Editörler : crops35

Guler1212
Aday Memur
30 Mart 2023 13:00

Gihten th ye gecemem mi hocam ?
crops35, 1 yıl önce

Sözleşmeliden sözleşmeliye farklı hizmet sınıflarından geçiş var. Th den Gih'e geçiş olabiliyor. Burada handikap Bilgisayar programcılığından iki unvana geçiş olması.Normal şartlarda olması lazım ama kurum kabul eder mi onu öğrenmek lazım.

Guler1212
Aday Memur
30 Mart 2023 13:02

Hocam ben simdi gih büro personeliyim. Kars üniveristesi teknikerlik acti başvurdum diyelim bu durumda giderim deil mi ?
crops35, 1 yıl önce

Sözleşmeliden sözleşmeliye farklı hizmet sınıflarından geçiş var. Th den Gih'e geçiş olabiliyor. Burada handikap Bilgisayar programcılığından iki unvana geçiş olması.Normal şartlarda olması lazım ama kurum kabul eder mi onu öğrenmek lazım.

crops35
Editor
30 Mart 2023 13:45

Gih ten Th ye ya da Th den Gih e geçiş olur.

Guler1212, 1 yıl önce
Hocam ben simdi gih büro personeliyim. Kars üniveristesi teknikerlik acti başvurdum diyelim bu durumda giderim deil mi ?

Guler1212
Aday Memur
30 Mart 2023 13:45

Teşekkür ederim guzel insan
crops35, 1 yıl önce

Gih ten Th ye ya da Th den Gih e geçiş olur.

30 Mart 2023 17:09

Merhabalar aynı durumu bende yaşadım gih den th sınıfına geçişte herhangi bir engel yok.

Guler1212
Aday Memur
30 Mart 2023 17:11

Teşekkür ederim. Allah razı olsun
ilker75, 1 yıl önce

Merhabalar aynı durumu bende yaşadım gih den th sınıfına geçişte herhangi bir engel yok.

Amiralinofkesi
Aday Memur
30 Mart 2023 17:33

Hocam siz kadrolu muydunuz? Yani kadroludan sözleşmeye mi geçtiniz

ilker75, 1 yıl önce

20 Nisan 2023 05:49

Gih den ths na direkt geçiliyor peki. Ama yhs olarak çalışırken gih de bir memurluk kazanırsak direkt geçiş yapabiliyor muyuz acaba? Lütfen çok önemli bilgilendirirseniz sevinirim

Memuryusyu
Aday Memur
04 Ocak 2024 23:17

Sözleşmeli hizmetli Ortaöğretim yhs sinifi gih sınıfı sözleşmeli Ortaöğretim d sinifi ehliyeti zorunlu belge olarak isteyen farklı kuruma aynı kpss puanı ile atanabilirmi

By Necdet
Aday Memur
05 Ocak 2024 09:50

Aynı durum kadrodan kadroya veya kadrodan sözleşmeliye geçerken nasıl oluyor geçiş yapılıyor sanırım?

h12312, 1 yıl önce

Benim bir arkadaşım da aynısını denedi önceki yıllarda sözleşmeli büroyu kazandı sonra teknikerliği asil olarak kazandı ataması evrak tesliminden sonra direk iptal oldu iş yerinde de sorun çıkmış neredeyse mevcut işinden de oluyormuş dediğiniz olay atandıktan sonra başka bölümden mezun olup hak kazanırsanız oluyor hali hazırdaki unvanınızla olmuyor

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi