorum yazıp kiracı aradığınız yerin neresi olduğunun da farkındasınızdır umarım...

Policeman0634
Aday Memur
09 Temmuz 2020 10:49

Kütük izmir olupta izmir e atanan varmi arkadaslar???

Policeman0634
Aday Memur
09 Temmuz 2020 10:50

Yada duyan varmi cevresinden. Bende bu sene tayinciyim lutfen duyan yada bilen varsa bi cvp yazarsa sevinirim
Diego de Leite, 4 yıl önce

Ospina34
Şef
09 Temmuz 2020 21:01

kütük izmirse yazma derim vermezler aydın yazabilirsin

Policeman0634
Aday Memur
10 Temmuz 2020 02:18

Hic cikan yokmu devrem?
Ospina34, 4 yıl önce
kütük izmirse yazma derim vermezler aydın yazabilirsin

Ospina34
Şef
10 Temmuz 2020 13:00

tam olarak bilmiyorum ama kimseyi memleketine vermediler risk alma derim ilk tercih önemli sekerse tercih dışı riski bile var

pol.erz
Aday Memur
21 Temmuz 2020 10:42

batıdan batıya izmire tayin olanlar il içi istihdamdan bilgisi olan varmı veya personelle görüşen

pol.erz
Aday Memur
21 Temmuz 2020 19:22

yokmu kimse

pol.erz
Aday Memur
23 Temmuz 2020 10:36

demekki yok teşekkürler

354550
Aday Memur
24 Temmuz 2020 15:04

merkeze tayini cikipta baslama yapan var mi ?
Toplam 225 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi