Editörler : "eskiyara"Pangaea

erzunigen
Şef
21 Haziran 2019 13:47

Bizi göndermediler bugün bu görüş yazısı nerde nasıl bulabiliriz.
b3rn4, 5 yıl önce

Eskişehir ilçeler zaten gidebilirsiniz demişti. Merkez haftaya hizmeyiçi seminet koymuştu gitmeyelim diye bakanlığın görüş yazısını bekliyordu. Görüş yazısı öğretmenler gidebilir dedi.

Ay4ıca zümre toplantısı da bağlamaz kimseyi planlamalarını yönetmeliğe göre yapsalarmış.

b3rn4
Müsteşar
21 Haziran 2019 14:13

Yazıyı görmedim hocam. Dün dilekçe vermeye gittiğimde iderecim hizmetiçi seminer olduğunu gitmememiz için bakanlıktan görüş yazısı istendiğini yazı gelmeden işlem yapmayacaklarını söylemişti. Bu sabah kendisi okul grubuna gitmek isteyenler dilekçesini versin diye mesaj yazmış

erzunigen, 5 yıl önce
Bizi göndermediler bugün bu görüş yazısı nerde nasıl bulabiliriz.

b3rn4
Müsteşar
21 Haziran 2019 14:14

Facede bi grupta osmaniye valiliğinin gönderdiği yazı var emsal yerine geçer sanırım.

fatma6onan
Memur
21 Haziran 2019 19:43

Geldim bile :)

61 SiNDoMa 61
Kapalı
22 Haziran 2019 11:47

Yoldayım Samsundan İstanbula gidiyorum artık İstanbul semineri burda alamazsın derse kendi kaybeder :)

b3rn4
Müsteşar
22 Haziran 2019 13:10

Hocam ben de istanbulda alacağım. Eşim de bende okulları aradık. Geliyorsunuz değil mi diye sordu iki müdür de sağolsunlar :)

(eski okullarımız)

61 SiNDoMa 61, 5 yıl önce

Yoldayım Samsundan İstanbula gidiyorum artık İstanbul semineri burda alamazsın derse kendi kaybeder :)

kitap ayracı
Aday Memur
23 Haziran 2019 14:11

Başlık açamadığım için burda soruyorum. İl dışından Seminer almak için dilekçemi verip görev yaptığım ilin dışına çıktım. Burada Seminer alırken rahatsızlanırsak ve yatışım yapılırsa ya da rapor kullanmak zorunda kalırsam prosedür nasıl olur bilen var mı?

61 SiNDoMa 61
Kapalı
24 Haziran 2019 13:59

Başlığın cevabı evet değilmiş arkadaşlar :) umarım herkes istediği yerde alıyordur benim gibi :)

61 SiNDoMa 61
Kapalı
24 Haziran 2019 14:00

Bir üstteki yorum da değilmiş yazan kısım değil mi ile değişecek editör amca :)

hugo.almeida
Kapalı
24 Haziran 2019 15:13

Bulunduğunuz okul normal işlemleri yapıyor. Gelmediğiniz günleri ek ders icmaline yazmıyor. Siz raporu kendi okul müdürünüze bildiriyorsunuz ve müdürünüz onu işliyor. bir kopyasını seminer aldığınız okulun seminer sonunda size vereceği belgelere iliştiriyorsunuz. Aslında kendi okul müdürünüze verdikten sonra gerek yok da garanti olsun.

kitap ayracı, 5 yıl önce

Başlık açamadığım için burda soruyorum. İl dışından Seminer almak için dilekçemi verip görev yaptığım ilin dışına çıktım. Burada Seminer alırken rahatsızlanırsak ve yatışım yapılırsa ya da rapor kullanmak zorunda kalırsam prosedür nasıl olur bilen var mı?

Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi