Editörler : "eskiyara"Pangaea

ogrtmn87
Aday Memur
17 Eylül 2019 17:05

aynı şekilde poşetin kapatılmasıyla ilgili 5 ay önceki sınava dair benim de hakkımda soruşturma açılmış yarın ifade vermek için çağırdılar sınavda gözetmendim ama sınava dair hiçbir şey hatırlamıyorum ne şekilde ifade vermem gerekir bilmiyorum.

hocaahanım
Aday Memur
17 Eylül 2019 17:18

Hocam nasıl kapatmıştınızki poşeti? Sonuçta kapatılmış, bunun yanlış şekli mi oluyor? Ayrıca hangi sınavda oldu bu olay?

ogrtmn87, 5 yıl önce

aynı şekilde poşetin kapatılmasıyla ilgili 5 ay önceki sınava dair benim de hakkımda soruşturma açılmış yarın ifade vermek için çağırdılar sınavda gözetmendim ama sınava dair hiçbir şey hatırlamıyorum ne şekilde ifade vermem gerekir bilmiyorum.

ogrtmn87
Aday Memur
17 Eylül 2019 18:06

meb açıköğretim hocam. arayan hoca bantla yapıştırılmış dedi ama öyle bişey imkansız öyle bişey olsa mutlaka aklımda kalır bant ne alaka hem anlamadım görevli yanında bant bulunduramaz zaten ceza alır mıyım acaba. Tamam gözetmen olarak başkanla aynı sorumlulukta olabilirim ama sonuçta bu iş başkanın sorumluluğu altında onun yaptığı işten ben niye sorumlu oluyorum

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2019 20:29

Bant şu alaka, Başkan yanlış kapatıyor sonra teslim etmeye gidiyor, öğretmenler odasındaki evrakları teslim alan kişi kontrol ederken farkediyor ve mecburen ( başka şekilde olmaz) bantla ağzını bantlıyor.
ogrtmn87, 5 yıl önce

meb açıköğretim hocam. arayan hoca bantla yapıştırılmış dedi ama öyle bişey imkansız öyle bişey olsa mutlaka aklımda kalır bant ne alaka hem anlamadım görevli yanında bant bulunduramaz zaten ceza alır mıyım acaba. Tamam gözetmen olarak başkanla aynı sorumlulukta olabilirim ama sonuçta bu iş başkanın sorumluluğu altında onun yaptığı işten ben niye sorumlu oluyorum

ogrtmn87
Aday Memur
17 Eylül 2019 20:38

ben hiçbir şekilde yanlış kapatıldığını hatırlamıyorum hocam çünkü sınav görevi konusunda tecrübeliyim başkan kapatırken mutlaka dikkat etmişimdir. Nasıl bi ifade verip nasıl bi savunma yapmalıyım yada nasıl bi ifade verirsem vereyim yinede uyarma cezası alacak mıyım?

HA_TA, 5 yıl önce
Bant şu alaka, Başkan yanlış kapatıyor sonra teslim etmeye gidiyor, öğretmenler odasındaki evrakları teslim alan kişi kontrol ederken farkediyor ve mecburen ( başka şekilde olmaz) bantla ağzını bantlıyor.

bedenci1986
Şube Müdürü
18 Eylül 2019 08:36

hocam uğraşmayın kafayada takmayın

democum
Aday Memur
18 Eylül 2019 10:03

Ben de Haziran ayındaki bursluluk sınavında başkandım ve yapıştırma bandı kontrolüm dışında ucundan yanlış yere yapıştı. Mecburen kalan kısmını da bantla kapattık ve tutanak tuttuk. Savunmamı verdim, istemeden oldu vs gibi. Muhakkik hoca zaten bunların bin tanesiyle uğraştığı için kısaca ifade verdim çok da iyi niyetli bir hocaydı sağolsun. Hocam bir sene görev almama cezası alırsın muhtemelen dedi. Zaten meb?denGörev çıktığı yok sorun değil benim için de. O kadar üstünde durmayın yani.

ogrtmn87
Aday Memur
18 Eylül 2019 22:52

hocam benim sıkıntım 1 yıl cezası değil, bide ekstradan uyarma cezası veriliyormuş.

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi