Editörler : crops35
20 Mayıs 2019 11:32

TCDD 353 İşçi alımı mülakat sonuçları

Tcdd 353 işçi alımının mülakatları biteli 34 gün oldu ama halen neden açıklanmadı bilgisi olan varmıneden bu kadar uzun sürdü?

Mezaristan
Aday Memur
21 Mayıs 2019 03:07

Yoklama yapan kişi mülakat bitiminden sonra 1 2 hafta içinde açıklanır demişti...

Güvenlik soruşturmasından uzun sürmüş olabilir.

22 Mayıs 2019 13:50

Bize ama 1 hafta ama 1 ay sonra açıklanır demişlerdi. Tcdd'nin sitesine girip yenile demekten ciğerim soldu (:

Mezaristan, 5 yıl önce

Yoklama yapan kişi mülakat bitiminden sonra 1 2 hafta içinde açıklanır demişti...

Güvenlik soruşturmasından uzun sürmüş olabilir.

havkimey
Kapalı
22 Mayıs 2019 15:34

arkadaşlar anfide topladıklarında masadaki yetkili arkadaş 16 nisandan tüm mülakatlar bitecek güvenlik soruşturmasından dolayı o tarih itibariyle yani 16 nisandan sonra 2 hafta ile 2 ay gibi bir süreyi bulur demişti yani mayıs başı ile haziran sonu gibi, burada forumda bir arakdaş bayram sonrası açıklanacak diye yazmış.. hayırlısı günde kaç kere bende girip girip yeniliyorum... hakkımızda hayırlısı inşallah...

Osman Çelikk
Aday Memur
25 Mayıs 2019 08:14

İptal olma ihtimali varmı

yaşam-ölüm
Kapalı
01 Haziran 2019 11:41

ben mülakatlardan önce güvenlik araştırması yapıldı diye biliyorum yanlış mıyım ?

03 Haziran 2019 19:39

Mülakattan sonra güvenlik soruşturması yapıldı.

yaşam-ölüm, 5 yıl önce

ben mülakatlardan önce güvenlik araştırması yapıldı diye biliyorum yanlış mıyım ?

sinansine
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:44

arkadaşlar bayramdan sonra 10 gün içinde açıklanacak denildi ben telefon ile görüştüm.

cccparsccc
Aday Memur
18 Haziran 2019 17:16

halen açıklanmadı :( ne zaman açıklanacak acaba? her arandığında farklı günler söylüyorlar.

cccparsccc
Aday Memur
20 Haziran 2019 15:51

arkadaşlar son günlerde arayan oldu mu acaba? bugün aradım telefon hep meşguldü.

21 Haziran 2019 00:26

editörler bir el atıp haber yapsa ne güzel olur belki görüp açıklayabilirler :(

havkimey
Kapalı
21 Haziran 2019 14:34

arkadaşlar merhaba sonuçlar açıklanmış kazananlara hayırlı olsun, ben 2. sırada olmama rağmen olmadı

özdoga
Aday Memur
21 Haziran 2019 15:51

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun 3 sıra yedek olabilmisim bir daha 2 yıllık ilan acarsa t.c.d.d bir daha basvururuz.

yaşam-ölüm
Kapalı
25 Haziran 2019 11:23

arkadaşlar ben asil olarak geçiyorum evrak teslimi yapacağım ama orda psikotenkit yönergesinde ve grup belirleyiciler tarafından değerlendirileceğimiz yazıyor daha önce öyle bir durum hakkında silgi sahibi oldunuz mu acaba ? Bu işe çok ihtiyacım var bu yüzden geriliyorum beni anlayacağınızı umuyorum teşekkür ederim

cccparsccc
Aday Memur
25 Haziran 2019 21:51

s

yaşam-ölüm, 5 yıl önce

arkadaşlar ben asil olarak geçiyorum evrak teslimi yapacağım ama orda psikotenkit yönergesinde ve grup belirleyiciler tarafından değerlendirileceğimiz yazıyor daha önce öyle bir durum hakkında silgi sahibi oldunuz mu acaba ? Bu işe çok ihtiyacım var bu yüzden geriliyorum beni anlayacağınızı umuyorum teşekkür ederim

cccparsccc
Aday Memur
25 Haziran 2019 21:57

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun. Bende asil listeye girdim bugün Haydarpaşa garına gitme şansım oldu. Benim lokomotif tamirciliği olduğu için psikoteknik olmadığını söylediler. Tren teşkil işçileri için olduğunu söylediler. Psikoteknikte de raven testi diye bir test varmış, bu testi uyguladıklarını Tccd de çalışan arkadaşım söylemişti. Belirttiğiniz son maddeye ben de takılmıştım. Tccd duyurulardaki 10. maddenin devamı gibi duruyor.

cccparsccc, 5 yıl önce

s

cccparsccc
Aday Memur
25 Haziran 2019 21:59

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun. Bende asil listeye girdim bugün Haydarpaşa garına gitme şansım oldu. Benim lokomotif tamirciliği olduğu için psikoteknik olmadığını söylediler. Tren teşkil işçileri için olduğunu söylediler. Psikoteknikte de raven testi diye bir test varmış, bu testi uyguladıklarını arkadaşım söylemişti. Belirttiğiniz son maddeye ben de takılmıştım. Tccd duyurulardaki 10. maddenin devamı gibi duruyor.

yaşam-ölüm, 5 yıl önce

02 Temmuz 2019 00:06

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. Ücretlerle ilgili fikri olan var mıdır?

İbrahimt06
Aday Memur
21 Ekim 2019 15:53

Lokomotif tamircisi olarak atanan arkadaslar

Ne iş yapıyorsunuz ?

Kac saat çalışıyorsunuz ?

Maaşlar nedir ?

Ankara demiryolu fabrikasında lojman imkanı varmı ?

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi