Editörler : swat3410E.Kayı Han

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 21:35

Farkındasın demi hala bana karşı attığın iftirayı ispatlayamadın senden de bu beklenirdi zaten. Söylediğin yazdığın hiçbir şeyin bir temeli yok ne yazıkki.

Eğer bana attığın iftirayı ispatlamazsan adam değilsin hadi bakalım o kadar biliyorsan ispatla sana yüz kere sorup alamadığım sorunun cevabını.

arkeomania, 7 yıl önce

Sürekli aynı şeyleri yazman senin ne kadar sorunlu bir insan olduğunu gösteriyor. Herkese açık forumda yazdıklarına cevap gelince sana giren çıkan ne diye cevap verirsen insanlar da sana girip çıkan ne bu foruma yazıyorsun der. Senin polis olamamanın sorumlusu başka insanlar değil. Kendinsin. Böyle devam edersen hayat sana çok zor.

eerhan01
Memur
26 Ağustos 2017 21:36

Lütfen şu atışmaları bırakırmısınız artık yada kimse kimseye cewap vermesin, önlisans dayanışma sonucu olumlu oldu sonunda hak verildi artık akılda ki sorulara alım şekillerine daha iyi olma süreçlerini konuşalım soru cevaba geçelim , ne geçiyor bu kadar atışma hepiniz insansınız kimse kimseye yedirmez kendini konuşma uzar gider saygı gösterin birbirinize farkınızı koyun ortaya , soru cevap faslına geçelim mi ?

eerhan01
Memur
26 Ağustos 2017 21:38

.

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 21:38

Sen toplum için son derece zararlı bir kişisin. Adamlık da görmek istiyorsan özelden adres vereyim. Gel gör.

ayşe sanem, 7 yıl önce

Farkındasın demi hala bana karşı attığın iftirayı ispatlayamadın senden de bu beklenirdi zaten. Söylediğin yazdığın hiçbir şeyin bir temeli yok ne yazıkki.

Eğer bana attığın iftirayı ispatlamazsan adam değilsin hadi bakalım o kadar biliyorsan ispatla sana yüz kere sorup alamadığım sorunun cevabını.

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 21:44

Benim yazdığım ilk yorum konu ile ilgili herhangi biri ile ilgili değil. O kişinin yazdıkları benle ilgili bir tanesi bile konu ile ilgili değil. Arasında ki fark bu.

PlayChess, 7 yıl önce

ilk onlar bana hakaret ediyor diyorsun ee sen yazmışsın bak 3.yorumdan itibaren deyince sanane istediğimi yazarım diyorsun e bacım o zaman sana laf gelincede zoruna gitmesin kendine diceksinki ben kaşınıyorum kaşıyorlar

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 21:47

Bu mu senin adamlığın bir insana sen insanlara hakaret ettin diye ifrira atıyorsun ama ispatla diyorum kaç yorumdur ispatla diyorum yok fıs. Nerde hani bir şey söylüyorsan ispatlayacaksın. Ben burada konuya senin gibi çoluk çocuk gelsin ispatı olmayan iftiralar atsın diye yazmadım. İnsan gibi fikrimi söyledim şöyle olabilir diye. Yazdıklarım ortada benim. Ben söyleyeceğimiz söyledim bir iddia ortaya atıyorsan adam gibi ispatlarsın ispatlayamazsanda artık o senin kişisel sıkıntındır beni alakadar etmez.

arkeomania, 7 yıl önce

Sen toplum için son derece zararlı bir kişisin. Adamlık da görmek istiyorsan özelden adres vereyim. Gel gör.

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 21:50

Emin olun bu başlığa yorum yaparken en son istediğim böyle bir insanla tartışmaktı. Başlık konu dışı olan ama ne hikmetse bir kişinin benle ilgili kişisel problemi sonucu meşgul olduğu İçin özür dilerim emin olun benim istediğim şeyde bu değil.

eerhan01, 7 yıl önce

Lütfen şu atışmaları bırakırmısınız artık yada kimse kimseye cewap vermesin, önlisans dayanışma sonucu olumlu oldu sonunda hak verildi artık akılda ki sorulara alım şekillerine daha iyi olma süreçlerini konuşalım soru cevaba geçelim , ne geçiyor bu kadar atışma hepiniz insansınız kimse kimseye yedirmez kendini konuşma uzar gider saygı gösterin birbirinize farkınızı koyun ortaya , soru cevap faslına geçelim mi ?

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 23:14

Sen benim adamlığımı kategorize edebilecek çapta ve konumda değilsin. Yaptığın hakaretleri paylaşacağım telefondan giriyorum. Bilgisayardan girince ekran görüntüsü alıp paylaşacağım burada. Kendindeki eksikliği başka insanlarda arama. Önce kendine bak sonra başkasına

ayşe sanem, 7 yıl önce

Bu mu senin adamlığın bir insana sen insanlara hakaret ettin diye ifrira atıyorsun ama ispatla diyorum kaç yorumdur ispatla diyorum yok fıs. Nerde hani bir şey söylüyorsan ispatlayacaksın. Ben burada konuya senin gibi çoluk çocuk gelsin ispatı olmayan iftiralar atsın diye yazmadım. İnsan gibi fikrimi söyledim şöyle olabilir diye. Yazdıklarım ortada benim. Ben söyleyeceğimiz söyledim bir iddia ortaya atıyorsan adam gibi ispatlarsın ispatlayamazsanda artık o senin kişisel sıkıntındır beni alakadar etmez.

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 23:32

ayşe sanem Buyur başka bir başlıkta birine ettiğin küfür ve hakaretler burada niteliğin ve çapın belli oluyor. Artık nasıl bir ortamda yetiştiysen sıkıntı büyük.

https://i.hizliresim.com/WQMGo4.jpg

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 23:38

Bak ben sana her yazdığım cevapta aynı şeyi söyledim yine söylüyorum ben bu başlık altında senin dışında kimseye kötü bir şey yazmadım ve durduk yere senin yaptığın gibi kimseyede yazmam zaten. Buyur ispat etmek senin elinde.

Ben bu saatten itibaren ne yazarsan yaz sana cevap vermem. Bana bir iftira attın ben ispatlamanı söyledim ama sen ispatlayamadın. İstediğini yaz benim hakkımda artık umrumda değil. Senin seviyene yeteri kadar düştüm zaten. Abuk sabuk kendini tatmin etme çaban yüzünden başlık meşgul oluyor eminim ki bundan rahatsız olan bir sürü insan vardır.

Bundan sonra ne yazarsan yaz umrumda değil ki zaten umrumda değildi sırf iftira attığın İçin açıklama yaptım ama anlamıyorsun. Kendimi daha fazla yoramam.

arkeomania, 7 yıl önce

Sen benim adamlığımı kategorize edebilecek çapta ve konumda değilsin. Yaptığın hakaretleri paylaşacağım telefondan giriyorum. Bilgisayardan girince ekran görüntüsü alıp paylaşacağım burada. Kendindeki eksikliği başka insanlarda arama. Önce kendine bak sonra başkasına

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 23:39

Geri zekalı paylaştım ettiğin hakaret ve küfürleri gör.

ayşe sanem, 7 yıl önce

Bak ben sana her yazdığım cevapta aynı şeyi söyledim yine söylüyorum ben bu başlık altında senin dışında kimseye kötü bir şey yazmadım ve durduk yere senin yaptığın gibi kimseyede yazmam zaten. Buyur ispat etmek senin elinde.

Ben bu saatten itibaren ne yazarsan yaz sana cevap vermem. Bana bir iftira attın ben ispatlamanı söyledim ama sen ispatlayamadın. İstediğini yaz benim hakkımda artık umrumda değil. Senin seviyene yeteri kadar düştüm zaten. Abuk sabuk kendini tatmin etme çaban yüzünden başlık meşgul oluyor eminim ki bundan rahatsız olan bir sürü insan vardır.

Bundan sonra ne yazarsan yaz umrumda değil ki zaten umrumda değildi sırf iftira attığın İçin açıklama yaptım ama anlamıyorsun. Kendimi daha fazla yoramam.

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 23:41

Al başka bir başlıkta yine önlisansla ilgili ettiğin küfür ve hakaretler. ispatlı delilli

ayşe sanem, 7 yıl önce

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 23:42

Gerçekten çok komiksin neden o kişinin bana daha önceden yazdığı yorumu atmıyorsun? AA pardon şikayetten silinmiş olmalı. Okuman varsa anlarsın o adam bana o küfürü yazdı bende senin gibi bende böyle mi diyeyim dedim. Kaldı ki o kişi bana yakın zamanda yazdıkları yüzünden şikayet dilekçemi verdim. Yani o kişi ile olan konuşmaların hepsi elimde sen içini rahat tut onun söyledikleri bini aştı.

Tekrar ediyorum. Ben bu başlık altında kimseye sen dışında girdi çıktı küfür yazmadım. Gidip kurcala kendini tatmin et bu bana söylediğin şeyin ispatı değin. Bu başlık altında yazdığım hakaret ispatını görelim.

Yine yazıyorum bundan sonra sana cevap verilmeyecek.

arkeomania, 7 yıl önce

ayşe sanem Buyur başka bir başlıkta birine ettiğin küfür ve hakaretler burada niteliğin ve çapın belli oluyor. Artık nasıl bir ortamda yetiştiysen sıkıntı büyük.

https://i.hizliresim.com/WQMGo4.jpg

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 23:45

kızım üslubun ve kaliten ortada ispatladım işte küfür ettiğini hala kıvırıyorsun. Ben bu başlıkta ettin diye bie şey de yazmadım bak yazışmalara karşıdaki kişiler değişiyor ama sen hiç değişmiyorsun bundan sonra bi daha hakaret içerikli bir şey yazarsan senden şikayetçi olacağım.

ayşe sanem, 7 yıl önce

Gerçekten çok komiksin neden o kişinin bana daha önceden yazdığı yorumu atmıyorsun? AA pardon şikayetten silinmiş olmalı. Okuman varsa anlarsın o adam bana o küfürü yazdı bende senin gibi bende böyle mi diyeyim dedim. Kaldı ki o kişi bana yakın zamanda yazdıkları yüzünden şikayet dilekçemi verdim. Yani o kişi ile olan konuşmaların hepsi elimde sen içini rahat tut onun söyledikleri bini aştı.

Tekrar ediyorum. Ben bu başlık altında kimseye sen dışında girdi çıktı küfür yazmadım. Gidip kurcala kendini tatmin et bu bana söylediğin şeyin ispatı değin. Bu başlık altında yazdığım hakaret ispatını görelim.

Yine yazıyorum bundan sonra sana cevap verilmeyecek.

emreakka
Aday Memur
27 Ağustos 2017 05:08

KPSS \ POMEM, PMYO ve PAEM (657 Yayınevi desteği ile)

Kamu Personeli Milli Eğitim Bakanlığı Kadrolu Öğretmenler ve Yöneticiler Sözleşmeli Öğretmenler Yer Değiştirme Emniyet Genel Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakanlıklar Akademik Personel Diyanet Personeli Adalet Bakanlığı Engelli Memurlar ve EKPSS' ye Girecek Adaylar (Kitapsec.com desteği ile) Belediye ve Üniversite Personeli Türk Silahlı Kuvvetleri 4/C'li Geçici Personel, Taşeron Firma ve Diğer İşçiler 399 sayılı KHK'ya Göre Çalışanlar 4B'li Sözleşmeli Personeller Genel İdare Hizmetleri Eğitim Sınıfı Dışındaki Personel Teknik Hizmetler Yardımcı Hizmetler İFP (İstihdam Fazlası Personel) Kamuda Çalışan Avukatlar ve Hukuk MüşavirleriKamu personeli ortak konular Belge, Doküman ve Diğer Paylaşımlar Disiplin ve İdari Soruşturmalar Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği (Kitapsec.com desteği ile) Harcırahlar İzin Maaş ve Diğer Mali Konular SendikalarKPSS KPSS Öğretmenlik Mezunları (Kitapsec.com desteği ile) KPSS A Grubu (4T Akademi desteği ile) KPSS B Lisans Mezunları (Yediiklim yayınları desteğiyle) KPSS Önlisans Mezunları (Kelepirkitap.com desteğiyle) KPSS Lise Mezunları (Yargı Yayınevi desteğiyle) KPSS Sağlık KPSS Din Hizmetleri ve DHBT (Kitapsec.com desteği ile) Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavları (657 Yayınevi desteği ile) Özel Sektör (657 Yayınevi desteği ile) POMEM, PMYO ve PAEM (657 Yayınevi desteği ile) İletişim Fakültesi Mezunları Mühendislik Fakültesi Mezunları İlahiyat Fakültesi Mezunları TSK Personel Temin FaaliyetleriSınavlar Açıköğretim ALES (Kitapsec.com desteği ile) DGS (Kitapsec.com desteği ile) İş Sağlığı ve Güvenliği SMMM ve YMM YDS, TOEFL, IELTS, YÖKDiL ve Yabancı Dil Sınavları (Özgür Karakaş Hoca desteği ile)Gündem Hayata Dair Sohbet ve Tanışma Siyasi ve Tarihi konular Dini Konular Kültür, Sanat ve Edebiyat Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Tatil ve Gezi Tutunamayanlar Hobiler ve Yemek Tarifleri Spor Ekonomi Ev Dünyası Motorlu Araçlar Anne Bebek Cep Telefonu ve Teknolojik Ürünler Satılık ve Kiralık Tüm İlanlarVodafone Kamu TarifeleriMemurlar.Net Forum Editörlerine ÖzelAktif konularYazmaya kapalı konularBugün değiştirilenBu hafta değiştişrilen

Yakında pomem e ilk okul mezunları da alınır.

tyfnshn

25 Ağustos 2017 07:51

Yakında pomem e ilk okul mezunları da alınır.

Üniversite mezunu işsiz sayısı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının verilerine göre en az 577.112'yi buldu.

20. Dönem Pomem alımında 25 bin erkekten 9 bin alım yapılamadı.

Şimdi neyin peşindeler merak ediyorum.

+8 oy

ayşe sanem, 2 gün önce - tyfnshn, 2 gün önce - PlayChess, 2 gün önce - PGDI6, 2 gün önce - ayşe sanem, 2 gün önce - JanissaryWolves, 2 gün önce - isoydash, Dün - isoydash, Dün - Alıntıya git

VaFTiiiZCiii

4 saat önce

İşlemler

bekci nedir ya ?sene 1950 mi ???? alinir bu gidisle ilkokul mezunu poliste alinir

Memurolamadık

3 saat önce

İşlemler

o kadro dolmadı diyen akıllı kpss sinavina girmemis 300bin kisi pomem ilani na basvurdı tabi sen lise meznysan takp etmysn byle seyleri bu yapilan becrksizlil plnsizlik yuzunden ogrenmle ilgi bi durum digildi yazik vala su ise biz bosna okudk ansi stym

emreakka

1 dk. önce

İşlemler

Sevgili lisans mezunu arkadaşlar önce üzerimizdeki şu kibir hastalığını atalım..

Ben kamu 4. Sınıf ve ilahiyat önlisans mezunuyum bnim böyle bir derdim yok..bırakın isteyen istediği yerden girsin mülakata..

Kimin nereden hangi meslekten ne şekilde rızık temin edeceği belli..

Şuan Bunlar konuşularak kalp kırmaktan baska yanımıza kâr kalmıyor..

O yüzden bencilce davranıp hep bize dersek aç gözlülük yapmış oluruz ..

Velhasılı..%20 lik ufacık kısmı kendimize isteyeyim diyerek açgözlülük içerisinde olmayalım .. sukrrdelim cabalayalim ki kazananlardan olalım...

eerhan01
Memur
28 Ağustos 2017 08:27

KPSS ile mi alım olacak ?

arkeomania
Şube Müdürü
31 Ağustos 2017 02:04

Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Olması gereken buydu. TSK astsubay alırken hem lisans hem önlisans mezunlarından alıyor. Emniyette neden olmasın.

Megdia54
Şef
31 Ağustos 2017 09:41

Henüz bişey açıklanmadı ama memurluk olacağından kpss ister

eerhan01, 7 yıl önce

KPSS ile mi alım olacak ?

agrieco
Şef
04 Eylül 2017 00:00

acaba önlisans mezunu ile lisans mezununun polis okulunda eğitim süresi aynı mı olacak?

FahriYNR
Memur
05 Eylül 2017 09:18

Merak ettiğim bir soru var son PÖH alımında uygulanan KHK iptali ile bundan sonra %20 'si Önlisans olmak kaydıyla yeni alımlar sadece üniversite adayları arasından olacağı ? bu durum yeni bir KHK ile kesinleşmeli midir ? yoksa Bakanlık yeni yayınlayacağı ilanda bunu yapmakta özgür müdür ?

Toplam 101 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi