Editörler : E.Kayı Han
«440441442443444445446447448449450451»
19 Mayıs 2019 15:14

alpinestar senin son durumun nedir kyok alabildin mi

Berrihum
Aday Memur
19 Mayıs 2019 15:36

siz kyok alabildiniz mi? diger sitede yazdiklarinizi kacirmisim. Allah yardimcimiz olsun.
tsk.soldier, 5 yıl önce

alpinestar senin son durumun nedir kyok alabildin mi

Merialive
Kapalı
19 Mayıs 2019 15:45

Yargıtay'a dosya kaç günde gider acaba ?

Kyi507
Aday Memur
19 Mayıs 2019 17:34

Ben burada sadece ankesörden mağdur olupta ne amaçla arandığını bilmeyen kişi sayısının çok çok az olduğunu düşünüyorum.... Bugüne kadar girdiğim bütün gruplarda bunu gördüm. Mağduruz diye geliyor dershanesine gitmiş ep faydalanmış.Yurtlarında kalmış himmet vermiş. Ben bu kişiler suçludur demiyorum orası ayrı konu ancak bu forumda bildiğim kadarıyla sadece ama sadece iltisaklı olmayıp ne amaçla arandığını bilmeyen kişiler var sanıyordum.Bu günden itibaren ben bugüne kadar neden susuyoruz vs diye yazdığım tüm mesajları geri alıyorum oturup olacakları beklemek en iyisi.

üye4188
Şef
19 Mayıs 2019 19:04

Kişi kendinden bilirmiş işiiii !!!!
Kyi507, 5 yıl önce

Ben burada sadece ankesörden mağdur olupta ne amaçla arandığını bilmeyen kişi sayısının çok çok az olduğunu düşünüyorum.... Bugüne kadar girdiğim bütün gruplarda bunu gördüm. Mağduruz diye geliyor dershanesine gitmiş ep faydalanmış.Yurtlarında kalmış himmet vermiş. Ben bu kişiler suçludur demiyorum orası ayrı konu ancak bu forumda bildiğim kadarıyla sadece ama sadece iltisaklı olmayıp ne amaçla arandığını bilmeyen kişiler var sanıyordum.Bu günden itibaren ben bugüne kadar neden susuyoruz vs diye yazdığım tüm mesajları geri alıyorum oturup olacakları beklemek en iyisi.

Serem2
Memur
19 Mayıs 2019 19:24

sizin yaptığınız şeyleri yapmıyor olmamız, olayı kabul ediyoruz anlamına gelmiyor. anlam veremedigimiz bir olayın içindeyiz. ben mağdur eşi olarak, eli kolu bağlı durmak tabiiki çok zor. fakat ne olup bittiğini anlamazken, bir de eşimin bilgisi dışında herhangi bir şey yapmak istemiyorum. bu forumdan çok şey öğrendim. teşekkürler. eğer size destek veremedigimiz için birşeyler duzelmiyorsa kusura bakmayın. diyecek başka da birşey yok......
Kyi507, 5 yıl önce

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 20:29

Serem2 yanlış anlamışsınız ben sizin doğrusunu yaptığınızı yazdım Çünkü ne zaman bu türden bir oluşuma katılsam tek kriterin bizdeki gibi ankesör olmadığını görüyorum insanlarda...Bu da beni rahatsız ediyor.Zaten bugün avukatımızla görüştüm kriptoların bu türden tagler kullandığını ve iddianamelere girdiğini söyledi doğal olarak çekindim.Üye4188 neden alındınız?Tamamen genel konuştum yazdıklarımı kimse şahsi algılamasın.Amacım alınmanızı sağlamak değil kişisel görüşlerim.

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 20:35

Sohbetimiz esnasında bir üye söylemişti.Buyrun iddianameleri paylaşalım desek kaç kişi katılır diye.Herkes mağdur değil diyordu çok net anladım.Kendisini bilir zaten özür diliyorum.Ben demiyorum ki başka kriterleri olanlar suçlu...Bunun kararını mahkemeler verir ben dahil hangimizin haddi? Sadece baska kriterlere sahip kişiler yüzünden bizim savunmalarımız hakimlere inandırıcı gelmiyor işte esas mağduriyet bu! Anlatabildim umarım...

Ty66109
Memur
19 Mayıs 2019 20:59

İddianamelerde savcılar o kadar absürt şeyler yazmışlar ki buna bi kere kişi kendi anlam veremiyor karşıda ki kişiye laf anlatmakla nasıl uğraşalım diye de düşünülebilir mesela benim eşim tanık ifadesinden ihraç jandarma tanıkta bşr kere gördüm olabilir demiş birde eşimin kendi söylediği 2011 de üni de 1.5 ay evde kalma var ama savcı maşallah döşemiş yok bylok yok himmet yoj video izleme şu bu ayrıca ep den de faydalandı eşim çünkü buna insanı mecbur bırakıyorlar mahkemede geri çektik ep yi takdiri heyete bıraktık

GönülHasan07
Aday Memur
19 Mayıs 2019 21:02

O kadar güzel yazdınız ki bunun adı korkaklık değil kurunun yanında yaş da yanar desek daha doğru olur eşimin zerre kadar bir suçu yokken yardım edeyim derken zararım dokunur diye sessizce bekliyorum çünkü seni duymak isteyene fısıldasan duyar bunun yanında birde istersen boğazın yırtılana kadar bağır duymak istemeyen sağırdır çığlıklara dilerim artık son bulur... Daha fazla insanın canı yanmaz...
Kyii507, 5 yıl önce

Sohbetimiz esnasında bir üye söylemişti.Buyrun iddianameleri paylaşalım desek kaç kişi katılır diye.Herkes mağdur değil diyordu çok net anladım.Kendisini bilir zaten özür diliyorum.Ben demiyorum ki başka kriterleri olanlar suçlu...Bunun kararını mahkemeler verir ben dahil hangimizin haddi? Sadece baska kriterlere sahip kişiler yüzünden bizim savunmalarımız hakimlere inandırıcı gelmiyor işte esas mağduriyet bu! Anlatabildim umarım...

Serem2
Memur
19 Mayıs 2019 21:31

aynen dediğiniz gibi. bizim iddianamede ardışığında sicil şahıs yazıyor. iddianameyi hazırlayan yer başka. davanın görüleceği yer başka. avukat dedi ki, eğer bu iddianameyi Ankara hazirlasaydi, sivil şahısları ardışığıktan yazmazdı. yani ardışık araması yok denilecekti. şimdi benim eşim ardışık aramadan mı yargılanacak, yoksa başka bir şeyden mı? şaka gibi yaşadıklarımız...
Kyii507, 5 yıl önce

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 21:32

Nasıl yani? Olmayan şeyleri nasıl ekleyebiliyor? Daha önce bunu hiç duymamıştım.
Ty66109, 5 yıl önce

İddianamelerde savcılar o kadar absürt şeyler yazmışlar ki buna bi kere kişi kendi anlam veremiyor karşıda ki kişiye laf anlatmakla nasıl uğraşalım diye de düşünülebilir mesela benim eşim tanık ifadesinden ihraç jandarma tanıkta bşr kere gördüm olabilir demiş birde eşimin kendi söylediği 2011 de üni de 1.5 ay evde kalma var ama savcı maşallah döşemiş yok bylok yok himmet yoj video izleme şu bu ayrıca ep den de faydalandı eşim çünkü buna insanı mecbur bırakıyorlar mahkemede geri çektik ep yi takdiri heyete bıraktık

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 21:43

bazı insanlara kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Rifki acar
Aday Memur
19 Mayıs 2019 22:00

Bir zamanlar Kardağa bayragi dikenlerde icerideydi unutmayin maziyi...

Kyi507, 5 yıl önce

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 22:24

Anlaşıldı sende fetöcüsün alındığına göre

evet arkadaşlar böyle zavallılarda özel mesajdan saldırıys geçiyorlar.

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 22:26

Bu forum iyice kirlendi...Kripto fetöcüler özelden hakaretlere başladılar bile.Size bol şans umarım en kısa zamanda sevdiklerinize kavuşursunuz.

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 22:30

senin gibiler sayesinde kirlendi bu form hem kendisi yaxıyor fetöcü diye insanları yaftalıyor.dahaneyin ne olduğunu bilmeden en kısa sürede bir psikoloğa görün

Kyii507, 5 yıl önce

Bu forum iyice kirlendi...Kripto fetöcüler özelden hakaretlere başladılar bile.Size bol şans umarım en kısa zamanda sevdiklerinize kavuşursunuz.

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 22:31

Evet öylesin. Bu çok açık yazdığımdan neden alındın? Bir araştırılman lazım aslında... Keşimeleri kifayetsiz kalıyormuş...Peh sadrazamın bilmem nesi.. Hadi işine satılık beyinli.

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 22:33

Sizin gibiler yüzünden ne hallere düştük zamanında fetönün bokunu yiyin dershanelerine gidin himmet verin bir yerlere gelmek için kullanın şimdi de ağlayın!!! Olan bize oldu tek kriteri ankesör olmayan hiçkimse beni bunların altına yatmadığına inandıramaz...

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 22:34

Özelden de yavsak yavsak canımlı cicimli konuşma benimle yediririm o lafları sana!!!

Toplam 20062 mesaj
«440441442443444445446447448449450451»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi