Editörler : Lanet

kamelya3506
Kapalı
29 Temmuz 2020 20:59

Kurumu aradınız mı son durunu öğrenmek için

Aras ömer, 4 yıl önce
Hayırlı olsun Sizin adınıza sevindim Bana cevap bile verme gereği duymadılar

Aras ömer
Aday Memur
30 Temmuz 2020 00:11

En son bir ay önce aramıştım Gelişme yok demiştiler Bir daha aramadım
kamelya3506, 4 yıl önce

Kurumu aradınız mı son durunu öğrenmek için

kamelya3506
Kapalı
30 Temmuz 2020 20:27

Atama onayı gelmeden ben de kesin gözüyle bakamıyorum

Aras ömer, 4 yıl önce
En son bir ay önce aramıştım Gelişme yok demiştiler Bir daha aramadım

Aras ömer
Aday Memur
31 Temmuz 2020 01:21

Yakında tamamına erer inşallah
Aras ömer, 4 yıl önce
Hayırlı olsun Sizin adınıza sevindim Bana cevap bile verme gereği duymadılar

kamelya3506
Kapalı
31 Temmuz 2020 09:57

Teşekkür ederim herkes için hayırlısı olsun

Aras ömer, 4 yıl önce
Yakında tamamına erer inşallah

Çekocan4893
Aday Memur
31 Temmuz 2020 19:15

Sözleşmeli personel nakil talebinde bulunamıyor mu
kamelya3506, 4 yıl önce

Ben de bu bakanlığa başvurdum muafakatım istendi

kamelya3506
Kapalı
31 Temmuz 2020 19:51

Bulunamıyor sanırım dilekçe vermeden önce atama müdürü sordu kadrolu musun diye emin değilim ama

Çekocan4893, 4 yıl önce
Sözleşmeli personel nakil talebinde bulunamıyor mu

ARC-ER
Aday Memur
31 Temmuz 2020 23:02

Muavafakat ı ne zaman istediler.hangi kadro ve ünvanda.birde ne zaman dilekçe vermiştiniz? Bu arada hayırlı olsun.(Bakanlık personel atamadan mı öğrendiniz)

kamelya3506, 4 yıl önce

Ben de bu bakanlığa başvurdum muafakatım istendi

kamelya3506
Kapalı
01 Ağustos 2020 13:32

Dilekçeyi 3temmuzda vermiştim 21temmuzda tekrar gittim durumu öğrenmek için 24 temmuzda muafakat için yazı gönderildi memur kadrosu için.. Personel genel md atama bölümünden

ARC-ER, 4 yıl önce

Muavafakat ı ne zaman istediler.hangi kadro ve ünvanda.birde ne zaman dilekçe vermiştiniz? Bu arada hayırlı olsun.(Bakanlık personel atamadan mı öğrendiniz)

ARC-ER
Aday Memur
01 Ağustos 2020 17:04

Teşekkürler.inşallah hakkınızda hayırlısı olur.

kamelya3506, 4 yıl önce

Dilekçeyi 3temmuzda vermiştim 21temmuzda tekrar gittim durumu öğrenmek için 24 temmuzda muafakat için yazı gönderildi memur kadrosu için.. Personel genel md atama bölümünden

kamelya3506
Kapalı
04 Ağustos 2020 11:06

az önce kurumla görüştüm atamam olacakmış :)

kamelyaa3506
Kapalı
06 Ağustos 2020 11:06

teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı

ARC-ER, 4 yıl önce

Teşekkürler.inşallah hakkınızda hayırlısı olur.

yenidonem
Aday Memur
06 Ağustos 2020 14:30

kamelya 3506 nickin sabihiyim eğer geçiş sürecim tamamlanırsa bu işin referanssız da olabileceğini göstermiş olcam :)

harita1500
Aday Memur
06 Ağustos 2020 16:07

Mrb. Ben yanlış anlamdım ise; siz kültür ve turizm bakanlığına bağlı bir kuruluştan, aynı bakanlığın il müdürlüğüne gecis yapacaksınız.

2020 yılı kadro dağılımı yazısında; bakanlık, kendi içerisinde genel müdürlükler, ilgili kuruluş, bağlı kuruluşlar arasındaki nakillerde, kadro sayısı sınırlaması yok.

Bir bakanlıktan, başka bir bakanlığa veya üniversiteye geçiste kadro sayısi çok az olduğu için bu nakiller çok zordur.

Sizin aynı bakanlığa bağlı bir kurumdan bir kuruma geçiş olduğu için, sizin geçisinizin, genel de referans bulmaya gerek yok nd

yenidonem, 4 yıl önce

kamelya 3506 nickin sabihiyim eğer geçiş sürecim tamamlanırsa bu işin referanssız da olabileceğini göstermiş olcam :)

yenidonem
Aday Memur
06 Ağustos 2020 16:53

teşekkür ederim açıklama için o yüzden kolay oldu demek ki o zaman benim ki nakilden çok tayin oluyor değil mi?

harita1500, 4 yıl önce

Mrb. Ben yanlış anlamdım ise; siz kültür ve turizm bakanlığına bağlı bir kuruluştan, aynı bakanlığın il müdürlüğüne gecis yapacaksınız.

2020 yılı kadro dağılımı yazısında; bakanlık, kendi içerisinde genel müdürlükler, ilgili kuruluş, bağlı kuruluşlar arasındaki nakillerde, kadro sayısı sınırlaması yok.

Bir bakanlıktan, başka bir bakanlığa veya üniversiteye geçiste kadro sayısi çok az olduğu için bu nakiller çok zordur.

Sizin aynı bakanlığa bağlı bir kurumdan bir kuruma geçiş olduğu için, sizin geçisinizin, genel de referans bulmaya gerek yok nd

yenidonem
Aday Memur
06 Ağustos 2020 16:59

benim mufakatım verildi bakanlık atama kadro bi sıkıntı çıkmaz dedi o zaman bakan imzalar değil mi ? daha önce muafakat alındıktan sonra ataması yapılmayanları okumuştum öyle değil o zaman benim farklı

harita1500, 4 yıl önce

yenidonem
Aday Memur
06 Ağustos 2020 17:05

harita1500, 4 yıl önce

yenidonem
Aday Memur
07 Ağustos 2020 10:59

1 ay içinde sonuçlanır dendi

Torekul1944
Aday Memur
08 Ağustos 2020 19:41

Kültür ve turizm bakanlığına özellikle içişleri bakanlığından atanan var mı?

yenidonem
Aday Memur
14 Ağustos 2020 12:56

Atandım

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi