Editörler : supporters.
«134135136137138139140141142143144145»

systemfails
Kapalı
23 Mayıs 2019 08:34

Hocam anlatması sadece dile kolay bir süreç yaşamışsınız, tebrik ederim. Hayırlı ve uğurlu olsun.

Pasazade323, 5 yıl önce

Sayın hocam öncelikle Rabbim sabrınızı arttırsın diyeyim. Ben Aralık 2017 başvurusu yapmıştım. çok değerli '!! iki jüri üyesi sürecimin yaklaşık 10 ay daha uzamasına neden oldu. Bir jüri üyesi önce hiçbir gerekçe göstermeden etiğe vermişti. 4 ay bunun hangi sebeple verdiğini belirtmesi için bekledim. jüri kafasına göre dosyamda hiç olmayan durumları ve kendince bazı sebepler uydurdu.Komisyon savunmamı istedi bende gönderdim. yaklaşık 3 ay da savunmam sonrası bilirkişi cevabını bekledim. Sonunda kurtuldum derken diğer jürimin asgari şart dediğini öğrendim. Yaklaşık 2,5 ay da bunun sonuçlanmasını bekledim. Birilerini bulup sebebi öğrendim. Bu jüri üyesi de SCI-E olan bir yayınımın yayınladığı dergiyi SCI-E standartında bulmuyormuş bu nedenle bunu kabul edemezmiş. Asgari komisyon yaptığının hatalı olduğunu ve bunu düzeltmesini istedi. Fakat jüri diretmiş ve en sonunda jüri üyeliği düşürüldü. Ve bugün yaklaşık 18 ay sonra sonucum açıklandı 5/0 olarak başarılı bulundum. Bu süreç çok yıpratıcı ve stresli bir süreç. Benim en sıkıntılı olduğum dönemlerde danışman hocam bana yukarıda da size söylediğim "Allah sabrını arttırsın" derdi. Unutmayın bazen yollar düz olmuyor bazen zigzaklı yollarda olmakta. Bizimkisi ikinci yol oldu. Unutmayın her karanlık gecenin bir aydınlığı vardır. Biraz daha sabır. İnşallah sizde güzel haberler alacaksınız.

Ahbudocentlik
Kapalı
23 Mayıs 2019 10:31

Hocam öncelikle geçmiş olsun uzunca bir süreci atlatmışsınız. Ancak anlamadığım şimdi biz etik kurulla boğuşurken aynı zamanda asgari şartta da takılmış olabilirmiyiz yani bunları aynı anda öğrenebimiyormuyuz ? yada sizin durumunuzda önce raporunu giren juri etik kurul dedi başvurunuz durdu etik ihlal olmadığına karar verildi başvuru devam etti daha sonra rapor giren juri asgari şart dedi bu şekildemi acaba yada ikiside aynı anda belliydi sıraylamı size bildirildi

Pasazade323, 5 yıl önce

Sayın hocam öncelikle Rabbim sabrınızı arttırsın diyeyim. Ben Aralık 2017 başvurusu yapmıştım. çok değerli '!! iki jüri üyesi sürecimin yaklaşık 10 ay daha uzamasına neden oldu. Bir jüri üyesi önce hiçbir gerekçe göstermeden etiğe vermişti. 4 ay bunun hangi sebeple verdiğini belirtmesi için bekledim. jüri kafasına göre dosyamda hiç olmayan durumları ve kendince bazı sebepler uydurdu.Komisyon savunmamı istedi bende gönderdim. yaklaşık 3 ay da savunmam sonrası bilirkişi cevabını bekledim. Sonunda kurtuldum derken diğer jürimin asgari şart dediğini öğrendim. Yaklaşık 2,5 ay da bunun sonuçlanmasını bekledim. Birilerini bulup sebebi öğrendim. Bu jüri üyesi de SCI-E olan bir yayınımın yayınladığı dergiyi SCI-E standartında bulmuyormuş bu nedenle bunu kabul edemezmiş. Asgari komisyon yaptığının hatalı olduğunu ve bunu düzeltmesini istedi. Fakat jüri diretmiş ve en sonunda jüri üyeliği düşürüldü. Ve bugün yaklaşık 18 ay sonra sonucum açıklandı 5/0 olarak başarılı bulundum. Bu süreç çok yıpratıcı ve stresli bir süreç. Benim en sıkıntılı olduğum dönemlerde danışman hocam bana yukarıda da size söylediğim "Allah sabrını arttırsın" derdi. Unutmayın bazen yollar düz olmuyor bazen zigzaklı yollarda olmakta. Bizimkisi ikinci yol oldu. Unutmayın her karanlık gecenin bir aydınlığı vardır. Biraz daha sabır. İnşallah sizde güzel haberler alacaksınız.

23 Mayıs 2019 10:37

Sayın Hocalarım, sizce açıklamalar bitti mi? Yoksa bugün de devam eder mi diye sormak için

ÜAK'ı arıyorum ama maalesef ulaşamadım. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Pasazade323
Aday Memur
23 Mayıs 2019 12:57

Yok hocam tüm jüri raporlarının tamamlanması gerekiyor. Daha sonra etik varsa ilk etik komisyona gönderiliyor dosyanız. Buradan sağ salim çıkarsanız ve asgari şart durumu varsa o zamanda o başlıyor. Ben etiğe verildiğimi telefondan öğrenmiştim ama asgari durumu söylememişti. Zaten en kötüsünü söylediği için ikinci bir şok vermek istemedi galiba.

Ahbudocentlik, 5 yıl önce

Hocam öncelikle geçmiş olsun uzunca bir süreci atlatmışsınız. Ancak anlamadığım şimdi biz etik kurulla boğuşurken aynı zamanda asgari şartta da takılmış olabilirmiyiz yani bunları aynı anda öğrenebimiyormuyuz ? yada sizin durumunuzda önce raporunu giren juri etik kurul dedi başvurunuz durdu etik ihlal olmadığına karar verildi başvuru devam etti daha sonra rapor giren juri asgari şart dedi bu şekildemi acaba yada ikiside aynı anda belliydi sıraylamı size bildirildi

kür-şat
Şef
23 Mayıs 2019 16:33

Hazirana kaldık galiba. Bir ay daha bekleyeceğiz.

akademisyen85
Aday Memur
23 Mayıs 2019 17:13

Bir dahaki yönetim kurulu toplantısının tarihini bilen hocamız olursa lütfen yazabilir mi?

FMgoodman
Aday Memur
23 Mayıs 2019 19:34

Benim için de önemli, bilen varsa yazabilir mi lütfen? Teşekkürler.

akademisyen85, 5 yıl önce

Bir dahaki yönetim kurulu toplantısının tarihini bilen hocamız olursa lütfen yazabilir mi?

26ibrahim
Aday Memur
23 Mayıs 2019 20:50

sağlık başarılı 5/5, bugun 16:00 civarı acıklandı, 2018 ekim basvuru

Dramatik Dram
Aday Memur
23 Mayıs 2019 20:54

Hayırlı olsun. Tebrikler. Geçmiş olsun. Darısı bizlere.
26ibrahim, 5 yıl önce

mirhat farmer
Aday Memur
23 Mayıs 2019 23:17

Helal olsun tebrik ederim. ben de etik'e verilmişim savunmayı bekliyorum. dua edin.

systemfails, 5 yıl önce

Hocam anlatması sadece dile kolay bir süreç yaşamışsınız, tebrik ederim. Hayırlı ve uğurlu olsun.

24 Mayıs 2019 02:26

Tebrikler hocam

sağlık in, matematik kick out :)

26ibrahim, 5 yıl önce

24 Mayıs 2019 08:42

Etiğe verildiğinizi nasıl öğrendiniz? Telefonla mı yoksa sistemden mi?

mirhat farmer, 5 yıl önce

Helal olsun tebrik ederim. ben de etik'e verilmişim savunmayı bekliyorum. dua edin.

koztoprak
Aday Memur
24 Mayıs 2019 11:17

merhaba,

sorunun cevabını ben de merak ediyorum. 26 mayıs son rapor submit etme süreci olduğunu düşünürseki ufak bir ihtimal bayram öncesi bir toplantı daha yapabilirler. ama bu benim subjective değerlendirmem.

bayram sonrasına kalırsa, muhtemelen bayramın hemen sonrası olmaz, bir sonraki hafta olur gibi geliyor bana.

kolay gelsin.

akademisyen85, 5 yıl önce

MikMoNo
Aday Memur
24 Mayıs 2019 11:27

Değerli Meslektaşlarım, UAK'ı aradım ve öğrendiğim bilgiyi sizler ile paylaşmak istiyorum. Alanım Sosyal ve bana memurun dediği 27 Mayıs'ta ki toplantıda dosyamın görüşüleceği.

24 Mayıs 2019 12:00

Hocam, 27 Mayıstaki toplantı yönetim kurulu toplantısı mı?

MikMoNo, 5 yıl önce

Değerli Meslektaşlarım, UAK'ı aradım ve öğrendiğim bilgiyi sizler ile paylaşmak istiyorum. Alanım Sosyal ve bana memurun dediği 27 Mayıs'ta ki toplantıda dosyamın görüşüleceği.

akademisyen85
Aday Memur
24 Mayıs 2019 12:42

Hocam bilgi için teşekkürler. Etik ya da asgari gibi bir durumunuz var mı? Yönetim kurulu mu toplanacak acaba? Bu durumda bayramdan önce bir sonuç açıklama daha olabilir o zaman..

MikMoNo, 5 yıl önce

hakan.kn
Şube Müdürü
24 Mayıs 2019 14:10

Sosyal bilimler kaç sizinki acaba. 1, 2, 3, 4?

Bizim memur izne ayrılmış ve onun yerine bakan memur ekrana bile bakamıyor.

Dosyalarınızın tamamlandığını, kaç başarılı ve kaç başarısız olduğunu söyleyebiliyor mu?

MikMoNo, 5 yıl önce

24 Mayıs 2019 14:23

Hocam benim sosyal bilimler-3.. Ben de diyorum ki neden hiç sosyal bilimlerden açıklananlar foruma yazmadı.. Bu durumda bizim dosyalar görüşülmüş olabilir ama memur izinde olduğu için sistemimiz güncellenmemiştir şeklinde yorumlayabilir miyiz?

hakan.kn, 5 yıl önce

Sosyal bilimler kaç sizinki acaba. 1, 2, 3, 4?

Bizim memur izne ayrılmış ve onun yerine bakan memur ekrana bile bakamıyor.

Dosyalarınızın tamamlandığını, kaç başarılı ve kaç başarısız olduğunu söyleyebiliyor mu?

hakan.kn
Şube Müdürü
24 Mayıs 2019 14:57

Şahsen sanmıyorum. Yerine bakan memur gerekli işlemleri yapıyordur.

Düşüncem odur ki bizim hocalarda çok dosya var. Benimki acaba Temmuz gibi açıklanabilir mi diyorum.

Aşırı kaygı ve bekleyiş bize hiç gelmiyor. Sükuneti de muhafaza etmek lazım bir şekilde.

yenidocadayi, 5 yıl önce

Hocam benim sosyal bilimler-3.. Ben de diyorum ki neden hiç sosyal bilimlerden açıklananlar foruma yazmadı.. Bu durumda bizim dosyalar görüşülmüş olabilir ama memur izinde olduğu için sistemimiz güncellenmemiştir şeklinde yorumlayabilir miyiz?

mirhat farmer
Aday Memur
24 Mayıs 2019 16:49

hiç bir şekilde sadece sistemden ne aradılar ne bilgi verdiler

docdoc16, 5 yıl önce

Etiğe verildiğinizi nasıl öğrendiniz? Telefonla mı yoksa sistemden mi?

Toplam 3506 mesaj
«134135136137138139140141142143144145»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi