Editörler : supporters.
«789101112131415161718»

ilancı
Aday Memur
08 Nisan 2021 21:05

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz

09 Nisan 2021 11:06

Burda bahsettiğim arkadaşın bana özelden utanmadan yazdığı cevaptır:

"Bak arkadaşım.insan gbi soru sordum.ben bu sınava çok çalıştım dönüp de benim hakkımda atıp tutma . Yukarda Allah var anladın mı , hayatımda hiç mülakata girmedim ben o yüzden sana bildiğini düşünerek ve buna saygı duyarak bir soru sordum . Kusura bakma ben sana saygı duyduğum için seni muhatap aldım . Bu da benim hatam ."

Beni engellemiş. O yüzden burdan cevap veriyorum:

Sen önce sorduğun sorunun ne anlama geldiğini bir düşün. Bir de utanmadan cevap vermişsin.Neyse çok çalışmışsın, emek vermişsin. Allah muvaffak etsin. Mülakatta başarılar diliyorum.

efendinimbensenin, 3 yıl önce

Evet arkadaşlar beklenildiği gibi çan uygulanmış (bazı arkadaşların keçi inadını kıramasak da bizim dediğimiz olmuş). Ben de beklediğim gibi sınavı geçmişim. Gerçi çana ihtiyacım yoktu. Her halükarda doğru sayım 60 ve üzeridir. Beyin bedava, bedava yaaa. Taşıyorum, niye hamballık yapayım. Sınavdan önce baktım. Attım hafızaya. Karşıma çıktı. Hepsini yaptım. Bu kadar. Neyse uzatmayayım.

Şimdi mülakatla ilgili detaylı vereceğim:

Arkadaşlar, mülakata hazırlanmanıza hiç gerek yok. Zaten alınacak kişiler belli. O yüzden salın çayıra, kayıra. Şaka Şaka. Ama şidmi diyeceklerim şaka değil. Çünkü terbiyesizin biri özelden bana mülakatta referans önemli mi diye sormuş. Bu soruyu vatana, millete ihanettir. Ne demek yani. Siz neyi ima ediyorsunuz. Bu soru devlete hakarettir. İfşa edip küçük düşürmeyeceğim şimdi.

Gelelim mülakata. Önceki mülakatlarda şunlar soruldu:

1-Türkiye'nin her yerinde çalışır mısın?

2-Ne iş yapacağını biliyor musun?

3-Sunduğunuz özgeçmişte cins şeyler varsa heyetin ilgisini çekebilecek, mülakat onun üzerinden dönmeye başlıyor. Mesela hobileriniz arasına bungee-jumping (doğru yazdımmı bilmiyorum) yazdınız. Bununla ilgili şeyler soruyorlar. Örneğin dünyadaki en uzun atlayışı kim yapmıştır? vs..

4-Bölümüzle ilgili sorular gelebilir. Mesela tekstil/kimya mühendislerine tekstil ve deri malzemelerde ürün güvenliği denetiminde nelere bakılır gibi. (cevabını özelden soranlara yazarım :)

Şimdilik bu kadar. Böyle paylaşımların devamının gelmesini istiyorsanız kanalıma abone olup like atmayı unutmayın. Bye bye...

abcabc-26-26
Aday Memur
10 Nisan 2021 22:59

merhaba, ürün güvenliği denetimiyle ilgili önerebileceğiniz bir kaynak doküman vs var mı?

3. sınavda çan uygulandı. Fiili calisan arkadasim var diyorum, o sinava girdi kazandi yani.sen daha neyin kafasini insan müsveddesi? (Troll diye hakaret etmeden önce konuyu oku baştan itibaren, en faydali bilgileri kim paylaşmış?)

11 Nisan 2021 16:26

Bakanligin sitesini inceleyin. Özet bilgiler yeterli olur:

https://ticaret.gov.tr/urun-guvenligi

abcabc-26-26, 3 yıl önce

merhaba, ürün güvenliği denetimiyle ilgili önerebileceğiniz bir kaynak doküman vs var mı?

Seroseco92
Aday Memur
11 Nisan 2021 22:13

Sınav sonucumuzu göremiyor muyuz bir yerden
13 Nisan 2021 10:01

ne ne anlama geliyor?

13 Nisan 2021 10:03

cimer e yazarsan öğrenirsin. geçtin mi kaldın mı?

Seroseco92, 3 yıl önce
Sınav sonucumuzu göremiyor muyuz bir yerden

Ox123
Kapalı
15 Nisan 2021 12:42

Merhaba arkadaşlar herkes için en hayırlısını temenni ediyorum. Pazartesi mülakata giren arkadaşlar mülakatta ne sordular en azından genel hatlarıyla alan mı ağırlıklı ya da genel kültür mü ya da ticaret mi onları buradan yazıp yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. Bölümler de farklı. Pazar günü YDS ye gireceğim için mülakata çalışamayacağım/bakamaycağım en azından genel bir fikir olur. Yardımcı olursanız sevinirim. Aklıma takılan bir mesele de karantinada olan kişilere ayrı mülakat yapılacak mı bilgisi olan var mı? Herkese kolaylıklar dilerim

17 Nisan 2021 16:39

Pazartesi macera başlıyor. Çok eğleneceğuk :D

Ox123, 3 yıl önce

Merhaba arkadaşlar herkes için en hayırlısını temenni ediyorum. Pazartesi mülakata giren arkadaşlar mülakatta ne sordular en azından genel hatlarıyla alan mı ağırlıklı ya da genel kültür mü ya da ticaret mi onları buradan yazıp yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. Bölümler de farklı. Pazar günü YDS ye gireceğim için mülakata çalışamayacağım/bakamaycağım en azından genel bir fikir olur. Yardımcı olursanız sevinirim. Aklıma takılan bir mesele de karantinada olan kişilere ayrı mülakat yapılacak mı bilgisi olan var mı? Herkese kolaylıklar dilerim

mrblgn1
Aday Memur
18 Nisan 2021 16:45

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Kvkvmus
Aday Memur
19 Nisan 2021 18:06

Merhabalar arkadaşlar bugün girdim sınava ziraat mühendisiyim mülakat beş altı dakika kadar sürdü kendi alanımla ilgili sorular sordular kendini tanıt kısmında onlar soruyor siz cevaplıyorsunuz kaç kardeşsiniz vs nerde ikamet ediyorsunuz vs 4 soru sordular sanırım 6 kişilerdi sayamadım herkese başarılar diliyorum..

Ox123, 3 yıl önce

19 Nisan 2021 19:14

Geçmiş olsun. Hayırlı başarılar diliyorum. Edindiğiniz izlenim nasıl? Sizce geçecek misiniz kalacak mısınız?

Kvkvmus, 3 yıl önce

Merhabalar arkadaşlar bugün girdim sınava ziraat mühendisiyim mülakat beş altı dakika kadar sürdü kendi alanımla ilgili sorular sordular kendini tanıt kısmında onlar soruyor siz cevaplıyorsunuz kaç kardeşsiniz vs nerde ikamet ediyorsunuz vs 4 soru sordular sanırım 6 kişilerdi sayamadım herkese başarılar diliyorum..

Ox123
Kapalı
19 Nisan 2021 19:59

Teşekkür ederim. Geçmiş olsun. Hakkımızda hayırlısı. Umarım iyi geçmiştir.

Kvkvmus, 3 yıl önce

Kvkvmus
Aday Memur
19 Nisan 2021 23:31

Hocam heyecanlıydım nasıl geçti ne ara bitti anlamadım bile sorulara bildiğimce yanıt vermeye çalıştım kısmet bundan sonrası.. İnşallah bekleyeceğiz

Geçmiş olsun. Hayırlı başarılar diliyorum. Edindiğiniz izlenim nasıl? Sizce geçecek misiniz kalacak mısınız?

20 Nisan 2021 16:11

ilginçtir sorulan soruları herkes cevaplamış ve genelde bölümle alakalı sorular sormuşlar. bence girecekler belli. herkes her soruyu cevaplarsa neye göre seçecekler?

Kvkvmus, 3 yıl önce

Hocam heyecanlıydım nasıl geçti ne ara bitti anlamadım bile sorulara bildiğimce yanıt vermeye çalıştım kısmet bundan sonrası.. İnşallah bekleyeceğiz

ilancı
Aday Memur
20 Nisan 2021 22:00

22 Nisan 2021 13:57

...

Editörün Notu: Yorum uygunsuz olduğu için silinmiştir.

ilancı, 3 yıl önce

29 Nisan 2021 09:46

millet referans arayışında herhalde. yazan eden kalmadığına göre :)

kyrn
Aday Memur
29 Nisan 2021 10:45

Ya da ümidi kesmiştir o yüzden yazmıyordur :)

kyrn
Aday Memur
29 Nisan 2021 10:47

ben yazayım bari :) ne zaman açıklanacak veya atama kura ile mi yapılacak bu konularda bilgi sahibi olan var mı ?

Toplam 713 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi