Editörler : Pangaea
16 Mayıs 2020 18:16

Pegem mat branş denemesi
Arkadaşlar pegem mat denemede 45 dk 25-26 netler görüyorum . Çözen var mı? 90 puan hedef için nasıl sizce

hankpss
Memur
16 Mayıs 2020 21:40

bence iyi hocam branş deneme mi genel deneme mi

16 Mayıs 2020 21:41

Branş hocam. Pegem matematik
hankpss, 4 yıl önce

bence iyi hocam branş deneme mi genel deneme mi

hankpss
Memur
16 Mayıs 2020 21:42

ben daha çözmedim ama iyi hocam sınava kadar 29 30 olur o

geometri çalışıyormusnuz

şu an netleriniz kaç

Mechanicbrother, 4 yıl önce
Branş hocam. Pegem matematik

ESM2017
Aday Memur
16 Mayıs 2020 22:13

Net olarak bence de iyi hocam ama süreyi biraz daha kısaltırsanız daha iyi olabilir 30 35 dakika civarında çözmeye çalışın gerçek sınavda süre sıkıntısı çekmemek adına şimdiden pratik kazanmanız yararınıza olur

pozitif06
Müsteşar Yardımcısı
16 Mayıs 2020 22:39

En son yaptığım pegem mat denemesinde 27 doğru 2 yanlış 1 boş yaptım, sınavda hedefim full

çıkarmak, tam gaz çalışmaya devam.

hankpss
Memur
16 Mayıs 2020 22:46

pegem den mi hocam

pozitif06, 4 yıl önce

En son yaptığım pegem mat denemesinde 27 doğru 2 yanlış 1 boş yaptım, sınavda hedefim full

çıkarmak, tam gaz çalışmaya devam.

pozitif06
Müsteşar Yardımcısı
16 Mayıs 2020 22:51

Evet hocam pegem

hankpss, 4 yıl önce

pegem den mi hocam

tripolar
Aday Memur
17 Mayıs 2020 00:05

Hocam ben 55 dk da 20 netleri zor görüyorum, konu eksiğim yok. Bir türlü netimi artıramıyorum ne yapmalıyım sizce?
pozitif06, 4 yıl önce

Evet hocam pegem

yafes2
Aday Memur
17 Mayıs 2020 00:07

pegem branş denemeleri basittir daha farklı kaynaklara yönelmenizi tavsiye ederim iyi çalışmalar..

17 Mayıs 2020 00:08

Bu konuda yeterli tecrübem mevcut. Basit olduğunu düşünmüyorum. Çıkmış son 5 yıl sorularını çözdüm buradan biliyorum .
yafes2, 4 yıl önce

pegem branş denemeleri basittir daha farklı kaynaklara yönelmenizi tavsiye ederim iyi çalışmalar..

pozitif06
Müsteşar Yardımcısı
17 Mayıs 2020 00:25

Hocam matematik pratik gerektiren bir ders, farklı kaynaklardan bol soru çözeceksin,

matematik denemelerinde hangi soruları yapamadıysan ve boş bıraktıysan onları neden

boş bıraktığını ve yanlış yaptığını iyi şekilde analiz etmen gerekiyor, bol soru ve deneme

çözerek netlerini artırabilirsin, sınava daha uzun bir süre var, ben türkiye birinciliği için

çalışıyorum, sınavda hedefim full çıkarmak bakalım kısmet olursa, iyi çalışmalar !

tripolar, 4 yıl önce
Hocam ben 55 dk da 20 netleri zor görüyorum, konu eksiğim yok. Bir türlü netimi artıramıyorum ne yapmalıyım sizce?

tripolar
Aday Memur
17 Mayıs 2020 00:32

Allah kolaylık versin hocam
pozitif06, 4 yıl önce

Hocam matematik pratik gerektiren bir ders, farklı kaynaklardan bol soru çözeceksin,

matematik denemelerinde hangi soruları yapamadıysan ve boş bıraktıysan onları neden

boş bıraktığını ve yanlış yaptığını iyi şekilde analiz etmen gerekiyor, bol soru ve deneme

çözerek netlerini artırabilirsin, sınava daha uzun bir süre var, ben türkiye birinciliği için

çalışıyorum, sınavda hedefim full çıkarmak bakalım kısmet olursa, iyi çalışmalar !

Memur.olacak
Şube Müdürü
17 Mayıs 2020 10:44

Bence pegem kolay branş denemede benn çözmeye başlayıp yarım bıraktım en yakın mat denemeler yargı lider pegem tg denemelerde bulunanlar benim hocam branş denemede orta zorlukta

hankpss
Memur
17 Mayıs 2020 12:04

ne yazdınız ben anlamadım hocam hangisi kolay hangisi zor

hangisi sınav yakın açıklayabilir misiniz

Memur.olacak, 4 yıl önce
Bence pegem kolay branş denemede benn çözmeye başlayıp yarım bıraktım en yakın mat denemeler yargı lider pegem tg denemelerde bulunanlar benim hocam branş denemede orta zorlukta

pozitif06
Müsteşar Yardımcısı
18 Mayıs 2020 18:19

Hocam zorluk kolaylık kavramı kişiden kişiye göre değişir, hiçbir deneme sınava yakın olamaz,

bunu yüzlerce deneme çözen birçok arkadaştan duydum, istediğiniz kadar deneme çözün

gerçek sınavda işler yolunda gitmeyebiliyor. O yüzden tüm denemeleri çözmeye çalışın, farklı

soru tiplerini görün, görmediğiniz soru tipi kalmasın, özellikle de matematikten ..

hankpss, 4 yıl önce

ne yazdınız ben anlamadım hocam hangisi kolay hangisi zor

hangisi sınav yakın açıklayabilir misiniz

mehmet.1996
Kapalı
18 Mayıs 2020 19:13

Hocam bir kaç arkadaş son ayda yaptıkları denemelerin netlerine yakın çıkardıklarını söylediler bana.Yayını sorduğumda Pegem Yediiklim Uzman kariyeri söylediler
pozitif06, 4 yıl önce

Hocam zorluk kolaylık kavramı kişiden kişiye göre değişir, hiçbir deneme sınava yakın olamaz,

bunu yüzlerce deneme çözen birçok arkadaştan duydum, istediğiniz kadar deneme çözün

gerçek sınavda işler yolunda gitmeyebiliyor. O yüzden tüm denemeleri çözmeye çalışın, farklı

soru tiplerini görün, görmediğiniz soru tipi kalmasın, özellikle de matematikten ..

pozitif06
Müsteşar Yardımcısı
18 Mayıs 2020 19:26

Evet hepsi iyidir hocam, şu an yediiklimin ve uzman kariyerin branş denemelerini çözüyorum,

sorular oldukça kaliteli, ezberbozan sorular var, bir de beyaz kalemin

soruları da çok kaliteli, şu an elimde tüm derslerin soru bankaları var, çözümlü matematik

soru bankasını bitirmek üzereyim, gerçekten çok kaliteli buldum, denemeleri de var ama

henüz almadım.

pozitif06
Müsteşar Yardımcısı
18 Mayıs 2020 19:27

Bu konu hakkında daha önce yorum yazmıştım ama beyaz kalemi söylemeyi unutmuşum,

şimdi aklıma geldi, piyasadaki adı yeni trend yayınları, ,kesinlikle tavsiye ederim.

mehmet.1996
Kapalı
18 Mayıs 2020 19:31

teşekkürler hocam.valla son 1 ayda 96 97 nette sıkıştım kaldım.var mıdır bir tavsiyen.
pozitif06, 4 yıl önce

Bu konu hakkında daha önce yorum yazmıştım ama beyaz kalemi söylemeyi unutmuşum,

şimdi aklıma geldi, piyasadaki adı yeni trend yayınları, ,kesinlikle tavsiye ederim.

pozitif06
Müsteşar Yardımcısı
18 Mayıs 2020 19:41

Hocam net artırmak için günlük soru çözüm sayısının giderek artırılması gerektiğini

düşünüyorum. Mesela kendimden örnek veriyim ben ilk başlarda 100 200 soru çözüyordum

şimdi 400 500 soruya kadar çıkıyorum, inan soru çözerken çok farkediyor hem de netler de

artış sağlıyor, şu an makine gibi oldum diyebilirim, takır takır çözüyorum soruları, yani bu işin

sırrı hocam çok soru çözeceksin, çünkü test sınavı bu, bütün soru tiplerini görmek gerekiyor

özellikle de tamamen pratiklik isteyen matematikte bu çok önemli ..

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi