Editörler : oto-danisman-expert
25 Ocak 2021 00:05

Astsubay egitim baslama tarihi?

Fyt ce sozluyu gecsek egitime ne zaman baslariz?

ahmetbozdemir15
Aday Memur
25 Ocak 2021 00:29

seneye anca kardesım hele bu vırusten dolayı hersey cok yavas

Ftrbey.25
Aday Memur
25 Ocak 2021 00:56

O kadar gec olur mu?

Ftrbey.25
Aday Memur
25 Ocak 2021 11:22

+

sunzo
Yasaklı
25 Ocak 2021 12:40

Seneye ne la.Bu sene mayısta başlar bence en geç.

Ftrbey.25
Aday Memur
26 Ocak 2021 01:54

+

Sezor53
Memur
26 Ocak 2021 10:44

Mayısta sonuçlar bile açıklanmaz dostum ne eğitimi :)

sunzo, 3 yıl önce

Seneye ne la.Bu sene mayısta başlar bence en geç.

sunzo
Yasaklı
26 Ocak 2021 11:07

Geçen sene martta başlamış eğitim o nasıl oluyor
Sezor53, 3 yıl önce

Mayısta sonuçlar bile açıklanmaz dostum ne eğitimi :)

ogzhnbcr
Aday Memur
26 Ocak 2021 11:12

Biz hava kuvvetleri dk. 10 dönemi daha önümüzdeki martta başlıcaz kardeşim 2019 alımı haziranda açıklandı sen hesap et
sunzo, 3 yıl önce
Geçen sene martta başlamış eğitim o nasıl oluyor

sunzo
Yasaklı
26 Ocak 2021 11:17

Hocam şimdi siz 2019 da mülakatları geçtiniz 2021de eğitime çağırdılar doğru mu? Bu sene mülakatları geçip kazansak bile 2022 mart gibi mi başlayacak eğitimler?Tahmini söyleyin en azından.Çünkü benim haziranda tecilim bitiyor askerliğimi yapmak zorunda mıyım?
ogzhnbcr, 3 yıl önce
Biz hava kuvvetleri dk. 10 dönemi daha önümüzdeki martta başlıcaz kardeşim 2019 alımı haziranda açıklandı sen hesap et

ogzhnbcr
Aday Memur
26 Ocak 2021 11:19

Kazandığın kuvvete göre değişkenlik gösterebilir kardeşim Kk kazanırsan açıklandıktan hemen sonra eğitime alıyor ama deniz ve hava kuvvetleri grup halinde alıyor bu yıl nasıl olur bilmiyorum lakin 22yi görmeden eğitime alırlar yıl içinde ama ne zaman olur bunu ön görmek zor
sunzo, 3 yıl önce
Hocam şimdi siz 2019 da mülakatları geçtiniz 2021de eğitime çağırdılar doğru mu? Bu sene mülakatları geçip kazansak bile 2022 mart gibi mi başlayacak eğitimler?Tahmini söyleyin en azından.Çünkü benim haziranda tecilim bitiyor askerliğimi yapmak zorunda mıyım?

sunzo
Yasaklı
26 Ocak 2021 11:21

Sizin pandemiden ötürü mü bu kadar uzun sürdü?Çok üzüldüm şuan 2022yi görme ihtimali var sonuçta.En azından haziranda olmayacağı açık eğitimlerin.Hava ikmal ast. branşım bu arada.
ogzhnbcr, 3 yıl önce
Kazandığın kuvvete göre değişkenlik gösterebilir kardeşim Kk kazanırsan açıklandıktan hemen sonra eğitime alıyor ama deniz ve hava kuvvetleri grup halinde alıyor bu yıl nasıl olur bilmiyorum lakin 22yi görmeden eğitime alırlar yıl içinde ama ne zaman olur bunu ön görmek zor

ogzhnbcr
Aday Memur
26 Ocak 2021 11:24

Evet pandemi sebebiyle baya bi uzun sürdü ama sizin bizim ki gibi olmaz bizde tüm faaliyetlerin durduğu zamanlar oldu sizde devlet kurumları çalışacak bizde olduğu kadar geç açıklanmaz diye düşünüyorum. Varsa tecil hakkını kullanırsın yoksa askerdeyken de eğitimime katılış yapabiliyosun
sunzo, 3 yıl önce
Sizin pandemiden ötürü mü bu kadar uzun sürdü?Çok üzüldüm şuan 2022yi görme ihtimali var sonuçta.En azından haziranda olmayacağı açık eğitimlerin.Hava ikmal ast. branşım bu arada.

sunzo
Yasaklı
26 Ocak 2021 11:40

Tecil hakkım kalmadı.Askerliği yapmamanın başka yolu yok mu?Zaten astsubay olucam ne diye bi daha askerlik yapayım
ogzhnbcr, 3 yıl önce
Evet pandemi sebebiyle baya bi uzun sürdü ama sizin bizim ki gibi olmaz bizde tüm faaliyetlerin durduğu zamanlar oldu sizde devlet kurumları çalışacak bizde olduğu kadar geç açıklanmaz diye düşünüyorum. Varsa tecil hakkını kullanırsın yoksa askerdeyken de eğitimime katılış yapabiliyosun

ogzhnbcr
Aday Memur
26 Ocak 2021 11:41

Üniversite sınavına gir kardeşim öyle bişeyler yapabilirsin
sunzo, 3 yıl önce
Tecil hakkım kalmadı.Askerliği yapmamanın başka yolu yok mu?Zaten astsubay olucam ne diye bi daha askerlik yapayım

sunzo
Yasaklı
26 Ocak 2021 11:42

Bakaya durumundayken eğitime almıyorlar mı
ogzhnbcr, 3 yıl önce
Üniversite sınavına gir kardeşim öyle bişeyler yapabilirsin

ogzhnbcr
Aday Memur
26 Ocak 2021 11:43

Yani bu konuda bi fikrim yok sıkıntı yaşayabilir hak kaybına uğrayabilirsin ama bu kadar kesin gözüyle kazanacapını düşünme aksi olursa büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsin
sunzo, 3 yıl önce
Bakaya durumundayken eğitime almıyorlar mı

sunzo
Yasaklı
26 Ocak 2021 11:44

Anladım teşekkür ederim
ogzhnbcr, 3 yıl önce
Yani bu konuda bi fikrim yok sıkıntı yaşayabilir hak kaybına uğrayabilirsin ama bu kadar kesin gözüyle kazanacapını düşünme aksi olursa büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsin

e.ekrem
Aday Memur
26 Ocak 2021 12:55

Bu sene eğitim başlangıç tarihleri çok uzun sürmez dostum hem pandemi durumunda olsak bile kurumlar çalışıyor hem de alınacak kişi sayısı geçen seneye göre kat ve kat az

sunzo
Yasaklı
26 Ocak 2021 21:47

Hay ağzına sağlık gardaşım.1 sene daha işsiz evde oturmak çok koyar.Yazın bile olsa eğitim başlasa olur.2022ye sarkmasın yeter.Kazanacağım kesin değil ama inanıyorum canı gönülden.
e.ekrem, 3 yıl önce

Bu sene eğitim başlangıç tarihleri çok uzun sürmez dostum hem pandemi durumunda olsak bile kurumlar çalışıyor hem de alınacak kişi sayısı geçen seneye göre kat ve kat az

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi