Editörler : E.Kayı Han
22 Eylül 2022 10:29

Mahkeme kaleminde saygı

Kalemde neden saygı olmaz ki

E.Kayı Han
Editor
22 Eylül 2022 10:31

Konuyu açar mısın biraz?

şahinkartalı
Aday Memur
22 Eylül 2022 10:36

Neden sıgara içmeyenin yanında sıgara içerler lalemde

E.Kayı Han
Editor
22 Eylül 2022 10:54

Konuşun anlayış ile karşılayacaklardır. Günde 3 paket sigara içiyorum. Normalde kalemde sigara içerdik. Bir bayan arkadaş hamile kaldı. Sigara içmemiz sıkıntı olacaksa içmeyelim dedik, mümkünse iyi olur dedi. Bir daha sigara içmedik kalemde. :))

Konuşmak sorunları çözer. Konuşmayı deneyin.

payitaht26
Kapalı
22 Eylül 2022 11:43

Nee günde 3 paket sigara mı?

Allah'ım aklıma mukayyet ol : )

E.Kayı Han, 2 yıl önce

Konuşun anlayış ile karşılayacaklardır. Günde 3 paket sigara içiyorum. Normalde kalemde sigara içerdik. Bir bayan arkadaş hamile kaldı. Sigara içmemiz sıkıntı olacaksa içmeyelim dedik, mümkünse iyi olur dedi. Bir daha sigara içmedik kalemde. :))

şahinkartalı
Aday Memur
22 Eylül 2022 13:39

Benim sorguladığım yasak ve sağlığa zararlı bir şey için neden konuşayım, bunu bilmeleri gerekmiyor mu.. bunu kendilerinin düşünmesi gerekmiyor mu

01özkan01özkan01
Aday Memur
22 Eylül 2022 13:41

anlaşılan mahkeme kaleminde fazla iş yok burda bu konuları açıyon vay be

34poseidon
Memur
22 Eylül 2022 13:43

kalemde sigara içmemek için ikaza gerek mi var yahu. bu ne rezil iş.

E.Kayı Han, 2 yıl önce

şahinkartalı
Aday Memur
22 Eylül 2022 13:51

Aynen

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
22 Eylül 2022 14:36

Kimseyle tartışmayın, ilgili personel sigara içtiğinde sigara ihbar hattını arayın, geldiklerinde onlar okkalı ceza yazıyor.

Moriartyz
Aday Memur
22 Eylül 2022 17:35

Ne alaka kardesim iş var diye hak aramayacak mi? Ne boş adamsin
01özkan01özkan01, 2 yıl önce

anlaşılan mahkeme kaleminde fazla iş yok burda bu konuları açıyon vay be

elBiruni
Aday Memur
22 Eylül 2022 20:35

Kalemde sigara içilmesi çok kötü müdüre söyle

lakkidi
Şef
22 Eylül 2022 22:13

Kalemde sigara içilmez. Balkon varsa en kotu orada içersin. Böyle saçma şey mi olur.

durusmakatibi06
Kapalı
23 Eylül 2022 04:27

Kalemde sigara içiyoruz. Ama kalemde sigara içmeyen varsa veya rahatsız olan asla kalemde içilmiyor.

deep blue
Memur
25 Eylül 2022 21:12

Sigara içenlerin kahir ekseriyeti için sigara her şeyden daha öncelikli bir konudur. Buna göre sigara içmeyenlerin yanında sigara içmek saygısızlık göstergesi değildir. Rahatsız olduğunuzu bilirler, ancak yine de rahatlarından ödün vermek istemezler. Bu duruma rıza göstermediğiniz yani karşı çıktığınız takdirde sigara içmelerine engel teşkil ettiğinizden dolayı bilinçli veya bilinçsiz sizi kafaya alarak ileride farklı bir konuda kavga çıkarmaları mümkündür. Abarttığımı düşünen varsa deneyip görebilir. Bu ülkede saygı, görgü ve nezaket kuralları toplumsal kurallarla değil, kanunla, yasakla ve ceza yaptırımı ile sağlanabilir.

Adliyeci
Şef
26 Eylül 2022 16:11

sigara içilirken fotoğraflarını çekip amirlerinize bildirin, idari para cezası ödesinler, bir daha sigara içmeyenleri de zehirlemeyi bırakırlar

şahinkartalı
Aday Memur
29 Eylül 2022 18:32

Adalet dağıtan yerde kurallar çiğneniyor en çok bu üzücü

Hayriye Dumlu
Aday Memur
30 Eylül 2022 04:13

o da birşey mi! benim kalem arkadaşım ben sigara içmiyorum rahatsız oluyorum diye bunu dile getirdiğimde, senin yüzünden kimse bize gelmek istemiyor, böyle yaparsan kaleme gelen olmaz diye bana laf çakmıştı. çok saçma bir şekilde sigara içmelerini istemediğim için laf yemişliğim oldu. hatta hakimi de ikna etmiş olmalılar ki sen biz sigara içerken çıkarsın lafını bile duydu bu kulaklar

şahinkartalı
Aday Memur
30 Eylül 2022 19:31

Arsız çok olunca birden haklı oluyorlar, yapılan yanlışı toplu halde yapınca doğru gibi insanı sindiriyorlar, Allah kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi