Editörler : supporters.
12345678910111213»

Happy new
Daire Başkanı
02 Şubat 2021 14:52

Hocam merhaba ben de kamu yönetiminden 91 puanla başvurdum sıralamam 47. Bunda şansımız biraz düşük ama gsb uzman yardımcılığında sınava çağrılırız diye düşünüyorum. Siz kamu yönetimi dışında iktisat, muhasebe vs de çalıştınız mı?

Optiopti, 3 yıl önce

Denetmen yardımcılığı ilani başvuruları başladı kamu yönetimi 91.9 la başvuru yaptım basvuru yapan arkadaşlar puanlarını yazabilir mi?

Optiopti
Aday Memur
02 Şubat 2021 15:23

Hocam sınava girmeyecek kişiler basvurmazsa hem bu alım hem gsb 90 bandına inebilir muhasebe üniversitede 1 ders aldım pek bilmiyorum o yüzden çalışmam.ama kamu yönetimi ve hukukta iyiyim çalışıyorum arasıra iktisatda çalışıyorum genel hatlarıyla bilmek lazım yoksa sınavda çok sıkıntı yaşarız

ebege
Aday Memur
03 Şubat 2021 10:14

Merhaba arkadaslar . Ticaret bakanliginin denetmen yardımcıligi icin dun basvurular baslamisti. Basvuruyu yaptiktan sonra duyurulan iban numarasina sinav ucretini gondermeme ragmen parayi geri iade ediyor. Bir kac kere denedim ama hep parayi geri hesabima iade ediyorlar. Benzer sorunu yasayan ya da sebebini bileniniz var mi?

Happy new
Daire Başkanı
03 Şubat 2021 10:18

Iban numarasını girdikten sonra Ad soyad kısmına Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü yazın

ebege, 3 yıl önce
Merhaba arkadaslar . Ticaret bakanliginin denetmen yardımcıligi icin dun basvurular baslamisti. Basvuruyu yaptiktan sonra duyurulan iban numarasina sinav ucretini gondermeme ragmen parayi geri iade ediyor. Bir kac kere denedim ama hep parayi geri hesabima iade ediyorlar. Benzer sorunu yasayan ya da sebebini bileniniz var mi?

ebege
Aday Memur
03 Şubat 2021 10:22

Cok tesekkur ederim .simdi oldu. Ben de alici kismina Personel Genel Müdürlüğü Sınav Hizmetleri yaziyordum . Demek ki o yuzden oluyormus.
Happy new, 3 yıl önce

Iban numarasını girdikten sonra Ad soyad kısmına Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü yazın

Merveysel
Aday Memur
06 Şubat 2021 22:38

Arkadaşlar üniversiteyi benzer isimde başka üniversite olarak işaretlenmişim. Düzeltme yapılamıyor nasıl yapılır bilgisi olan varmı

Carpe Vita
Aday Memur
07 Şubat 2021 00:37

Ticaret bakanlığının sitesindeki duyuruda yazılan numaralardan kuruma ulaşsanız iyi olur. Sorunuzun cevabını kurum dışında kimse bilemez.

Merveysel, 3 yıl önce

Arkadaşlar üniversiteyi benzer isimde başka üniversite olarak işaretlenmişim. Düzeltme yapılamıyor nasıl yapılır bilgisi olan varmı

Merveysel
Aday Memur
12 Şubat 2021 09:27

Genel soru konularını bulabilen yada nasıl bulunur bilen var mı

Üçyüzdoksandokuz
Aday Memur
12 Şubat 2021 17:07

Bugün başvuran var mı acaba aday numarası kaçlarda
18 Şubat 2021 11:43

Arkadaslar konu ölü resmen ya. Burdan özellikle üyelik almayip sadece okuyan arkadaslara sesleniyorum. Evet sen! Klavyenin yanindaki pecete balyasini ve islak mendili koy bi kenara. Üyelik al. Ve paylasima basla. Sonava ne kadar kaldi ki. Sinav salonunda birbirimizin yuzune nasil bakacagiz. Arkadaslar sinsilik hic iyi bir sey degil.

snsgt
Aday Memur
27 Şubat 2021 14:22

sınava çağırıp çağırmayacakları ne zman belli olacak acaba denetmen yardımcılığı için?

Happy new
Daire Başkanı
27 Şubat 2021 14:27

Bakanlığı arayan arkadaşa haftaya açıklanır demişler. İnşallah pazartesi açıklanır

snsgt, 3 yıl önce

sınava çağırıp çağırmayacakları ne zman belli olacak acaba denetmen yardımcılığı için?

01 Mart 2021 15:31

paraları bayıldık, bir de sınava çağırmazlarsa ne olacak :D

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
02 Mart 2021 03:01

sınava çağırılmayanların paralarını geri yatırıyorlar. asıl sorun sınava çağırılıp da sınav sonucunda mülakata kalacak kontenjanda yer alamamakta çıkıyor. o noktada paracıklar yanıyor işte :D

efendinimbensenin, 3 yıl önce

paraları bayıldık, bir de sınava çağırmazlarsa ne olacak :D

yilike
Aday Memur
02 Mart 2021 11:59

Yazılı sınava çağrılacak adaylar açıklanmış

02 Mart 2021 14:58

hayırlı uğurlu olsun. başarılı oldunuz mu?

yilike, 3 yıl önce

Yazılı sınava çağrılacak adaylar açıklanmış

snsgt
Aday Memur
02 Mart 2021 15:44

ortak alan için daha önceki sınav sorularıyla ilgili biligisi olan var mı acaba?

Herbologg
Şef
02 Mart 2021 21:28

Uzman yardimciligi sınavı mayisa Ötelerken Denetmen yardımcılığı sınavida otelenir mi. Yani sınava çok az bir süre kala listeyi açıklamak saçma oldu.

Optiopti
Aday Memur
02 Mart 2021 21:47

Hocam ertelenecegini sanmıyorum siz yinede çalışın

Herbologg
Şef
02 Mart 2021 22:06

Yani devasa konu kalabalığı varken ne kadar calisabilriim o da ayrı muamma. Yaa hayir 21 günde bir liste mi açıklanır aklım hayalim duruyor. Hayır bu şekil oluşu alacakları kişiler belli mi diye şüphelenmiyor değilim hocam. Valla afalladim açıkçası

Optiopti, 3 yıl önce

Hocam ertelenecegini sanmıyorum siz yinede çalışın

Toplam 713 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi