Editörler : crops35
22 Kasım 2017 09:30

Tbmm mülakatında sorulacak sorular hk.

Arkadaşlar torpil diyeceksiniz referans diyeceksiniz biliyorum ama yine de üzerimize düşeni yapalım ne soracaklar acaba daha önce katılan ya da bilgisi olan var mı ?

ozan288
Memur
22 Kasım 2017 11:14

Ben hayatta hep şunu gördüm. Basariliysan torpil önüne geçemez. Sinirdaysan torpil içinde patlar.

Hülya Mertt
Aday Memur
24 Kasım 2017 12:12

baska bi forumda gördüm de arkadaslar evraktan falan konusuyolar sizn bilginiz varmı ne evrakı bunlr

akpssmagduruu
Şube Müdürü
24 Kasım 2017 14:23

Ooo sen cok geride kaldin ya. Evraklar bugun mesai saatine kadar gitmesi gerekti. Hangi teknikerlige gondermediniz

Hülya Mertt, 6 yıl önce

baska bi forumda gördüm de arkadaslar evraktan falan konusuyolar sizn bilginiz varmı ne evrakı bunlr

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur
24 Kasım 2017 14:25

24 une kadar TBMM ye evraklar gitmesi gerekiyodu gondermediyseniz mulakata almazlar

Hülya Mertt, 6 yıl önce

Hülya Mertt
Aday Memur
24 Kasım 2017 15:53

Sonradan ahberim oldu gönderdim artık hayırlısı kabul edip etmemek onlara kaldı..

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur
24 Kasım 2017 16:06

İnsallah kabul ederler

Hülya Mertt, 6 yıl önce

Sonradan ahberim oldu gönderdim artık hayırlısı kabul edip etmemek onlara kaldı..

fthgkky
Aday Memur
24 Kasım 2017 16:31

Senin bolumden.Bu bölümün kaderi galiba

akpssmagduruu, 6 yıl önce

Ooo sen cok geride kaldin ya. Evraklar bugun mesai saatine kadar gitmesi gerekti. Hangi teknikerlige gondermediniz

akpssmagduruu
Şube Müdürü
24 Kasım 2017 16:43

Evet benim bolum ve ankara sgk ya cikanlardanmis nasil boyle dikkatsiz davrandiniz hayret.

akpssmagduruu
Şube Müdürü
24 Kasım 2017 16:44

Fuat veya diger sgk calisanlari ile gorusmediniz mi hic veya meclise gidip bi sorsaydiniz

Hülya Mertt
Aday Memur
27 Kasım 2017 12:13

yogunluktan hiç tbmm düşünemedm ki ama neyseki süreyi uzatmışlar :)

akpssmagduruu, 6 yıl önce

Evet benim bolum ve ankara sgk ya cikanlardanmis nasil boyle dikkatsiz davrandiniz hayret.

adamemur
Aday Memur
27 Kasım 2017 13:32

ÜzmeKendiniHalledersinsen

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi