Editörler : Pangaea
09 Temmuz 2008 01:54

E Mail örneği arkdaşlar bakın bir lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAYIN.....

SİZE BU MAİLİ BİNLERCE İŞSİZ GENÇTEN BİRİ OLARAK GÖNDERİYORUM.BU YIL KPSS SINAVINDA OLANLARI SANIRIM DUYDUNUZ.BİZ 1 YIL EMEK VERİP TABİRİ CAİZSE NEFES ALMADAN BU SINAVA HAZIRLANDIK.ÇOGUMUZ KURSA GİTTİ,ÇOGU ÜCRETLİK ÖĞRETMENLİK YAPTI,ÇOGU EVLİYDİ BU HALDE SINAVA HAZIRLANDI.

BİR COK ARKADAŞIMIZ BU SINAVA ADADI KENDİNİ. BU SINAVA GÖRE YAPTI GELECEK PLANLARINI; AMA OLMADI YİNE OLAMAYACAK;ÇÜNKÜ BİZ PROFOSÖR DEĞİLDİK;AMA BİZDEN BİR PROFÖSÖRÜN CEVAPLAYACAGI SORULARI ÇÖZMEMİZ İSTENDİ SINAVDA...HİÇ GÖRMEDİĞİMİZ,ALISIK OLMADIĞIMIZ SORULARLA KARŞILŞTIK SINAV GÜNÜ HERKES ŞOKTAYDI,BİR COK ARKADAŞIMIZ SINAV GÜNÜ FENALIK GEÇİRDİ.SORULAR MÜFREDATIN COK DIŞINDA GELMİŞTİ.BÜTÜN SINAVLARDAN SONRA SORU ANALİZİ YAPAN UZMALARIN HİÇBİRİ KPSSDEN BİR KELİME OLSA DAHİ BAHSETMEMİŞTİ.HİÇBİR MEDYA KURULUŞU BİZDEN BİR TEK HABER YAPMAMIŞTI. GELECEK HANİ BİZLERİN ELERİNDEYDİ. O HALDE NİYE HERKES BİZE YOKMUŞUZ GİBİ DAVRANIYORDU???

BU CARESİZLİĞİ KALDIRACAK KADAR GÜÇLÜ DEĞİLİZ ARTIK YORULDUK COK YORULDUK.BİRİLERİ ARTIK BU 200BİN İŞSİZ GENCİ DUYSUN İSTİYORUZ COK MU SEY İSTİYORUZ?

EĞİTİM ADINA BİZLER İÇN ATAN BİR YÜREK OLUN,BİR IŞIK OLUN,BİZLERİN SESİNİ DUYURUN...

SAYGILAR

71yakamoz
Şube Müdürü
09 Temmuz 2008 01:57

HOCAM BASLIK YAPMISIN HAYIRLI OLSUN GÜZEL OLMUS AYNI EV GEZMESİ GİBİ OLDU VALLA

tarihci79
Müsteşar
09 Temmuz 2008 01:58

bir bakın arkdaslar mail içn uygun görürseniz yolayın kopyala yapstr yapın hemen ancak bu kadar oluyor vala sacmaldım biraz idare edin sizde ekleme cıkarma yapın yapın işte birseyler ama yolayın yeterki

spekta
Şube Müdürü
09 Temmuz 2008 01:58

iyi ve geliştirilebilir bir metin hocam ufak takviyelerle bu başlıkta uzun süreli buluşalım..

bipa
Müsteşar Yardımcısı
09 Temmuz 2008 01:59

kanalda da aynısı yayınlandı yayınlanmaya da dewam edecek

her zaman her yerde ve tabikide

TAM

D

E

S

T

E

K

tarihci79
Müsteşar
09 Temmuz 2008 02:01

yakomoz öle vala bir baslıgım oldu nur topu gibi masallh ya bir faydam olsun diye acdım vala değilse pek baslık acmam ben

yapın bir ekleme cıkarma işte spekta hocam azcık emrah gibimi olmus nedir

faqulteli
Müsteşar Yardımcısı

teşekkurler hocam..üzerinde oynama yapılarak gönderilecek bir mail olabılır...ellerine saglık...tam destek...

spekta
Şube Müdürü

bipa hocam sizi görmemiş olsamda çok değer veriyorum gerçekten kadrolusunuz ve bizim sorunlarımız ile gün geçiriyorsunuz.

Hayranınızım..

(ayrıca sakın sarkıyor muamelesi yapmayın..aman hee..)

tv lere düşeriz maazallah

bipa
Müsteşar Yardımcısı
09 Temmuz 2008 02:03

zaten sarkma olamaz hocam Türkiye buna hazır değil ben erkeğim bildiğiniz üzere:)

Hocam o çarktan belki ben öğütülmeden geçtim ama kalan o kadar arkadaşlarımın öğütülmesine sessiz kalacak bana dokunmayan bin yaşasın diyecek değilim.

Tabiki de destek....

tarihci79
Müsteşar
09 Temmuz 2008 02:04

hadi siz devam edin ben kacdım herkese i gcler

spekta
Şube Müdürü
09 Temmuz 2008 02:06

rahatladım bipa hocam..!:D

teşekkür edesim geldi size çok ugrasıyorsunuz.

ileride bende sizin gibi kadrolu olup destek olacagım:P

bipa
Müsteşar Yardımcısı
09 Temmuz 2008 02:07

eyw spekta hocam:)

ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın ile gece günceli

iyi geceler

71yakamoz
Şube Müdürü
09 Temmuz 2008 02:19

GÜNNCCCCCEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

71yakamoz
Şube Müdürü
09 Temmuz 2008 03:11

HOCAM BU GÜLÜ YETİŞTİRİRKEN BU GÜL YETİŞMEZ SOLAR KURUR DİYECEKLER ÖYLE YETİŞTİRİLMEZ ŞÖYLE YETİŞTİRİLİR DİYENLER OLUCAK BİZ KENDİMİZE ŞU SORUYU SORUCAZ BİZ BURAYI GÜL BAHÇESİ YAPICAZMI

SÖZÜMÜZ MANTIKSIZCA ELESTİRİ YAPANLARA KİMSE YANLIS ANLAMSIN HERTÜRLÜ ELESTİRİYE VE YENİLİĞE AÇIGIZ

ırmak.09
Yasaklı
09 Temmuz 2008 03:38

HİÇ GÖRMEDİĞİMİZ,ALISIK OLMADIĞIMIZ SORULARLA KARŞILŞTIK SINAV GÜNÜ HERKES ŞOKTAYDI,BİR COK ARKADAŞIMIZ SINAV GÜNÜ FENALIK GEÇİRDİ.

hocam sanki son cümle biraz abartı gibi olmuş:))

ya bi de haddim olmayarak profosör değil o profesör olacak. tarihçi79 hocam size ayıp olmazsa onu da bi değiştirelim. bu arada elinize sağlık gayet güzel dokunaklı olmuş..

71yakamoz
Şube Müdürü
09 Temmuz 2008 03:41

HOCAM SİZDE ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPIP EĞİTİMCİ GAZETE VY KANALLARA GÖNDEREBİLİRSİNİZ VY MAİL ATABİLİRSİNİZ

71yakamoz
Şube Müdürü
09 Temmuz 2008 04:21

GÜÜÜÜNCCEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

sie35
Kapalı
09 Temmuz 2008 08:08

bunalrın hepsini bi yerd drlesek saman alevi gbi oluyo böle herkes bişey çıarıyo yetişemiyoruz

canan_23
Kapalı
09 Temmuz 2008 08:13

elimizden geleni yapalım ama ne oluyoki kim bizi duyuyor, ya da ne kadar birliğiz? geçen yıl bir çok kişi ankaraya gidelim dedi forum ayağa kalkmıştı bende varım bende varım diye ama giden sayısı çok azdı. Geçen yıl mail atmadığım bir tane köşe yazarı kalmadı sadece Bekir Coşkun bişeyler duyurmaya çalıştı ama sanırım yetmedi...

sie35
Kapalı
09 Temmuz 2008 08:20

busene atamalar olmadan bişeyler yapsak iyi olur çunkü atama zamanı geldimi millet dağılıyo aramızadan gidenler oluyo sonra şubata kadar bi umit gidiyo herkes o da fos çıkyor ...sonra yallah sınava.... zamanı şimdi aslında bişeyler yapalım derlesin biri şunları ortak metinleri aynı yerden atalım isteyen istediğine atar

tarihci79
Müsteşar
09 Temmuz 2008 16:35

slm ırmak hocam sagol hocam gece gece okdar oluyor vala yazım hatası olablir tabi siz düzelti,p kendiniz eklemeler seklinde yapın hocam .

guncel

Toplam 63 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi