Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

Ekmekarasi34
Aday Memur
11 Haziran 2020 13:36

Merhaba ; sorular fazla oldu sanki ama yardımcı olursanız sevinirim :) :) :)

1) Saç ve sakala karışılıyor mu ?Yani şekil vererek karışılıyor mu mesela sadece bıyık yada top sakal gibi gibi :) :) :)

2) Giyim klasik olarak söyleniyor kumaş pantolon gömlek doğru mu düşünüyorum :)

3) Vardiyalı sistemde kaç vardiya var ve hangi saatler arasında ?

4)Vardiyalar ne şekilde mesela 1 hafta boyunca sabah 9 akşam 6 mı yoksa her gün farklı mı ? Ve gece vardiyası kaç da girip kaçda çıkıyor en çok merak konusu o aslında :)

5) Bildiğim kadarıyla Vakıfbank'ta giyim yardımı vardı çağrı merkezi için de geçerli mi ?

6) Yılda 4 kez çift maaş dışında 2 kez de performans primi olduğu bilgisi var doğru mu ?

7) 3.5 yılı doldurduktan sonra Şube , Bölge Müdürlüğü ya da Genel müdürlüğe atama yapılıyormuş.Ne kadar doğru gören duyan yada yakınında olan var mı ?

8) Devlet bankasında işe başladığımızı varsayarsak 657'mi olucaz sonuçta memur olarak alıyorlar.4/a'dan çıkıp 4/c olacak mıyız ?

9) İstanbulun Her Yönüne servis Var mı ?

10) Ve en önemlisi Her ay standart olarak elimize geçen maaş ne kadar olacak ?

Gop134, 4 yıl önce

Saç,sakal düzenli olması gerekiyor kılık kıyafet genel müdürlükte çalışanlar için takım elbise Avrupa yakasında çağrı alanlar için klasik giyim.Sorularınız varsa yanıtlarım.

Gop134
Aday Memur
11 Haziran 2020 13:53

1-)sakal yasak bıyık serbest saçta ise çok abartılı olmayacak şekillerde uzunluğu çok fazla önemsenmiyor.

2-)Aynen kanvas tarzı pantolon Polo tişörtte olabilir.

3-)Vardiyalı sistem çok gelince görürsünüz :)

4-)Bir hafta boyunca sabit de yazılabiliyor her gün farklıda olabiliyor ikisininde deneyimi oluyor.

5-)Giyim yardımı yok.

6-)doğru

7-)net bir süresi yok 4 yılda olabiliyor tayin süresi performansına bağlı biraz.

8-)Banka sandığına bağlı oluyorsunuz devlet memuru olarak geçmiyor.Bankanın önemli ayrıcalıklarından biridir bu.

9-)Evet

10-)Maaş hakkında net Bilgi paylaşmam ama mülakata kalırsanız banka bilgilendirme yapar tarafınıza.

11 Haziran 2020 13:54

Peki siz kac kişi alınacağını biliyor musunuz? Ve ortalama alım süresi ne kadar sürer?

Gop134
Aday Memur
11 Haziran 2020 13:55

Hakkınızda hayırlısı olsun :)

Elo-50
Aday Memur
11 Haziran 2020 14:23

Birde kriterlerden bahsedermisiniz okul, dil vb. Şeylerden hangisi öncelikli oluyor? Siz ne kadar sürede tüm süreci tamamlayıp işe başladınız?

Gop134, 4 yıl önce

1-)sakal yasak bıyık serbest saçta ise çok abartılı olmayacak şekillerde uzunluğu çok fazla önemsenmiyor.

4-)Bir hafta boyunca sabit de yazılabiliyor her gün farklıda olabiliyor ikisininde deneyimi oluyor.

5-)Giyim yardımı yok.

6-)doğru

7-)net bir süresi yok 4 yılda olabiliyor tayin süresi performansına bağlı biraz.

8-)Banka sandığına bağlı oluyorsunuz devlet memuru olarak geçmiyor.Bankanın önemli ayrıcalıklarından biridir bu.

9-)Evet

10-)Maaş hakkında net Bilgi paylaşmam ama mülakata kalırsanız banka bilgilendirme yapar tarafınıza.

Ekmekarasi34
Aday Memur
11 Haziran 2020 14:23

Merhaba ; benim kadar soru soran olmadı herhalde ama en azından cevapları herkes okur diye düşünüyorum ve yeni sorularımı da cevaplamanızı rica ediyorum :) :) :)

1 ) Bankanın sandığının çalışana faydaları nelerdir ?

2) Yemek kartı mı veriliyor eğer öyleyse günlük ne kadar yükleme yapılıyor ?

3) Özel sağlık sigortası olduğunu görmüştüm tamamlayıcı sigorta mı yoksa full kasko mu :) :) :)

4 )Çağrı merkezinde günde ortalama kaç çağrı kabul ediyorsunuz bunuda merak ediyorum.

5) 6 ay'ı tamamladıktan sonra yıllık izin kullandırılıyor mu yoksa problem mi :)

6) Önceden özel bi bankanın şubesinde çalışıyordum ve haftada en az 2-3 olmak üzere günü ve saati belirsiz günlük satışlara göre Toplantı yapılıyordu mesela böyle birşey var mı ?

Şimdiden çok teşekkür ederim.Aklıma soru geldikçe sizi rahatsız edebilirim iyi günler :) :) :)

Ekmekarasi34, 4 yıl önce

Merhaba ; sorular fazla oldu sanki ama yardımcı olursanız sevinirim :) :) :)

1) Saç ve sakala karışılıyor mu ?Yani şekil vererek karışılıyor mu mesela sadece bıyık yada top sakal gibi gibi :) :) :)

2) Giyim klasik olarak söyleniyor kumaş pantolon gömlek doğru mu düşünüyorum :)

3) Vardiyalı sistemde kaç vardiya var ve hangi saatler arasında ?

4)Vardiyalar ne şekilde mesela 1 hafta boyunca sabah 9 akşam 6 mı yoksa her gün farklı mı ? Ve gece vardiyası kaç da girip kaçda çıkıyor en çok merak konusu o aslında :)

5) Bildiğim kadarıyla Vakıfbank'ta giyim yardımı vardı çağrı merkezi için de geçerli mi ?

6) Yılda 4 kez çift maaş dışında 2 kez de performans primi olduğu bilgisi var doğru mu ?

7) 3.5 yılı doldurduktan sonra Şube , Bölge Müdürlüğü ya da Genel müdürlüğe atama yapılıyormuş.Ne kadar doğru gören duyan yada yakınında olan var mı ?

8) Devlet bankasında işe başladığımızı varsayarsak 657'mi olucaz sonuçta memur olarak alıyorlar.4/a'dan çıkıp 4/c olacak mıyız ?

9) İstanbulun Her Yönüne servis Var mı ?

10) Ve en önemlisi Her ay standart olarak elimize geçen maaş ne kadar olacak ?

meltemmm25
Kapalı
11 Haziran 2020 14:26

Aynen bende özel bir bankanın çağrı merkezinde çalışmıştım. Satış hedefi tutmayınca, mesaiye kalıyorduk. 18.00 'de çıkarmıyorlardı. Böyle bir şey oluyor mu?

Satış baskısı gerçekten çok yıpratıcı...

Ekmekarasi34, 4 yıl önce

Merhaba ; benim kadar soru soran olmadı herhalde ama en azından cevapları herkes okur diye düşünüyorum ve yeni sorularımı da cevaplamanızı rica ediyorum :) :) :)

1 ) Bankanın sandığının çalışana faydaları nelerdir ?

2) Yemek kartı mı veriliyor eğer öyleyse günlük ne kadar yükleme yapılıyor ?

3) Özel sağlık sigortası olduğunu görmüştüm tamamlayıcı sigorta mı yoksa full kasko mu :) :) :)

4 )Çağrı merkezinde günde ortalama kaç çağrı kabul ediyorsunuz bunuda merak ediyorum.

5) 6 ay'ı tamamladıktan sonra yıllık izin kullandırılıyor mu yoksa problem mi :)

6) Önceden özel bi bankanın şubesinde çalışıyordum ve haftada en az 2-3 olmak üzere günü ve saati belirsiz günlük satışlara göre Toplantı yapılıyordu mesela böyle birşey var mı ?

Şimdiden çok teşekkür ederim.Aklıma soru geldikçe sizi rahatsız edebilirim iyi günler :) :) :)

Ekmekarasi34
Aday Memur
11 Haziran 2020 14:34

Ben gişe görevlisiydim.Sabit 2 sene o sıkıntıyı yaşadım belli bir süre sonra insan gamsızlaşıyor fakat baskıyı geçip yönetici tehditlerine dönünce olay farklı yerlere gidiyor ben özel bir bankanın şubesinde günlük hedefleri tutmadığı için şube müdürünün personeli şubeye kilitleyip 12 ye kadar arama yapmaları için baskı yapmasını biliyorum 12'de gelip şube kapılarını açmışlığı olan karaktersiz yöneticilerde var.Ama vakıfbank'ta böyle şeyler olacağına imkan vermiyorum :) :) :)

meltemmm25, 4 yıl önce

Aynen bende özel bir bankanın çağrı merkezinde çalışmıştım. Satış hedefi tutmayınca, mesaiye kalıyorduk. 18.00 'de çıkarmıyorlardı. Böyle bir şey oluyor mu?

Satış baskısı gerçekten çok yıpratıcı...

meltemmm25
Kapalı
11 Haziran 2020 14:40

Evet hakaret etse umrumda olmuyordu :)

2 yıl 7 ay sonra baktım ki bişey olmuyor, istifa ettim. Şimdi tekrar aynı durumlar olursa ne yaparım bilemiyorum :)

Ekmekarasi34, 4 yıl önce

Ben gişe görevlisiydim.Sabit 2 sene o sıkıntıyı yaşadım belli bir süre sonra insan gamsızlaşıyor fakat baskıyı geçip yönetici tehditlerine dönünce olay farklı yerlere gidiyor ben özel bir bankanın şubesinde günlük hedefleri tutmadığı için şube müdürünün personeli şubeye kilitleyip 12 ye kadar arama yapmaları için baskı yapmasını biliyorum 12'de gelip şube kapılarını açmışlığı olan karaktersiz yöneticilerde var.Ama vakıfbank'ta böyle şeyler olacağına imkan vermiyorum :) :) :)

Aday3443
Aday Memur
11 Haziran 2020 15:06

Merhaba arkadaşlar Online sınav için arama olacak mı, yoksa mail mi gelecek

Alcngnc
Aday Memur
11 Haziran 2020 15:31

Mesela erkek için toplu saç serbest mi merak ettim:)?
Gop134, 4 yıl önce

5-)Giyim yardımı yok.

6-)doğru

9-)Evet

Moz123
Aday Memur
11 Haziran 2020 15:39

Şubede çalışan bir tanıdığım var şimdi kendisiyle konuştum açık öğretim mezunlarını almıyorlarmış arkadaşlar doğru mu konuyla ilgili bilginiz var mı?

nospecialinfo
Aday Memur
11 Haziran 2020 16:04

Az önce telefonla arandım, pazartesi online sınav varmış mail atılacak dendi

ynsts
Aday Memur
11 Haziran 2020 16:20

Özellikle iyi üniversite mezunları (istanbul marmara üniv vs.) çağrıliyomus oyke mı gerçekten

meltemmm25
Kapalı
11 Haziran 2020 16:28

beni arayan soran yok...

nospecialinfo
Aday Memur
11 Haziran 2020 16:32

Bilmiyorum bu konuda bilgim yok. Neye göre arıyorlar bilmiyorum ama bence CV'si görüntülenen herkesi ararlar

ynsts, 4 yıl önce

Özellikle iyi üniversite mezunları (istanbul marmara üniv vs.) çağrıliyomus oyke mı gerçekten

İşletmeciiii
Aday Memur
11 Haziran 2020 16:35

Ben İÜ mezunuyum ama geçen başvuruda aranmamıştım yani onunla ilgili bi filtre yaptıklarını sanmıyorum.
ynsts, 4 yıl önce

Alcngnc
Aday Memur
11 Haziran 2020 17:01

Beni de aradılar.

Elo-50
Aday Memur
11 Haziran 2020 17:48

Aranan arkadaşlar mezun oldukları okulları ve bölümlerini de yazabilirler mi? Ve istanbulda mi yaşıyorsunuz?

Ersn tan
Aday Memur
11 Haziran 2020 18:02

Arkadaşlar belli bi saati varmı aramanın örneğin 6 dan sonra arrlarmı ulaşamazlarsa mail atarlarmı

Toplam 661 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi