Editörler : alex 10
«539540541542543544545546547548549550551

hüseyin_3232
Genel Müdür
13 Ekim 2020 17:24

İlginiz için Teşekkürler Editim.

alex 10, 4 yıl önce

Fenerbahçeli dostlar;

forumda 3-5 üyelik alıp burada ahlaksızca yazışmalar yapan şahısa müsade etmeyeceğim..

Sizden ricam rakip takım formasına sığınıp kendine yandaş bulmaya çalışan bu zihniyetin tahriklerine kapılmayın.. hakaretlere cevap vermeyin..

O seviyeye inmeyin..

Burada adam gibi yazışanların tadını hiç kimsenin kaçırmasına müsade etmeyeceğim..

+1907

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
16 Ekim 2020 15:12

İphone kullananlar yeni sürüm harika memurlar net sonunda tlf dan girenler için düzeldi

alex 10
Editor
18 Ekim 2020 21:22

Zor bir deplasmandan, zor bir takımdan 3 puan aldık..

Farklı bitecek maçı az kaldı yine veriyorduk..

Erol hoca bu sorunuda çözerse bizde bu son dakika ızdıraplarından kurtuluruz..

grave.digger1907
Aday Memur
25 Ekim 2020 19:54

leş gibi oynuyoruz sanki pikniğe gelmiş bizimkiler tsli oyuncular karşısında yunan askeri görmüş gibi saldırıyor ,dayanamadım kapattım 2. yarı değişen bişey olmaz bu ruhsuz oyunla daha çok 6 sene şampiyon olamayız biz ,ruhsuz adamlar 7 fenerlinin arasından yürüüdü attı golü gerekirse ayağını kıracaksın attırmıcaksın o golü ruhsuz başkanın ruhsuz topçuları

grave.digger1907
Aday Memur
25 Ekim 2020 20:04

sosa haini eski takımına karşı oynamıyor resmen sabote etti ilk yarı bizi ,derhal çıkartılması lazım valancia ve ozanın da yoksa bu maç dönmez

alex 10
Editor
25 Ekim 2020 22:56

Çok iyi oynamasakta yeni takımız ve kazanma isteği olumlu..

Lig daha çok uzun..

Neler olur neler..

Tebrikler Fenerbahçem..

alex 10
Editor
26 Ekim 2020 09:50

şampiyon oluruz olamayız

daha haftalar var ama birde çevreye bakınca hepimizin gördüğü koca gerçek var;

Fenerbahçe düşmanlarını korkular daha 34 hafta önceden sarmış ;))

grave.digger1907
Aday Memur
26 Ekim 2020 15:22

ben gs başkanı kadar fener düşmanı birini tanımadım adam kanser oldu hastalığını unuttu fenerle yatıp fenerle kalkıyor. 2. sırada paratoru tek geçerim. ama korkunun ecele faydası yok bu sene hepsini ağlata ağlata şampiyon olacağız.

alex 10, 3 yıl önce

şampiyon oluruz olamayız

daha haftalar var ama birde çevreye bakınca hepimizin gördüğü koca gerçek var;

Fenerbahçe düşmanlarını korkular daha 34 hafta önceden sarmış ;))

grave.digger1907
Aday Memur
26 Ekim 2020 16:12

tüm düşmanlarımıza inat ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE

alex 10
Editor
27 Ekim 2020 00:25

+1907

alex 10
Editor
28 Ekim 2020 23:09

Sportif direktörümüz Emre Belözoğlu imzayı attı..

Hayırlı olsun hem kulübe hemde kaptana..

alex 10
Editor
28 Ekim 2020 23:12

MOHİKAN

Fenerbahçe taraftarı arkadaşlar bu uygulamayı indirin mutlaka..

Dün kulüpte Ali Koç önderliğinde uygulamanın tanıtımı vardı..

İlk zamanlar olduğu için aksaklıklar olabilir ama her Fenerbahçe taraftarının telinde olması gereken uygulama..

alex 10
Editor
31 Ekim 2020 22:48

+1907

grave.digger1907
Aday Memur
01 Kasım 2020 07:55

Şampiyonluğu akdeniz takımlarına bıraktığımızı unutmayalımm ,alanya antalya hezimetleri bizi zirveden koparmıştı. Şimdi yine rakip antalya hani şu gs a güle oynaya puanları verip fenere gelince kaleye otobüs dayayan antalya. acımadan çıkıp temiz kılçıksız bir 3 puan almak şart. şampiyonluk adım adım gelecek her maçı final görürsek olur yoksa zor ,çünkü düşman çok...............

alex 10, 3 yıl önce

+1907

alex 10
Editor
02 Kasım 2020 22:15

Ceza sahasına yapılan orta bir ara 45-2 idi..

Çok farklı kazanacağımız maçı yine zar zor yeniyoruz..

Ofansta lig için fazlasıyla iyiyiz..

Ama gol yeme hastalığı yine devam ediyor..

Erol hoca riskli değişiklikler yaptı, Pelkas niye çıktı yada Ademi niye girdi anlamadım..

Ademi hakkında tam bir fikir sahibi değiliz ama Mert Hakan böyle giderse Alper Potuk'u bile aratır..

grave.digger1907
Aday Memur
02 Kasım 2020 22:16

maçın yıldızı her zamanki gibi Gustavo (şansız olmasa mükemmel bir gol de atacaktı)

diğer iyiler Ozan Caner Gökhan

maçı kurtaran adam Perotti

maçın kötüleri topu kaleye sokma becerisinden yoksun olanlar yani Valencia Samatta Pelkas..

ayrı parantez açmak istediğim kötünün de kötüsü oyuncular snan gümüş, arkadaş zaten sıradan vasat bir oyuncusun belli şansına Fenere gelmişsin hakeme o yaptığın hareket nedir bu ne sorumsuzluktur.

ve mer hakan ,ben hayatımda böyle vasat böyle güçsüz bir topçu görmedim pas atacak gücü yok ortaları geçmiyor sanki 120 dk oynamış gibi yorgun yılık geberik hareketler. Fenerin en boş transferi olabilir.

ve rakip, yine uzatma dklarında kalecileri gol aramaya çıktı çünkü tek amaçları Fener puan kaybetsin parator şampiyon olsun. tek amaçları dertleri bu ,ama hepinizi üst üste koyup öpe öpe gidiyoruz şampiyonluğa ŞAMPİYON FENERBAHÇEMMMMMMMMMMMMMMM

grave.digger1907
Aday Memur
02 Kasım 2020 22:20

admin kardeşim gol vuruşlarında hem beceriksiz hem de şansızdık (4 direk) ama bu takım böyle ofansif oynasın 3 tane yese 4 tane atar 4 tane yese 5 tane atar. ve mert konusunda %1000000 haklısın ajan mıdır nedir yakıyordu bizi ayağına bu kadar mı top yakışmaz bir adamın ne pas verebildi ne orta açabildi.

alex 10, 3 yıl önce

Erol hoca riskli değişiklikler yaptı, Pelkas niye çıktı yada Ademi niye girdi anlamadım..

Ademi hakkında tam bir fikir sahibi değiliz ama Mert Hakan böyle giderse Alper Potuk'u bile aratır..

grave.digger1907
Aday Memur
02 Kasım 2020 22:21

dediğim aynen çıkıyordu inşallah küme düşer Fener düşmanı

grave.digger1907, 3 yıl önce

Şampiyonluğu akdeniz takımlarına bıraktığımızı unutmayalımm ,alanya antalya hezimetleri bizi zirveden koparmıştı. Şimdi yine rakip antalya hani şu gs a güle oynaya puanları verip fenere gelince kaleye otobüs dayayan antalya. acımadan çıkıp temiz kılçıksız bir 3 puan almak şart. şampiyonluk adım adım gelecek her maçı final görürsek olur yoksa zor ,çünkü düşman çok...............

alex 10
Editor
02 Kasım 2020 22:24

Sinan Gümüş'ün ikinci sarıdan atıldığı pozisyonda eğer hoca kendisine omuz atıldığını düşünüyorsa ve zaten öyle düşünerek kartı çıkardı, o zaman direk kırmızı vermeliydi..

Bu adamlar kuralları bile bilmiyor..

alex 10, 3 yıl önce

grave.digger1907
Aday Memur
02 Kasım 2020 22:26

valla bilmiyorum da bizim takımı malzemecisinden, teknik heyetinden, Futbolcusundan, Başkanından, takım otobüsüne kadar komple gusül abdesti aldırmak lazım...! bu kadar şansızlık olmaz direk yarışması yaptılar resmen :D

alex 10, 3 yıl önce

Sinan Gümüş'ün ikinci sarıdan atıldığı pozisyonda eğer hoca kendisine omuz atıldığını düşünüyorsa ve zaten öyle düşünerek kartı çıkardı, o zaman direk kırmızı vermeliydi..

Bu adamlar kuralları bile bilmiyor..

Toplam 11010 mesaj
«539540541542543544545546547548549550551

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi