Editörler : oto-danisman-expert

speedaytu
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:28

E Devlet şifresine gerek yok kardeşim aldığın bir bilgiyi bizimle paylaşıyor olman güzel sonuçta formun amacı bu lakin benim ve diğer arkadaşlarında dile getirdiği gibi henüz rapor teslim sürelerinin bitmemiş olması ve paylaşmış olduğunuz resimde şu yedeğe kadar geldi ibaresi çelişki içermektedir. Hepimiz msb'nin sitesine her gün mutlaka giriyoruz. Yedeğin olabilmesi için çağrı işleminin başlamış olması lazım ama ortada belirttiğiniz gibi bir çağrı bulunmamakta bu yüzden insanları yanlış yönlendirmemi dile getirdik yoksa bizim bir art niyetimiz yok karşımızdaki insanlardan da bunu bekliyoruz. Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Sanane12, 5 yıl önce

Vallla baba bı kötülük gutmeden aranızda sadece bu iş için e devlete gidicek olan buyursun gelsin özele vereyim TC şifre

Gökbörü0
Kapalı
16 Mayıs 2019 22:28

Valla kardeşim inşallah sen haklısındır erkenden açıklansın ama sadece porsun sınıfı neden yazıyor sadec onumu seçtin diğer kuvvetler neden yazmamışlar
Sanane12, 5 yıl önce

Başlık uzun oluyor diye o yarım kaldı orda.

Onuda forumda bı asker yazdı ya Facebook'tan

Grupta herkes yalan söylemez diyor adama

Sanane12
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:42

Hepinizin söylediği doğrudur. Lakin ben bu maili ne alaka bu bilen var mı diye guruba attığında bı asker arkadaş yorum olarak yazdı. 20 Mayıs planı ilan tarihi süre uzun sürdü seçim muhabbetinin kastetti ve ilanın 20 Mayıs'ta ilan edileceğini, subaylığı da 39. Günde tamamlanip ilan edildiği yönünde yazı yazdı.Millette bu forumda aktif bir arkadaş galiba herkes te sözüne tama etti

speedaytu
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:44

inşallah dediğiniz gibi olur kardeşim.

Gökbörü0
Kapalı
16 Mayıs 2019 22:45

Kardeş iyi hoşta subaylarınki 58 gün sonra açıklandı 21 şubat son sözlü mülakatlarıydı 39 günü nasıl hesapladın
Sanane12, 5 yıl önce

Hepinizin söylediği doğrudur. Lakin ben bu maili ne alaka bu bilen var mı diye guruba attığında bı asker arkadaş yorum olarak yazdı. 20 Mayıs planı ilan tarihi süre uzun sürdü seçim muhabbetinin kastetti ve ilanın 20 Mayıs'ta ilan edileceğini, subaylığı da 39. Günde tamamlanip ilan edildiği yönünde yazı yazdı.Millette bu forumda aktif bir arkadaş galiba herkes te sözüne tama etti

fedelta55
Memur
16 Mayıs 2019 22:45

Arkadaşlar yapmayın. Henüz kaydı başlamamış bir alımın yedek sonuçları nasıl ilan edilebilir aklınız alıyomu Allah aşkına.

Gökbörü0
Kapalı
16 Mayıs 2019 22:46

Çelişen çok şey var herkesin kafası karıştı resimdede 2018 yazıyor ama bu alımda 2018
fedelta55, 5 yıl önce

Arkadaşlar yapmayın. Henüz kaydı başlamamış bir alımın yedek sonuçları nasıl ilan edilebilir aklınız alıyomu Allah aşkına.

speedaytu
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:48

Hayırlı kardeş ne diyelim zaten bekliyoruz belli olur doğru yanlış

fedelta55
Memur
16 Mayıs 2019 22:52

Kardeşim valla saçmalık ya .. Bide buna inanıyorlar. kaydı başlamamış bir alımın yedeği belli olmuş .. Vay arkadaş :D O zamn biz sonuçları vs. kaçırmışız . Sonuçlar çoktan açıklanmış, kontenjanlama yapılmış, yedek planlamaları yapılmış. Bizim dünyadan haberimiz yokmuş demekki

Gökbörü0, 5 yıl önce
Çelişen çok şey var herkesin kafası karıştı resimdede 2018 yazıyor ama bu alımda 2018

Gökbörü0
Kapalı
16 Mayıs 2019 22:53

Bakalım 20 mayısda neler olcak bir umut :D 31 mayısda razıyız bayramdan önce açıklansında yeter
fedelta55, 5 yıl önce

Kardeşim valla saçmalık ya .. Bide buna inanıyorlar. kaydı başlamamış bir alımın yedeği belli olmuş .. Vay arkadaş :D O zamn biz sonuçları vs. kaçırmışız . Sonuçlar çoktan açıklanmış, kontenjanlama yapılmış, yedek planlamaları yapılmış. Bizim dünyadan haberimiz yokmuş demekki

blc01
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:59

Baya garip bir cevap olmuş. Sıralama yapmışlar yedeğin kaçıncı sırada olduğu bile belli olmuş..İlginç...

fedelta55
Memur
16 Mayıs 2019 23:03

Artı olarak yedekleri çağırmışlar bide porsun en son 100. yedekte kalmış. :D

blc01, 5 yıl önce

Baya garip bir cevap olmuş. Sıralama yapmışlar yedeğin kaçıncı sırada olduğu bile belli olmuş..İlginç...

Sanane12
Aday Memur
16 Mayıs 2019 23:04

Bune ya.. Dostlar 39. Günü ben hesaplamadim. Yazan asker biraderimiz yazdi. Ben ilanları yorumları forumlari sizin kadar meşakkatli süredir takip etmiyorum nasıl olsa ilanı yapılmaz diye. Kim ne yazdı kim ne çizdi bilmem. Yazılan bu bilgisi bu sizlere bu saatte yazıyorum telefondan. Kaç kişi ayrı ayrı cevap atıyorum telefondan zar zor vallahi pişman oldum. Aranızdan e devlet şifremi verdiklerimde oldu bu arada onlar kendini biliyor..

Falan filan arkadaşlar bana bu mail geldi sonuçta ben bilmediğim için sordum zaten grupta adamda bunu yazdı ki tekrar tekrar yazdım bunlarıda. Bende Allah değilim gelecekten Vahi veremem, söze mutemadiyen yazılmıştır. Tek tek acikladim özeldende yazdım hepinize haydin eyvallah babuslar hakkınızda inşallah hepinizin hayırlısı olsun inşallah

emrekubasik
Aday Memur
17 Mayıs 2019 04:04

Arkadaşlar maili biraz dikkatli okuyalım arkadaş mayıs ayında başvurmuş eğer üzerinde oynanmadıysa ve benim anladığım kadarıyla her sene diyor yani her sene standart kişi alıyor ve yedekde 100 kişi alıyor sonra siz yedekte 200. Sün mevzusunu bende anlamadım ama maili dikkatli okuyun her sene böyle oluyor diyor ve maili deniz kuvvetleri paylaşmış arkadaş ne hakkında bilgi almak istediğini de paylaşsın ki açıklığa kavuşalım

ywuss
Aday Memur
21 Mayıs 2019 15:09

beyler cimer üzerinden personel temine yazdım böyle bi cevap vermıyolar çok eski bi bana verdikleri cevap saglık raporunuz elimize ulaştı personel temin üzerinden takip edin sonuçlar ordan açıklanacaktır

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi