Editörler : ayşegül bgm

Prm.1.1.2
Memur
14 Şubat 2019 07:18

Aras kim bilmiyorum da asagida emish arkadaslar yuz 10 luk kisimdan bahetmis benim bildigim hukumetse bu yuzde 10 luk kismi kullanir.Sayilar belli olduktan sonra cok detayali bir sekilde olmasada yine diyorum ustun koru bir sekilde sayilari dagitarak alim olur.peki bu Aras amca neden kapiyi az olsa acik birakiyor.2017 de oldugu ellerinde onceden bir hazirlanmis bir veri vardir
Lisanshemsiresinan, 5 yıl önce

Kardeşim Aras diye biri var biliyorsun. Yüzde 90 seçim öncesi olmayacak atama dedi canlı yayında. Yani herkesin moralinj bozuldu. Bakan yardımcısı da öyle demiş galiba. Kafalar karışık

Prm.1.1.2
Memur
14 Şubat 2019 07:23

40 gunden fazla var secime aciklasalar hemen genel sayiyi yine diyorum yetisir.40 gunde bakanlik yeniden kurulur bee
Lisanshemsiresinan, 5 yıl önce

Kardeşim Aras diye biri var biliyorsun. Yüzde 90 seçim öncesi olmayacak atama dedi canlı yayında. Yani herkesin moralinj bozuldu. Bakan yardımcısı da öyle demiş galiba. Kafalar karışık

Xloscient7
Aday Memur
14 Şubat 2019 11:15

30000 alım onaylansında tarihi benim için önemli değil

Hmşzkms3535
Aday Memur
14 Şubat 2019 12:45

Arladaşalar aras bey seçimden önceye yetişmez mi dedi ? Gerçekten öyle bi gerçek varsa çok üzülürüm. Bi umut martta alım olacak diye bekliyorduk. Alım olacak tercihler güvenlik soruşturması flan yine bi en az 4 ay bekleriz

Emish
Daire Başkanı
14 Şubat 2019 18:27

Evet öyle dedi dün gece canlı yayında. "Seçim öncesi %90 atama yetişmez, %10 gibi küçük ihtimalle yetişir, o ihtimal de nedir? Yukarıdan direkt talimat gelir atama olabilir ama küçük bir ihtimal" şeklinde konuştu ne yazık ki. Umarım küçük ihtimal gerçekleşir, yarın sayılar açıklansa bir şekilde hallolur gerisi, dağılım bir haftada açıklansa, Mart sonuna kadar bir aydan çok vakit var. Dua edelim de olsun
Hmşzkms3535, 5 yıl önce

Arladaşalar aras bey seçimden önceye yetişmez mi dedi ? Gerçekten öyle bi gerçek varsa çok üzülürüm. Bi umut martta alım olacak diye bekliyorduk. Alım olacak tercihler güvenlik soruşturması flan yine bi en az 4 ay bekleriz

Emir4747
Memur
14 Şubat 2019 18:35

bence seçimden önce atama bitmiş olur
Emish, 5 yıl önce
Evet öyle dedi dün gece canlı yayında. "Seçim öncesi %90 atama yetişmez, %10 gibi küçük ihtimalle yetişir, o ihtimal de nedir? Yukarıdan direkt talimat gelir atama olabilir ama küçük bir ihtimal" şeklinde konuştu ne yazık ki. Umarım küçük ihtimal gerçekleşir, yarın sayılar açıklansa bir şekilde hallolur gerisi, dağılım bir haftada açıklansa, Mart sonuna kadar bir aydan çok vakit var. Dua edelim de olsun

Prm.1.1.2
Memur
14 Şubat 2019 20:32

oyle olacal zaten.Biramazlar ellerinde guzel koz var dedigininz 30 bin dogruysa secimden once 20 bin guzel kozz
Emir4747, 5 yıl önce
bence seçimden önce atama bitmiş olur

merttrex
Memur
14 Şubat 2019 20:43

Atamalar kırpıldı.Ülke ekonomisi gg easy bitti beyler hala ne ataması

Prm.1.1.2, 5 yıl önce
oyle olacal zaten.Biramazlar ellerinde guzel koz var dedigininz 30 bin dogruysa secimden once 20 bin guzel kozz

hemşirizbiz
Aday Memur
14 Şubat 2019 23:19

şaka bi yana yemeden içmeden kesildim son iki haftadır. 91 puanım var ortaöğretim hemşireyim.

bi yandan da üniversiteye hazırlanıyorum tekrar. çakılı kadro diye üni. alımlarına da başvurmadım.

çevremdeki herkes atamaları soruyor bi cevap veremiyorum.

Prm.1.1.2
Memur
15 Şubat 2019 00:50

rahatina bak atandigin zamanda tatil tatil diye aglayacksin :) rahat ol
hemşirizbiz, 5 yıl önce

şaka bi yana yemeden içmeden kesildim son iki haftadır. 91 puanım var ortaöğretim hemşireyim.

bi yandan da üniversiteye hazırlanıyorum tekrar. çakılı kadro diye üni. alımlarına da başvurmadım.

çevremdeki herkes atamaları soruyor bi cevap veremiyorum.

Zamankısa
Aday Memur
21 Şubat 2019 13:40

yetişmedi

Prm.1.1.2
Memur
21 Şubat 2019 16:18

ben subatta ortalarinda aciklanirsa yetsir dedim.Ki halen daha aciklansa yetsir yine diyorum.ogretemene bir 20 bin daha veren sagliga da verir.Dua edin sayi 27 binden fazla olsun onemli olan bence
Zamankısa, 5 yıl önce

yetişmedi

kitlendik
Şef
21 Şubat 2019 17:46

Aras ali bey canlı yayında hazırlıklar takep toplanması osymye gönderilmesi derken 45 günlük süreci kapsar diye anlattı. Ama kasım aralık aylarındaki bi canlı yayınında da evet çalışan bir çok kişidenteyit ettirdik hastanelerden talep toplanıyormuş da dedi ama atama olmadı o talepten sonra. Bence isteseler 2 hafta içinde alıp bitirmiş olurlar. 2 enn fazla 2.5 hafta içinde birşey açıklanmazsa zaten üniversite hastanesini (şehrimdeki) beklemeye başlayacağım onun da alım yapması yakındır. El mahkum varımı yoğumu sattım geçici iş bulamadım 80 puanla 8 aydır işsizim. Yazık düştüğümüz durumlara.

Hmşzkms3535
Aday Memur
21 Şubat 2019 19:43

Arkadaşlar Twitter da bu akşam etkinlik var katılım ne kadar fazla olursa o kadar iyi. Yayalım bunu. Tüm branşlardan bütün sağlıkçılar sesimizi dıyurmaya çalışalım lütfen

21 Şubat 2019 22:57

Atama yetişmez

atthüso
Aday Memur
22 Şubat 2019 07:46

Yav arkadaşlar geçen sene atama Nisan ayımda oldu şimdi sayılar konusunda sizle hemfikir değilim ama mutlaka en geç Mart sonu nisan başı olur ben de geçen sene Haziran?la nisan arası bekledim soruşturmam bitmesi derken Ağustos?ta iş başı yaptım yanş Haziran?dan itibaren 14 ay bekledimm anlıyorum zor bir durum ama başka çare yok el mahkum

Toplam 76 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi