Editörler : swat3410E.Kayı Han

Merturkk
Aday Memur
08 Temmuz 2020 12:19

Bence de karışık bir alım olur fakat kadın oranını artıracağını bakan kendisi söyledi herkes yeni alım kadın olacak zannetti kasım ya da aralıkilan gelir 2020 yi alım yapmadan kapatmazlar emekli olan mesleği bırakan vs derken es geçemezler tahminimce min 7 bin olur tahmin tabi bunlar..

08 Temmuz 2020 12:43

Hocam kendinize göre haklı cıkarımşarınız illaki vardır. ama henüz bugun orman polis eğitimi adında yeni bir birim açıldı. Polis teşkilatının içinde hem emekliler hem bu yeni birimler erkek ihtiyacını arttıracaktır. Beklemede kalalım bence kasım gibi en az 10 bin alım ilana çıkacaktır.
Tknmz26, 4 yıl önce

Hocam ben de erkeklerin daha fazla olmasını isterim istememek olur mu hiç :)) Bakan bey kadın polisimiz az dedi diye öyle bir çıkarım yaptım ben :)

Tknmz26
Aday Memur
08 Temmuz 2020 13:10

Ağzından bal damlıyor hocam inşallah inşallahhh :)

Torpilsizmemur1, 4 yıl önce
Hocam kendinize göre haklı cıkarımşarınız illaki vardır. ama henüz bugun orman polis eğitimi adında yeni bir birim açıldı. Polis teşkilatının içinde hem emekliler hem bu yeni birimler erkek ihtiyacını arttıracaktır. Beklemede kalalım bence kasım gibi en az 10 bin alım ilana çıkacaktır.

vitoscaletta
Şube Müdürü
09 Temmuz 2020 00:19

bende öyle düşünüyorum bugünkü yeni kurulan birim sonrası yeni alım ekim kasım gibi yapılacaktır şu an için yapmamız gereken tek şey kpss ye çalışmak

09 Temmuz 2020 16:56

o bal inşallah 5 tanesi 100 lira olanlardan değildir hocam. Tek temennimiz bu :)
Tknmz26, 4 yıl önce

Ağzından bal damlıyor hocam inşallah inşallahhh :)

umaypomem00
Aday Memur
09 Temmuz 2020 19:40

Tam sayiyi bilmemekle birlikte 1000 polis memuruda yakin koruma icin sozluye girmislerdi egitimlerinin gelmesini bekliyorlar onlarin yerinede alirlar dediginiz gibi en az 10.000 gelir

Torpilsizmemur1, 4 yıl önce
10 Temmuz 2020 12:37

zaten geçen alım az oldu, bence de en az 10 k olacaktır
umaypomem00, 4 yıl önce

Tam sayiyi bilmemekle birlikte 1000 polis memuruda yakin koruma icin sozluye girmislerdi egitimlerinin gelmesini bekliyorlar onlarin yerinede alirlar dediginiz gibi en az 10.000 gelir

10 Temmuz 2020 13:27

her sene 10 bin olcak diye bir şey yok.bunu bir kampaya gibi düşünün.artık bitti.kendiniz kandırmayın :)

umaypomem00
Aday Memur
10 Temmuz 2020 13:51

Saol bakan bilgilendrdgn icin :D

ibrahim590900, 4 yıl önce

her sene 10 bin olcak diye bir şey yok.bunu bir kampaya gibi düşünün.artık bitti.kendiniz kandırmayın :)

10 Temmuz 2020 14:25

benden muhtar bile olmaz.yine kandırıyonuz kendinizi :)

umaypomem00, 4 yıl önce

Saol bakan bilgilendrdgn icin :D

Hawk3
Kapalı
10 Temmuz 2020 14:50

Kardeş senin bu insanlara ve dünyaya olan nefretinin sebebi nedir ya bırak insanlar umut etsin biraz korkma bişey olmaz bu nasıl bir kin ve nefret senin söylediğin mantıksız şeyler oluyorsa yedekten alım gibi falan korkma 10 bin kişilik alımda olur en azından senin söylediğinden daha mantıklı yedekten adam alınması mı yoksa 10 bin alım mı daha mantıklı bir düşün bakalım diyeceğim ama neyse .

benden muhtar bile olmaz.yine kandırıyonuz kendinizi :)

10 Temmuz 2020 15:01

bu insanlara nefretim neymiş.ulan şakir az önce kendimi eleştirdim bilerek millet artı oy atmaya başladı.bırak bunlara nefret duymayı tek hücreli canlı olan amipin yerine bile koymuyorum :) nefret yine iyi kelime insanlar için.bunlar düşünemiyor ki

Hawk3, 4 yıl önce

Kardeş senin bu insanlara ve dünyaya olan nefretinin sebebi nedir ya bırak insanlar umut etsin biraz korkma bişey olmaz bu nasıl bir kin ve nefret senin söylediğin mantıksız şeyler oluyorsa yedekten alım gibi falan korkma 10 bin kişilik alımda olur en azından senin söylediğinden daha mantıklı yedekten adam alınması mı yoksa 10 bin alım mı daha mantıklı bir düşün bakalım diyeceğim ama neyse .

10 Temmuz 2020 15:16

ayrıca virüsün felan gittiği hayatın normale döndüğü felan da yok.kendinizi kandırmayın.yapılan test belli sonuç belli.okulların açılacağıda kesin değil.tarih vermeleri kesin olacağı anlamına gelmez.herkes kafasına göre hayal kuruyor burda

Hawk3
Kapalı
10 Temmuz 2020 15:46

Eğer yedekten 3000 polis alsınlar ben bir daha bu forumda ağzımı açmam bu kadar eminim hayatımda böyle boş bir hayal görmedim duymadım kendi kendine kuruyorsun kafanda yok normale dönmedi yok bilmem ne normale dönmeyen hiçbir şey yok şu an takım sporları bireysel sporlar her şey başladı sen kendini avutmaya devam et ayrıca polislik parkurunu geç şu an beden eğitimi bölümleri bile özel yetenek sınavı parkurlarını açıklamaya başladı onlar bile yapacak yani özel yetenek sınavlarını boşu boşuna kendini avutma boş hayaller kurma .

ayrıca virüsün felan gittiği hayatın normale döndüğü felan da yok.kendinizi kandırmayın.yapılan test belli sonuç belli.okulların açılacağıda kesin değil.tarih vermeleri kesin olacağı anlamına gelmez.herkes kafasına göre hayal kuruyor burda

10 Temmuz 2020 15:57

banane olum ister aslınlar ister almasın.3bin yedek alma bir duyum benim fikrim değil.ama bazı geri kafalar benim söylediğimi düşünüyor.

Hawk3, 4 yıl önce

Eğer yedekten 3000 polis alsınlar ben bir daha bu forumda ağzımı açmam bu kadar eminim hayatımda böyle boş bir hayal görmedim duymadım kendi kendine kuruyorsun kafanda yok normale dönmedi yok bilmem ne normale dönmeyen hiçbir şey yok şu an takım sporları bireysel sporlar her şey başladı sen kendini avutmaya devam et ayrıca polislik parkurunu geç şu an beden eğitimi bölümleri bile özel yetenek sınavı parkurlarını açıklamaya başladı onlar bile yapacak yani özel yetenek sınavlarını boşu boşuna kendini avutma boş hayaller kurma .

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi