Editörler : swat3410

umitlibekleyis
Aday Memur
27 Ocak 2023 14:43

Geçenlerde atamalr oldu evet ama benim değerlendirilecek yazıyor Ocak sonu istedim zaten

herbogolog, 1 yıl önce

Dilekçen halen mazeret döneminde değerlendirilecek mi yazıyor? Ben görüşe gitmedim eylülden beridir aynı ibare var. Seçim sonrasına mi kaldı acaba

Alp0150
Aday Memur
27 Ocak 2023 14:44

Umıtlibekleyis sizin konu neydi 13 ocakta verdim bende de ayni ibare var
27 Ocak 2023 15:37

Dün girdigimiz görüşmenin sonucu ne zaman belli olur bilen varmi

umitlibekleyis
Aday Memur
27 Ocak 2023 16:06

Tapuda kayıtlı evimin olduğu ile tayin istediö

Alp0150, 1 yıl önce
Umıtlibekleyis sizin konu neydi 13 ocakta verdim bende de ayni ibare var

Alp0150
Aday Memur
27 Ocak 2023 16:10

Hakkında hayırlısı bende sağlıktan istedim aynı konuysa danışmak istediğin şeyler vardır Allah gönlüne göre versin

umitlibekleyis
Aday Memur
27 Ocak 2023 22:26

Sağlık konusunu bilmiyorum ama yakın bir yerdeyseniz veya gitme durumunuz ,acil durumunuz varsa görüşmenizi tavsiye ederim.ben görüşme talep ettikten iki gün sonra çağrıldım güzel şekilde dinlendim.durumunuz acilse gitmeniz iyi olabilir

Alp0150, 1 yıl önce
Hakkında hayırlısı bende sağlıktan istedim aynı konuysa danışmak istediğin şeyler vardır Allah gönlüne göre versin

herbogolog
Yasaklı
28 Ocak 2023 01:03

Bu gece açıklanan oldu sonuçlanan arkadaşlara hayırlı olsun

pomem_antakya
Daire Başkanı
28 Ocak 2023 09:30

Perşembe günü görüşe gidip olumlu olup hayırlı olsun denilenler dün gece atama olmuş . Pbs ye baktınız mı kanuni yer değişmiş mi ? Herkes hakkında hayırlısı olsun inşallah

herbogolog
Yasaklı
28 Ocak 2023 10:36

Sadece olumlu olanlar mı açıklanmış, olumsuzları sona mı bekletiyorlar? bilgisi olan var mı

pomem_antakya, 1 yıl önce

Perşembe günü görüşe gidip olumlu olup hayırlı olsun denilenler dün gece atama olmuş . Pbs ye baktınız mı kanuni yer değişmiş mi ? Herkes hakkında hayırlısı olsun inşallah

Dragon3434
Aday Memur
28 Ocak 2023 10:47

dilekçe verip bekleyenlerden açıklanan var mı? Sadece görüşe gidenlerin mi açıklanmış?

umitlibekleyis
Aday Memur
28 Ocak 2023 10:52

Tamam istediğiniz ile gönderelim dedi perşembe görüşte ama sonra seçim sonrası dedi benim çıkmamıştır o zaman

pomem_antakya, 1 yıl önce

umitlibekleyis
Aday Memur
28 Ocak 2023 12:33

Kimlerin açıklanmış bilginiz var mı

herbogolog, 1 yıl önce

Bu gece açıklanan oldu sonuçlanan arkadaşlara hayırlı olsun

Akın23akin23
Aday Memur
28 Ocak 2023 12:45

Olumlu olan uğramaz buralara

Edanurr45
Kapalı
28 Ocak 2023 21:17

Devrelerim Twitterda @personel_egm sayfasinda atamalarla alakalı son paylaşımıni yoruma açmışlar oradan sesimizi duyuralım..

herbogolog
Yasaklı
28 Ocak 2023 22:24

Yanlışın var yorum yapılamıyor

Edanurr45, 1 yıl önce

Devrelerim Twitterda @personel_egm sayfasinda atamalarla alakalı son paylaşımıni yoruma açmışlar oradan sesimizi duyuralım..

Edanurr45
Kapalı
28 Ocak 2023 23:25

Yoruma kapattılar

Kaan Türk 27
Aday Memur
29 Ocak 2023 00:55

Devrem özelden yazabilir misin bana ?
umitlibekleyis, 1 yıl önce

Tapuda kayıtlı evimin olduğu ile tayin istediö

newmoon55
Aday Memur
29 Ocak 2023 00:55

Arkadaşlar herkesin hakkında hayırlı sonuçlar gelir inşeallah.. Anne ,Baba kardeş sağlık durumları ile ilgili dilekçe veren veya sonucu olumlu olumsuz gelen var mı?

Dilekçe sonucu olumsuz gelir ise görüşme talebi safhasına geçmeyi düşünüyorum bu konu bilgi ve deneyimi ve/veya olumlu sonuc alıp bu satırları okuyan arkadaşımız var ise bilgilendirirseler sevinirim. Teşekkürler

herbogolog
Yasaklı
29 Ocak 2023 01:04

Aileden birinin sağlık durumu mazeretiyle Eylül'de dilekçe verdim halen aynı ibare var mazeret döneminde değerlendirilecek. Olumsuz gelecek biliyorum ama halen umudum da var zor bı ikilem

newmoon55, 1 yıl önce

Arkadaşlar herkesin hakkında hayırlı sonuçlar gelir inşeallah.. Anne ,Baba kardeş sağlık durumları ile ilgili dilekçe veren veya sonucu olumlu olumsuz gelen var mı?

Dilekçe sonucu olumsuz gelir ise görüşme talebi safhasına geçmeyi düşünüyorum bu konu bilgi ve deneyimi ve/veya olumlu sonuc alıp bu satırları okuyan arkadaşımız var ise bilgilendirirseler sevinirim. Teşekkürler

partal84
Şef
29 Ocak 2023 12:55

Bana da seçim sonu dedi devrem
umitlibekleyis, 1 yıl önce

Tamam istediğiniz ile gönderelim dedi perşembe görüşte ama sonra seçim sonrası dedi benim çıkmamıştır o zaman

Toplam 197 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi