Editörler : crops35
08 Şubat 2018 20:43

Önlisans matematik için soru bankası önerisi

önlisans matematik için pegem beyaz kalem yediiklim yargı dışında önerebileceğiniz soru bankası var mı. hedefim 20 net civarı

Ulgeribocan
Kapalı
08 Şubat 2018 20:51

Bölüm ne hocam

antek33
Aday Memur
08 Şubat 2018 21:05

anestezi

Dentistnurse
Aday Memur
08 Şubat 2018 22:04

Uzman kariyer çözümlü matematik soru bankası

poyrazadaliii
Yasaklı
10 Şubat 2018 21:22

Önlisans dershane önerisi soran birçok arkadaşım oldu,ben bu sene Kuzey Akademiyi seçtim ve çok çok memnunum hocalarımızın tecrübesi,özel etüt sistemi :) dershenenin sistemi çok iyi,benim tavsiyem kuzey benim tavsiyem 2 haftalık ara tatilimiz bitti

ahorora91
Yasaklı
11 Şubat 2018 21:16

herkesin hakkında hayırlısı olsun öncelikle,bir dershane sistemli ise,etüt hocaları varsa,yayını hazırlayan hocalar derse giriyorsa bence o dershane rahatlıkla tercih edilebilr ....

poyrazadaliii, 6 yıl önce

Önlisans dershane önerisi soran birçok arkadaşım oldu,ben bu sene Kuzey Akademiyi seçtim ve çok çok memnunum hocalarımızın tecrübesi,özel etüt sistemi :) dershenenin sistemi çok iyi,benim tavsiyem kuzey benim tavsiyem 2 haftalık ara tatilimiz bitti

keremcem200
Yasaklı
12 Şubat 2018 22:36

Umarım istediğiniz puanı alır ve güzel bir memurluğa yerleşirsiniz :)

poyrazadaliii, 6 yıl önce

a.can25
Aday Memur
29 Mart 2018 11:53

Gny akademi yayınları nin sıfırdan ve kolay matematik kitabını tavsiye ederim

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi