Editörler : Pangaea
20 Mart 2020 11:44

Ek atama

Kontenjanda olduğum halde ek atama olacak diye 41. Açmadım atanamadım ek atama olmama durumu olur mu koronodan ötürü ?

Kbr65
Memur
20 Mart 2020 11:53

Hayır hocam olucak emin olun

Selim Pusat34
Yasaklı
20 Mart 2020 11:53

dün hamza hoca olacak dedi.

fencı_05
Şef
20 Mart 2020 11:56

kime söyledi kardes twitterdan mi bahsetti bizde bekliyoruz ek atamayi ama dunyanin ve ulkenin durumu malum bu virüs yüzünden ekonomi illaki etilenecek ve olmama ihtami de kuvvetlenmiyor degil
Selim Pusat34, 4 yıl önce

Selim Pusat34
Yasaklı
20 Mart 2020 12:00

valla kardeş diyorum ki hamza hoca söyledi. sen diyosun ekonomi bıdı bıdı. git kendi düşüncelerini kendi kafanda yaşa. hepiniz ekonomi uzmanı kesildiniz başımıza.

fencı_05, 4 yıl önce
kime söyledi kardes twitterdan mi bahsetti bizde bekliyoruz ek atamayi ama dunyanin ve ulkenin durumu malum bu virüs yüzünden ekonomi illaki etilenecek ve olmama ihtami de kuvvetlenmiyor degil

Ilkmatci33
Kapalı
20 Mart 2020 12:03

Ek atama olur fakat ileri bir tarihte olur yani ağustos gibi .bence tabi.

TeacherEda0
Aday Memur
20 Mart 2020 12:06

arkadaslar herkes gergin bir sakin olun

ek atama elbette olacaktır ancak ileri bir tarihte olur

temmuz gibi mülakata çağırırlar(mülakat olur mu emin değilim sonucta olaganustu bir durumdayız) agustosta da atama yapılır bence.

fencı_05
Şef
20 Mart 2020 12:14

edebini takin varsa, ozel kalemimisin hamza hocanin sadece duyumunun nerden olduğunu sorduk

valla kardeş diyorum ki hamza hoca söyledi. sen diyosun ekonomi bıdı bıdı. git kendi düşüncelerini kendi kafanda yaşa. hepiniz ekonomi uzmanı kesildiniz başımıza.

Selim Pusat34
Yasaklı
20 Mart 2020 12:17

Adamın kendi konuşması, gir tvitıra bak, facebook sayfalarına bak. Hayır bir şey bilmeden gelip burda bilmiş bilmiş çıkarım yapıyorsunuz. Milleti germekten ortalığı bulandırmaktan başka bir şey değil yaptığınız. Bilmiyosan bari sus.

fencı_05, 4 yıl önce
edebini takin varsa, ozel kalemimisin hamza hocanin sadece duyumunun nerden olduğunu sorduk

fencı_05
Şef
20 Mart 2020 12:19

Senin gibi gerzeklerden orda da cok oldugu için neye inanacagini bilmiyor insan

Adamın kendi konuşması, gir tvitıra bak, facebook sayfalarına bak. Hayır bir şey bilmeden gelip burda bilmiş bilmiş çıkarım yapıyorsunuz. Milleti germekten ortalığı bulandırmaktan başka bir şey değil yaptığınız. Bilmiyosan bari sus.

Selim Pusat34
Yasaklı
20 Mart 2020 12:19

düzgün konuş lan.

fencı_05, 4 yıl önce
Senin gibi gerzeklerden orda da cok oldugu için neye inanacagini bilmiyor insan

fencı_05
Şef
20 Mart 2020 12:22

Aynen bende sana ayni seyi dedim düzgün konuş en basta sana kaynak sorduk yok dusunceni kendine sakla yok bidi bidi yapma gibi cevaplar verdin.Ayrica Hamza hocanin resmi bir aciklamasi yok nerden cikardiniz hamza hoca söyledi diye.Ayrica ek atamayi bizde bekliyoruz diye belirttim olmamasi bizim icinde kötü olur insallah olur

düzgün konuş lan.

T1903
Şube Müdürü
20 Mart 2020 12:30

Ek atama geçte olsa olur arkadaşlar kontejanda olup tercih yapmayanlara mahdur etmezler geç olur ama olur yani belki mülakatı kaldırır belki başka bı yol ama illa olacaktır bu mantıkla o zaman kpss ye yapmazlar atama olmaz yani

Canbolat001
Kapalı
20 Mart 2020 12:36

Arkadaşlar şuan ek atama olur mu olmaz mı tartışması yapmanıza gerek yok net söylüyorum, bu virüste türkiye italya senaryosunu yaşarsa ki şuan ki artış ve ölüm olarak italya dan önde gidiyoruz. insallah bu senaryo gerçekleşmez ama şuna emin olun ki gerçekleşirse bu ülkede karar vericilerin en son aklına gelecek konu ek atama olacak bundan şüpheniz olmasın...

c-oguz
Aday Memur
20 Mart 2020 13:05

ekonomi kötü diyenler evet kötü ama sadece bizde değil tüm dünyada patlak bir ekonomi var haliyle toplu bir sistemde bir kişi düşerse düşen kişi için sıkıntı büyük ama herkes düşerse problem teşkil etmez merak etmeyin arkadaşın dediği gibi italya örneğine dönmediğimiz sürece herşey tıkır tıkır işler...

riooo
Kapalı
20 Mart 2020 13:30

rahat olun en geç mayıs ayında olacak Allah'ın izniyle

netnutlanisay
Aday Memur
20 Mart 2020 13:56

ek atama ertelenme durumu olabilir ama netice olarak bu sene olacağına inanıyorum. maliye

bakanı da 2 bin personel alacaklarını söyledi bugün.

durmaz1986
Memur
20 Mart 2020 14:05

az sabır lütfen, geçen yıl mayıs ayında ilan haziranda da mülakatlar yapılmıştı, Allah'ın izniyle benzer tarihlerde ek atama takvimi oluşacaktır.

T1903
Şube Müdürü
20 Mart 2020 14:32

Bencede Mayıs Haziran gibi gelecektir durumunda dünyada iyiye gidecek umarım Almanya durumu çok iyi idare ediyor tedbirler yerinde olursa durumda çok büyümez zaten durum gittikçe kötü bir vaziyet alırsa zaten sınavlar yapılmaz ek atamayı g3ct

Aliasl
Aday Memur
20 Mart 2020 15:16

Hamza hoca olacak demekten ziyade takvimi açıklamak doğru değil önce şu musibetten kurtulalım demiş yani salgın bitmeden açıklanmayacak demektir.

sistemlink
Şef
20 Mart 2020 15:16

Lutfen olumlu düşünelim olumsuz senaryo zaten virüsü güçlendirir,biz insanımızı ülkemizi güçlendirelim,Türkiye neler yaşadı neler kriz yönetmeyi öğrenmiş olmalıyız artık negatifi pozitife cevirelim

Ülkeme güveniyorum,biz her zaman güçlüyüz...Şuraya birkaç cümle olumlu yazarsanız kimbilir herşey biraz daha düzelir...denemek gereklii brnce

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi