Editörler : crops35
«5678910111213141516»

Nordmen86
Aday Memur
30 Temmuz 2018 11:37

Arkadaşlar herkes başından savıyor doğrusu başvurduğumuz yer evrakları inceliyor tarihler zaten bellidir sınava girmeye hak eden kişileri msb ye isim listesini göndericek msb yayınlayacakmsb nin tek fonksiyonu bu personel sende çalışacak başvuruyu sana yaptı ama işvereni benimmaaşını ben veriyorum sürecide ben yöneticemsenin başvurduğun yere alınacak toplam personel sayısı 100 kişidir benim başvurduğum yere 300 kişidir senin başvurduğun yerde işlemler bitmiştir ama benim başvurduğum yerde bitmediğiiçin hepsinin bitmesini beklicez msb tarihleri kordine edicek süreç o yüzden uzun biraz sabır lazım benim tahminim bayramdan önce mülakatlaryapılır bayramdan sonra açıklanır sağlık raporugüvenlik soruşturması derken şubat martı buluro yüzden sabır arkadaşlar

kfy41
Aday Memur
30 Temmuz 2018 12:37

Üstalar peki evrakları eksik olanların yerine nihai listeye giremeyen ler cagrilirmi yoksa kaç kişi kaldıysa onlarla mülakata girilirmi

Nordmen86
Aday Memur
30 Temmuz 2018 12:50

Nihai listeye sonradan ilave olmaz değişmez o bitti

kfy41, 6 yıl önce

Üstalar peki evrakları eksik olanların yerine nihai listeye giremeyen ler cagrilirmi yoksa kaç kişi kaldıysa onlarla mülakata girilirmi

Fire71
Memur
30 Temmuz 2018 13:01

Bende katılıyorum msb ye topu atıyorlar ama öyle değildir sonuçta başvurduğumuz işyeri mülakatı yapacak evrakları da muhakkak onlar değerlendirecektir.

Fire71
Memur
30 Temmuz 2018 13:03

Ve cimere konuyu yazdım cevap beklemekteyim aynı mağduriyette olanlar yazarak destek olabilirsiniz

Nordmen86
Aday Memur
30 Temmuz 2018 13:11

Kabul edip etmemek kendi insiyatiflerinde ilanların veriliş şekillerinde eksiklik var sen haklısın ama evrakları alan görevlide ilanda bu bölüm istenmiş ben bunu şimdi alırsam yarın öbür gün bana sorarlar korkusu var problem benim en başta söylediğim gibi tecrübeli personelin bu işi yapması lazım adam bütün kanun yönetmelik prosedürleri bilicek

Fire71, 6 yıl önce

Ve cimere konuyu yazdım cevap beklemekteyim aynı mağduriyette olanlar yazarak destek olabilirsiniz

Fire71
Memur
30 Temmuz 2018 13:24

Peki bu durumu idare mahkemesine bildirsek sonuç ne olur

Nordmen86
Aday Memur
30 Temmuz 2018 13:29

Bu saatten sonra başvursanda tarih olayı var ancak mahkeme durdurma kararı verir bütün sistem kilitlenir diğer arkadaşların mağdur olur benim şahsi görüşüm yada ben olsam sıcağı sıcağına mezun olduğum okula gider o evrağı alır getirir verirdim kabul ederlerdi diye düşünüyorum yinede gidip al bu ilan kaçsa bile başka bi ilana yine lazım olucak

Fire71, 6 yıl önce

Peki bu durumu idare mahkemesine bildirsek sonuç ne olur

Fire71
Memur
30 Temmuz 2018 13:31

Bende o evrak var aldım ama msb kabul etmedi o kadar düz mantıkları ki İlla diplomada yazacak diyor

Nordmen86
Aday Memur
30 Temmuz 2018 13:44

Öyle bi düz mantık olur mu saçmalık elindeki resmi belge resmi kurum resmi belgeyi kabul etmiyor

Fire71, 6 yıl önce

Bende o evrak var aldım ama msb kabul etmedi o kadar düz mantıkları ki İlla diplomada yazacak diyor

enes çkr
Aday Memur
30 Temmuz 2018 13:44

artık bende anlamadım.msb yı aradım basvurdugunuz yeri arayın dedı. basvurdugum yerı aradım 15-20 gune bellı olur dedi. evrak kontrolu yaparlarken sorduk teblıgat yapılacak dedıler bence basvurdugumuz yer msb ye bıldırecek msb yayımlayacak dediğiniz gibi. butun yerlerın msb ye bıldırılmesını beklıyorlar.

Nordmen86, 6 yıl önce

Arkadaşlar herkes başından savıyor doğrusu başvurduğumuz yer evrakları inceliyor tarihler zaten bellidir sınava girmeye hak eden kişileri msb ye isim listesini göndericek msb yayınlayacakmsb nin tek fonksiyonu bu personel sende çalışacak başvuruyu sana yaptı ama işvereni benimmaaşını ben veriyorum sürecide ben yöneticemsenin başvurduğun yere alınacak toplam personel sayısı 100 kişidir benim başvurduğum yere 300 kişidir senin başvurduğun yerde işlemler bitmiştir ama benim başvurduğum yerde bitmediğiiçin hepsinin bitmesini beklicez msb tarihleri kordine edicek süreç o yüzden uzun biraz sabır lazım benim tahminim bayramdan önce mülakatlaryapılır bayramdan sonra açıklanır sağlık raporugüvenlik soruşturması derken şubat martı buluro yüzden sabır arkadaşlar

Fire71
Memur
30 Temmuz 2018 14:36

Yine aradım şimdi adamın tek dediği şartlarımız belli bende sinirlendim haliyle bölüm 1.siyim ve mağdur oluyorum siz ilanı yanlış çıkardığınız için Miili Eğitim Bakanlığı bölümün adını değiştireli 9 sene olmuş dedim adam yine bozuk plak gibi şartlarımız belli taşıyorsan başvurursun diyo

Nordmen86
Aday Memur
30 Temmuz 2018 14:44

Sonuçla ilgili bişey dedi miki sana belki olumlu olur

Fire71, 6 yıl önce

Yine aradım şimdi adamın tek dediği şartlarımız belli bende sinirlendim haliyle bölüm 1.siyim ve mağdur oluyorum siz ilanı yanlış çıkardığınız için Miili Eğitim Bakanlığı bölümün adını değiştireli 9 sene olmuş dedim adam yine bozuk plak gibi şartlarımız belli taşıyorsan başvurursun diyo

Fire71
Memur
30 Temmuz 2018 15:33

Adama durumu anlatıyorum sen benden torpil mi istiyosun diyo aramıcam artık nolursa olsun

Ervetor
Aday Memur
31 Temmuz 2018 20:34

Aa

Ervetor
Aday Memur
31 Temmuz 2018 21:35

Deneyimli tornacı ilanına başvurdum.Bölümüm ve deneyimim cnc ve aynı değil meslek kodu uyuşmuyor diye onaylamadılar.Belgeleri geri istedim belki olur diye vermediler.Benim gibi durumda olan var mı torna cnc aynı şeyler zaten

alperkurtmen
Aday Memur
31 Temmuz 2018 22:57

Bu kadar zaman geçti evraklar verileli bi dünya şikayet var korkum sınav iptal edilmesin 2016 da sahil güvenlik iptal olmuştu ALLAH KORUSUN

kızkulesi-93
Aday Memur
31 Temmuz 2018 23:18

cumaya kadar açıklanır arkadaşlar

Fire71
Memur
31 Temmuz 2018 23:18

Onaylanmadığına dair bir belge mi verdiler banada meslek kodu uyuşmuyor dedi bende bölümün adı 2009 da değişti ilana bölümün eski ismiyle çıktığını söyledim evrakları aldılar ama onaylanmayabilir dedi fakat evrakları yine alıp komisyona gönderdiler sizde de böyle mi oldu

Ervetor, 6 yıl önce
Deneyimli tornacı ilanına başvurdum.Bölümüm ve deneyimim cnc ve aynı değil meslek kodu uyuşmuyor diye onaylamadılar.Belgeleri geri istedim belki olur diye vermediler.Benim gibi durumda olan var mı torna cnc aynı şeyler zaten

IRMAK26
Aday Memur
01 Ağustos 2018 03:32

Bu evraklarinin kabul olmadigini dusunenler daha oncede mulakata girdim zaten kabul etmeyecek olsalardi o anda etmezlerdi gibi geliyor bana. listeye girmissiniz zaten niye sayiyi azaltsinlarki tavirlari net olurdu belgelerinizi geri verirerdi mulakat zamani su su su isimliler mulakata gelecek denecegini sanmiyorum boyle olmadi hic

Toplam 2644 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi