Editörler : Pangaea

kmlcsbf
Aday Memur
07 Aralık 2022 14:13

Hocam peki normal memur maaşı ne kadar ? Miktar konusunda bir bilginiz var mı?
Adım Abdullah, 1 yıl önce

Düz memurla aynı maaş bir fark yok tek farkı çakılı kadro olması.

07 Aralık 2022 14:15

Forumda. Maaş hesaplama robotuna bakın isterseniz
kmlcsbf, 1 yıl önce
Hocam peki normal memur maaşı ne kadar ? Miktar konusunda bir bilginiz var mı?

sedaabc
Memur
07 Aralık 2022 14:23

Şimdi buradan tercih yapmak mı merkezi ilanı beklemek mi nasıl karar vereceğim

sonbirşansssss
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 15:10

Sen 1-2 hafta önce kadro yakılmalı diyerek kendini yırtıyordun. Bu ne biçim 180 derecedir?

TheEndustri, 1 yıl önce

Yapabiliyorsan tercih yapacaksın yani? Ayıptır günahtır biraz benim gibi olun bak ben tercih yapmıyorum milletin ekmeğine engel olmamak için.

07 Aralık 2022 15:18

Hocam 2022/2 merkezi atamada toplam kac kişi alınacak . Bilgin var mı?

sadecemimar, 1 yıl önce

Şimdi asıl soru geriye kalan kontenjanlar kime ayrılacak?

500 tane de güvenlikçi alırlarsa zaten konu tamamen kapanacak

07 Aralık 2022 15:20

Abi gerçekleri gördüm döndüm .d

sonbirşansssss, 1 yıl önce

Sen 1-2 hafta önce kadro yakılmalı diyerek kendini yırtıyordun. Bu ne biçim 180 derecedir?

sonbirşansssss
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 15:42

TROLLLLL...

TheEndustri, 1 yıl önce

Abi gerçekleri gördüm döndüm .d

Sylnmdhc
Memur
07 Aralık 2022 15:45

2 tane makine mühendisi alıyorlar yanlış görmediysem :d. Neyse kadrolar boşa gitmesin bari. İlgilenmek isteyen arkadaşlara duyurulur.

sonbirşansssss
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 15:47

Bu TheEndustri yi ciddiye almayın. Her yerde farklı konuşuyor. Güvenilmez biri.

Sıkışınca da gerçekleri gördüm falan deyip konuyu geçiştirmeye çalışıyor.

07 Aralık 2022 15:52

Benim branştan 1 kontenjan ayrılmış ona baktım gerisine de göz gezdirdim hepsinde bölüm şartı var anladığım kadarıyla 4001 yok. Kendi alanından atanamazsan tekrar tercih verebilirsin bunu gerizekalı da biliyor sormanın manası yok kendi bölümünden atanırsan da neden tekrar tercih yapıyorsun ben ona kızıyorum 4001 olsa bende tercih yapar fırsat bulursamda aynı puanla mühendisliğe geçerim ona bir şey demiyorum ben. Yani sağlık bakanlığına tercih yaptım sıralamam gereği kesin atanıyorum tekrar buradaki bir kontenjana başvurup bir tanesini yakmanın anlamı yok, başvurmayacağım da zaten anladın mı? Ama dediğim gibi 4001 göremedim ben o yüzden laf ediyorum varsa üste kendi alanını alta 4001 sıralasın. 4001'den sonra kendi alanına geçebilirse geçsin.

TROLLLLL...

07 Aralık 2022 15:54

Bana hangi salak neden güvensin ki zaten onu anlamadım, anne olma ihtimalim yok kimsenin de babası değilim.

Bu TheEndustri yi ciddiye almayın. Her yerde farklı konuşuyor. Güvenilmez biri.

Sıkışınca da gerçekleri gördüm falan deyip konuyu geçiştirmeye çalışıyor.

gozdeiyibak
Aday Memur
07 Aralık 2022 15:59

Arkadaşlar merhaba diyelim ki sözleşmeli olarak atandık çevre bakanlığı alımına

3+1 yıl sonra kadroluya geçebiliyor muyuz yoksa hali hazırda sözleşmeliler için mi geçerli bu düzenleme ?

sonbirşansssss
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 16:30

Açıklama gelmişti. Bundan sonra tüm sözleşmeleri tek tip yapacaklar. O da 4b olacak.

Bundan sonraki 4b liler ise 3+1 yıl sonra asaletini almış memur olacaklar. Yani 3 yıl sözleşmeli. Sonra 1 yıl da aday memur. Sonra asaletli kadrolu memur. Yani herkes her türlü aday memur olacağı için sonuç şu oluyor. 3 yıl sözleşme sonra 4a kadro. Tabi tüm bu açıklamaların sonunda "öngörülmektedir" denilmekteydi. Ama kanunun bu şekilde olacağı yüzde 99 dur artık. Çünkü cumhurbaşkanının ağzından net bi şekilde çıktı artık. Yani son nokta konulmuş bu işe.

Halihazırdaki 4 b liler ise süre gözetilmeksizin kadroya geçecekler.

gozdeiyibak, 1 yıl önce

Arkadaşlar merhaba diyelim ki sözleşmeli olarak atandık çevre bakanlığı alımına

3+1 yıl sonra kadroluya geçebiliyor muyuz yoksa hali hazırda sözleşmeliler için mi geçerli bu düzenleme ?

sonbirşansssss
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 16:31

NE kadar sığsın. Güven kelimesi deyince aklına sadece evlilik mi geliyor?

TheEndustri, 1 yıl önce

Bana hangi salak neden güvensin ki zaten onu anlamadım, anne olma ihtimalim yok kimsenin de babası değilim.

07 Aralık 2022 16:41

Hayır o gelmiyor sığ arkadaşım. Kimsenin anası babası değilim tanımadığınız elin adamıyım dedim şimdi anlayabildin mi?

NE kadar sığsın. Güven kelimesi deyince aklına sadece evlilik mi geliyor?

sonbirşansssss
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 16:45

Yaw trollük yapıyorsun işte.

Gerisi gevezelik.

TheEndustri, 1 yıl önce

Hayır o gelmiyor sığ arkadaşım. Kimsenin anası babası değilim tanımadığınız elin adamıyım dedim şimdi anlayabildin mi?

sonbirşansssss
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 16:46

Şener şen aklıma geldi.

Hele bi sor niye....

:)

TheEndustri, 1 yıl önce

Benim branştan 1 kontenjan ayrılmış ona baktım gerisine de göz gezdirdim hepsinde bölüm şartı var anladığım kadarıyla 4001 yok. Kendi alanından atanamazsan tekrar tercih verebilirsin bunu gerizekalı da biliyor sormanın manası yok kendi bölümünden atanırsan da neden tekrar tercih yapıyorsun ben ona kızıyorum 4001 olsa bende tercih yapar fırsat bulursamda aynı puanla mühendisliğe geçerim ona bir şey demiyorum ben. Yani sağlık bakanlığına tercih yaptım sıralamam gereği kesin atanıyorum tekrar buradaki bir kontenjana başvurup bir tanesini yakmanın anlamı yok, başvurmayacağım da zaten anladın mı? Ama dediğim gibi 4001 göremedim ben o yüzden laf ediyorum varsa üste kendi alanını alta 4001 sıralasın. 4001'den sonra kendi alanına geçebilirse geçsin.

07 Aralık 2022 16:48

Niye?

Şener şen aklıma geldi.

Hele bi sor niye....

:)

quwenn
Aday Memur
07 Aralık 2022 16:53

saygıyla önünde eğiliyoruz vallahi çevrecilerle ilgili de bişe duydun mu diye sormadan edemiycem

sadecemimar, 1 yıl önce

Nerdesin

atanamayanlarclubu
Aday Memur
07 Aralık 2022 16:55

Hahahahahahhahazaaaaaaa
inşaatmühen, 1 yıl önce

Bu büro personeli de mühendislerden, mimarlardan alınmalıydı. Bu ne ya? Arkadaşlar etkinlik yapalım iptal için. Gerekirse evet Ankara'da bakanımızı ziyaret edelim. İİBF'nin kesinlikle hakkı değil.

Toplam 178 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi