Editörler : "eskiyara"Pangaea

othello01
Memur
30 Mayıs 2020 10:15

Arkadaşlar mersine veya Antalya ya tayin istemeyi dusunen varmı

sinelt
Genel Müdür
30 Mayıs 2020 11:41

Ben Antalya istiyorum inşallah olursa hocam.
othello01, 4 yıl önce

sinelt
Genel Müdür
30 Mayıs 2020 11:43

Ama sizin 310 muş zaten puan şimdi gördüm :) benim 180 şansım var mı bilmiyorum ama çok istiyorum artık İstanbul da olmak çok yorucu olmaya başladı. Siz daha önce denediniz mi acaba Antalya? Fikir olması açısından soruyorum. Puanlar ne durumda hiçbi fikrim yok.
othello01, 4 yıl önce

çayann
Aday Memur
30 Mayıs 2020 11:55

200 puanla bekliyorum.Zorunlu hizmetim biteli çok oldu.Her yıl 44 puan alıyorum.Antalya dışında yazmayacağım.Bu yıl olmazsa seneye.Seneye olmazsa diğer sene.Ama sınıf öğretmenlerini yan alan ayağına İngilizceye geçirenlere hakkımı helal etmiyorum.

sinelt
Genel Müdür
30 Mayıs 2020 11:57

Hayırlısı inşallah hocam. Takip ediyo musunuz peki şansımız ne sizce puanlarımız yakın o nedenle soruyorum. Ben çocuklardan dolayı çok aktif takip edemiyorum da.
çayann, 4 yıl önce

200 puanla bekliyorum.Zorunlu hizmetim biteli çok oldu.Her yıl 44 puan alıyorum.Antalya dışında yazmayacağım.Bu yıl olmazsa seneye.Seneye olmazsa diğer sene.Ama sınıf öğretmenlerini yan alan ayağına İngilizceye geçirenlere hakkımı helal etmiyorum.

çayann
Aday Memur
30 Mayıs 2020 12:16

Takip ettiğim söylenemez.Zaten çok ümitli de değilim.300 puanlı arkadaşlar varken biz gidemeyiz.En az 250 puanı olmayan kolay kolay gidemez artık Akdenize.

sinelt, 4 yıl önce
Hayırlısı inşallah hocam. Takip ediyo musunuz peki şansımız ne sizce puanlarımız yakın o nedenle soruyorum. Ben çocuklardan dolayı çok aktif takip edemiyorum da.

sinelt
Genel Müdür
31 Mayıs 2020 07:21

Güncel

sinelt
Genel Müdür
01 Haziran 2020 23:14

Bizim zümreden ses çıkmıyor pek malesef :(

Funtun
Memur
01 Haziran 2020 23:51

Hocam en başta bundan bahsetmiştim (eksiyi almışım) 2016 atamasıyım, emin olun en az bir 6 yıl öncesinde de bu bencillik mevcuttu bizim zümrede. Öyleki benden önce il dışı yapan bile hala puanını söylememek için geçiştiriyor! Her türlü platformda paylaşım yapan diğer zümreler bizim bu gizli saklı tayfadan daha az zeki herhalde. Atama süreci ve sonrası puan, tercih paylaşımını geçtim, materyal (kendine bile ait olmayan) saklayan zümre arkadaşlarımız var malesef.

"Öğretmenin tek düşmanı öğretmendir" tecrübe ve gözlemle sabittir.

sinelt
Genel Müdür
02 Haziran 2020 07:41

Çok haklısınız hocam. Hepsine harfiyen katılıyorum. Yani tayini çıktıktan sonra bize puanını söylememek neden ben de bilemedim :) neyse artık hepimiz için hayırlısı umarım tayinlerimiz gönlümüze göre çıkar hocam :)
Funtun, 4 yıl önce

Hocam en başta bundan bahsetmiştim (eksiyi almışım) 2016 atamasıyım, emin olun en az bir 6 yıl öncesinde de bu bencillik mevcuttu bizim zümrede. Öyleki benden önce il dışı yapan bile hala puanını söylememek için geçiştiriyor! Her türlü platformda paylaşım yapan diğer zümreler bizim bu gizli saklı tayfadan daha az zeki herhalde. Atama süreci ve sonrası puan, tercih paylaşımını geçtim, materyal (kendine bile ait olmayan) saklayan zümre arkadaşlarımız var malesef.

sinelt
Genel Müdür
02 Haziran 2020 07:42

Birlikte alırız eksileri artık :)
Funtun, 4 yıl önce

othello01
Memur
02 Haziran 2020 09:56

Hoacalarim tekrar merhaba.. Daha önce Antalya'ya hiç istemedim zaten bu tercihlerde de Mersin'e gidememem ihtimaline karşı B planı olarak Antalya'ya giymeyi düşünüyorum.. Bu arada çayann hocamın sözlerinde katılıyorum. Malesef yan alandan geçenler tayin işini biraz zora sokuyor. Ayrıca paylaşın konusunda da çok haklısınız..Ben bu yıl tayin isteyen büyük çoğunluğunun istediği yer puanına göre çok yükseklerde değilse gideceğini düşünüyorum. Çevremde ve forumlarda gözledigim kadarıyla birçok kişi takvim sebebiyle tayin istemekten vazgeçecek. Herkes için hayırlısı olsun..

sinelt
Genel Müdür
02 Haziran 2020 10:22

Umarım öyle olur hocam. Siz gidersiniz diye düşünüyorum puanınız baya iyi bence en azından bana göre :) ben 180 le gidebilir miyim pek emin değilim :) hayırlısı :)
othello01, 4 yıl önce

Hoacalarim tekrar merhaba.. Daha önce Antalya'ya hiç istemedim zaten bu tercihlerde de Mersin'e gidememem ihtimaline karşı B planı olarak Antalya'ya giymeyi düşünüyorum.. Bu arada çayann hocamın sözlerinde katılıyorum. Malesef yan alandan geçenler tayin işini biraz zora sokuyor. Ayrıca paylaşın konusunda da çok haklısınız..Ben bu yıl tayin isteyen büyük çoğunluğunun istediği yer puanına göre çok yükseklerde değilse gideceğini düşünüyorum. Çevremde ve forumlarda gözledigim kadarıyla birçok kişi takvim sebebiyle tayin istemekten vazgeçecek. Herkes için hayırlısı olsun..

othello01
Memur
05 Haziran 2020 10:53

Güncel

nihal-ing
Aday Memur
05 Haziran 2020 20:02

Arkadaşlar 198 puanla Fethiye ortaca veya

muğla dan bir yer gelir miki?

Selçuk Akçay
Aday Memur
12 Haziran 2020 14:31

95 puan. Kocaeli Sakarya bölgesini istiyorum
30 Haziran 2020 23:49

Güncel

15 Temmuz 2020 22:09

yaklaşık 200 puanım var eş durumu isteyeceğim Ankara yenimahalle-Çankaya civarı düşünüyorum

15 Temmuz 2020 22:41

Londra olmaz ama Manchester gelir.

elifenglishteacher, 4 yıl önce

yaklaşık 200 puanım var eş durumu isteyeceğim Ankara yenimahalle-Çankaya civarı düşünüyorum

sinelt
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 03:44

Güncel
Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi